Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
04.12.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5730

Thomas mówi Taylor, że martwi się o Steffy, choć nie wyjaśnia dlaczego. Brooke przyprowadza Hope do firmy i informuje Ridge’a, iż dziewczyna rozpoczyna u nich staż. Taylor próbuje przekonać Steffy, że Hope nie jest dla niej zagrożeniem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2365

Z powodu coraz bardziej zażyłych relacji między Rafalskim i Barbarą Jasiek odczuwa zazdrość o miłość ojca. W Rosso trwają przygotowania do udziału Halszki w konkursie kulinarnym. Z powodu strajku obsługi lotniska Rutka nie może wrócić z Mediolanu, by wziąć udział w programie. Marta wypowiada się w jego imieniu. Agnieszka reprezentuje fundację. Oskarża Igora o nieuczciwość i ujawnia jego kłopoty z prawem.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 41

Paweł mówi Agacie, iż zależy mu na tym, by winnych śmierci ojca dosięgła sprawiedliwość. Anna oznajmia Stefanowi, że chce bliżej poznać panią Jolę, skoro mają jej wynająć mieszkanie. Małek obawia się spotkania kobiet sam na sam i postanawia towarzyszyć żonie podczas wizyty u pani inspektor. Sylwia poznaje rodzinny sekret Pawła. Prosi znajomego komisarza policji, by prześwietlił przeszłość wspólnika. Arkadiusz ma kupić dokumenty założycielskie firmy „Bernat i spółka” w jednym z warszawskich antykwariatów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 836

Chowański zaprasza Martę i Roberta do klubu golfowego. Gdy zostaje z Walawską sam na sam, wręcza jej tomik swoich wierszy, prosząc o opinię. Marta jest pod wrażeniem wrażliwości mężczyzny. Ku niezadowoleniu Jerzego Anna umawia się na kawę ze starostą Mileckim. W trakcie spotkania Leszek adoruje Marczakową. Malwina nieoczekiwanie zaczyna rodzić. Opiekun z obozu, Kamil, odwiedza Agatę. Młodzi ukrywają swój związek przed rodziną dziewczyny. Marek zaprasza Marię na weekendowy wyjazd, podczas którego mają wykonać skok ze spadochronem.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 951

Tomek jest przygnębiony - nie wierzy, że odzyska sprawność w nogach. Agnieszka nie potrafi ukryć, że bardzo jej na nim zależy. Kasia odwiedza Roberta. Przeprasza go za wszystko, zwraca pierścionek. Kinga domyśla się, że naczelny próbuje ją skłócić z Mirką. Wpada na pomysł, jak go przechytrzyć. Chemioterapia Ewy zbliża się do końca. Ewa wyznaje Markowi, że Jacek ją porzucił, gdy trafiła do szpitala. Okazuje się, że została okradziona przez byłego partnera. Helena informuje Mirkę o aresztowaniu Irka. Kwiatkowska dzwoni do ojca.

TVN, 17:25, Julia, odc. 178

Monika planuje wykraść Janickim cenne informacje i sprzedać je konkurencji. Maciek wspiera ojca w trudnych chwilach. Dzięki temu między Tadeuszem i synem nawiązuje się bliski kontakt. Tymczasem Wiłczyk zaprasza Julię na służbową kolację. Jego zamiary wobec dziewczyny są nikczemne.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1676

Ewa jest zszokowana aresztowaniem Borysa. Artur wyjaśnia jej, że z przecieków z policji dowiedział się, iż Orłow jest podejrzany o zabójstwo Wiśniaka. Policja sądzi, że Borys współpracuje z ukraińską mafią. Weronika jest zdenerwowana biopsją piersi. W wywiadzie lekarskim pada pytanie, czy w rodzinie były przypadki choroby nowotworowej. Okazuje się, że babcia Weroniki chorowała na raka i zmarła w młodym wieku. Igor nie chce rozmawiać o Mai, uważa ten rozdział za zamknięty. Magda nie ufa Nowakowi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1601

Aurelia namawia Śmiałka, aby zgodził się na propozycję Novaka dotyczącą sprzedaży gospodarstwa. Za pieniądze ze sprzedaży domu mogliby przeprowadzić się do Hiszpanii. Plan Aurelii doprowadza Emilkę do wściekłości. Sandra opuszcza areszt. Hubert odbiera ją sprzed bramy więzienia. Marysię ponownie ogarnia strach o bezpieczeństwo rodziny. Aby załagodzić sytuację, Hubert proponuje, by razem z Szymonem wybrali się na wspinaczkę w skałki.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2012 10:12
kurde czemu tak szybko pokonczyły sie wszystkie seriale? co oni sobie wyobrazają? teraz znów przez dwa miechy bedą powtórki dawać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo