Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
01.12.2012

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 26

Zdesperowany mężczyzna, Haas, zabija sędzię i lekarkę opiniującą w prowadzonych przez nią sprawach. Bromski, Lucyna i Puchała sprawdzają wszystkich skazanych, którym mogło zależeć na śmierci kobiet. Tymczasem Haas usiłuje odnaleźć byłą żonę i córkę. Okazuje się, że ma sądowy zakaz zbliżania się do rodziny. Mężczyzna dociera do byłej teściowej. Więzi ją i bije, chcąc w ten sposób zdobyć adres byłej żony. Policjanci trafiają na akta Haasa. Jadą do domu jego teściowej, gdzie dowiadują się, że mężczyzna ma zamiar zabić byłą żonę.

Sobota, TVN, 20:00 Życie od kuchni, komedia romantyczna

Kate jest nadzwyczaj surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Uwielbia tę pracę i dlatego poświęca się jej bez reszty. Kobieta zostaje jednak poddana życiowej próbie. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że musi zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Na dodatek w restauracji pojawia się nowy, bardzo energiczny kucharz, Nick, który wzbudza w Kate ambiwalentne uczucia. Kobiecie nie pozostaje nic innego, jak zmienić podejście do życia i pracy.

Sobota, TVN, 22:10, Gruby i chudszy, komedia

Genialny profesor chemii, Sherman Klump, prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, ma również kłopoty z funduszami na prowadzone przez siebie badania. Jedyną szansą jest zainteresowanie władz uczelni opracowywaną właśnie genetyczną metodą odchudzania. Przy okazji Klump ma nadzieję oczarować Carlę Purty, studentkę, w której się zakochał. Próbuje na sobie eliksir testowany na świnkach morskich. Eksperyment działa. Ale prócz figury zmienił się również charakter profesora.

moja macocha jest kosmitką

Sobota, TV4, Speed – niebezpieczna szybkość, 21:00, film sensacyjny

Zdecydowany na wszystko szantażysta umieścił ładunek wybuchowy w autobusie miejskim. Eksplozja nastąpi, gdy prędkość pojazdu spadnie poniżej 50 mil na godzinę. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy jeden z jadących nim pasażerów - kryminalista - rani kierowcę autobusu. Za kierownicą siada młoda dziewczyna. Jest w stałym kontakcie z centrum kryzysowym. Do środka cały czas jadącego pojazdu przedostaje się policjant Jack Traven.

Niedziela, TVP2, 20:05, Szyfry wojny, dramat wojenny

Podczas walk na Pacyfiku Amerykanie wykorzystują Indian z plemienia Navajo jako szyfrantów. Ich język jest podstawą niezrozumiałego dla Japończyków kodu, a szyfranci to żywe maszyny kodujące. Oficer Joe Enders ma ochraniać jednego z Indian. Bezwzględny żołnierz piechoty morskiej ma za sobą traumatyczne przeżycia - poświęcił oddział, by wykonać rozkaz utrzymania placówki. Towarzysząc szyfrantowi Benowi Yahzee, Joe ma za wszelką cenę strzec tajemnicy kodu. Oznacza to, że w razie dostania się w ręce wroga Ben musi zginąć.

Niedziela, Polsat, 14:30, Moja macocha jest kosmitką, komedia

Ekscentryczny naukowiec, Steve Mills, wysyła wiązkę energii, która dociera do odległej planety. Jej mieszkańcom grozi zagłada, a jedyny ratunek to pozyskanie większej dawki promieni emitowanych przez urządzenie Steve`a. Trzeba zrobić wszystko, żeby kontynuował badania. Z misją na Ziemię wyrusza kosmitka, która przybiera postać ponętnej Celeste. Poznaje owdowiałego fizyka, który zakochuje się w niej po uszy. Tylko jego córka, nastoletnia Jessie, podejrzewa, że z Celeste coś jest nie tak.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 20:45
poprawka 21:45
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 20:44
a na tvn7 około 21:30 ? też fajny film!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 12:02
życie od kuchni świetny film. Na pewno obejrzę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 00:58
Brakuje bardzo ciekawej propozycji filmowej "Huragan" - oparta na faktach historia boksera, którzy mimo braku wystarczających dowodów został skazany za morderstwo. Wstawiali się za nim m.in Bob Dylan czy Muhammad Ali, lecz po wielu latach w więzieniu pomógł mi ktoś inny. Zapraszam na mój blog, co tydzień robię przegląd najlepszych filmów na cały tydzień, wpiszcie w google: pocahontas recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo