Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
30.11.2012

TVP2, 16:25, Moda na sukces, 5728

Spędziwszy noc u Brooke, Katie wraca do męża. Przeprasza go za to, że podczas kłótni wyszła z domu. Steffy wyznaje Thomasowi, iż spotkała się ze Spencerem. Thomas chce wykorzystać to przeciwko Billowi w walce o firmę. Ridge i Brooke rozmawiają z Hope. Wyjaśniają jej, dlaczego nadal pracują w Domu Mody Forrester.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 834

Magda i Tomek wracają wcześniej do domu, przyłapują Irka i Natalię w łóżku. Gdy siostry zostają sam na sam, Magda upomina Natalię, by nie igrała z uczuciami chłopaka. Robert jest pochłonięty tworzeniem pisma. Elżbieta i Karol są podejrzliwi wobec inwestora, obawiają się, że dzięki wydawnictwu chce on ukryć nielegalne dochody. Chowański coraz częściej dzwoni do Marty. Anna i Alicja kwestują na kolonie dla dzieci z domu dziecka. Na rynku spotykają Leszka. Milecki dorzuca się do zbiórki, nalega na spotkanie z Anną. Jerzy jest zazdrosny.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 77

Spada pierwszy śnieg, rodzina przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Kuba postanawia zmienić nazwisko. W zawiązku z wyjściem chłopaka na imprezę pojawia się kwestia alkoholu. Trwa dyskusja, co jest lepsze na migrenę - tabletka czy naturalne metody. Zaczynają się spory o odśnieżanie podjazdu i o prezenty od Mikołaja. Tomek i Magda spędzają Wigilię u Bola.

Rodzinka.pl

TVN, 17:25, Julia, odc. 176

Janek proponuje Julii spotkanie. Tadeusz spotyka się z Moniką, by wręczyć jej wypowiedzenie. Kosmetyczka się wścieka. Urządza scenę w obecności pracowników kliniki. W wyniku zdarzenia młody Janicki spóźnia się na spotkanie z ukochaną. Kiedy Janek nie zjawia się o umówionej porze, Julia sądzi, że z niej zadrwił.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1599

"Kaśka" przypadkiem słyszy uwagę Gabrysi o tym, że mężczyźni z kolczykami robią na niej wrażenie. Uświadamia sobie, jak wiele jest w stanie poświęcić dla Gabrysi. Śmiałek gości Florkową, która przeprowadziła się do niego z powodu przyjazdu idola. Uroki Wadlewa robią duże wrażenie na Cyprianie.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 16:46
Skończyło sie Prawo Agaty, Lekarze...nie ma co oglądać a tasiemców mam dość! ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 10:56
Kacperek jest słodki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo