Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
29.11.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5727

Przed zakończeniem pracy Sandy wstępuje do gabinetu Nicka i dziękuje za pomoc. Cieszy się, że policja znajdzie gwałciciela i poniesie on karę. Po kłótni z mężem Katie wychodzi z domu. Steffy tłumaczy Billowi, że ma on okazję uwolnić się od sióstr Logan.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2363

Dziwne zachowania Rafalskiego niepokoi Jaśka. Chłopiec obawia się, że ojciec go opuści, by zamieszkać z Barbarą. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z dziadkami. Tymczasem Piotr próbuje ustalić, czy Pedro jest jego synem. Bolek proponuje Halszce udział w konkursie kulinarnym. Igor Rutka wspólnie z Martą zamierzają wystąpić w programie telewizyjnym na temat ekologii i biznesu.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 39

Iza stara się wypaść jak najlepiej podczas pierwszego dnia pracy. Wojtek nie kryje, że Podleska nie jest tam mile widziana. Anna dowiaduje się, że Stefan dostał mieszkanie w kamienicy i trzymał ten fakt w tajemnicy przed nią. Chcąc wyjaśnić sprawę, idzie do mieszkania, w którym zastaje męża w towarzystwie Joli. Agatę ponownie odwiedza kurier, który wziął kiedyś Pawła za kolegę z podstawówki. Mężczyzna opowiada zaintrygowanej Gajewskiej o kłopotach Pawła Stańczuka z prawem i przez przypadek zostawia zdjęcie klasowe sprzed lat.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 833

Kostek jest zaintrygowany klientem pubu, Tadkiem, który spędza w lokalu całe dnie i spotyka się z różnymi osobami. Edyta odwiedza Jelenia. Żąda od niego pieniędzy. W dniu urodzin Jadzi Kasia spotyka ojca na cmentarzu. Stefan nie potrafi zaakceptować decyzji córki o samotnym macierzyństwie. Mimo sprzeciwu męża Mirosława odwiedza matkę, z którą jest skłócona od 25 lat. Kobiety godzą się. Antonia dziękuje Iwonie za to, że doprowadziła do pojednania.

julia tvn

TVP2, 21:10, Paradoks, odc. 12

Do Polski docierają narkotyki przemycane z Manaus w Brazylii. Kaszowski współpracuje z Młodym, czyli aspirantem Jackiem Czerwińskim. Wraz z grupą powiązaną z przestępcami i z szefem Joanny, Zielińskim, przygotowują się do przejęcia towaru.

TVN, 17:25, Julia, odc. 175

Intrygi Moniki i Bożeny doprowadziły do kolejnej scysji między Julią i Jankiem. Maciek jest zaskoczony. Janek nie chce mu niczego wyjaśnić. Tymczasem Julia otrzymuje dedykację w audycji radiowej. Jest przekonana, że Sławek jest nadawcą. Wściekła robi mu wyrzuty. Darek nieoczekiwanie odwiedza Julię.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1674

Redaktor naczelny zleca dziennikarzowi, żeby zbadał powiązania Orłowa z rosyjską mafią. Ola poznaje na uczelni nowego kolegę, Oliviera. Chłopak dołączył do grupy dopiero teraz, bo trenował kitesurfing na Hawajach. Młoda Zimińska jest nim zauroczona. Ziębowie są załamani, ponieważ nie ma już biletów na mecz, na który zaprosili Wojtka i jego ojca. Jedyne wyjście to odkupić je od kogoś pod stadionem.

julia tvn

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1598

Wojtek nie jest zachwycony nowym idolem Malwiny. Aurelia, zaaferowana Cyprianem Novakiem, coraz bardziej denerwuje Śmiałka. Patrycja zwierza się Mirce na temat poznanego przez Internet chłopaka, który, okazuje się, ma myśli samobójcze. Mirka jest zszokowana.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 13 (sezon 6)

Beata coraz intensywniej flirtuje z Robertem. Ten czuje się osaczony. W hotelu pojawia się dawny znajomy Sary - Hubert Perski. Jakiś czas temu byli kochankami, ale żona Huberta przerwała romans. Perski nie mógł zapomnieć o Sarze i przyjechał odzyskać jej względy. Zazdrosny o Sarę Tomasz rzuca się na Huberta. Iwona i Andrzej planują przeprowadzić się nad morze, aby tam otworzyć pensjonat. Rodzicom Łukasza nie podoba się jego posada kucharza. Marzą, aby syn skończył studia prawnicze.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 13

Anka podejrzewa Pawła o romans. Przypadkowo widzi męża z Ingą wychodzących z hotelu, w którym Paweł miał wcześniej spotkanie z Ewą. Po dwóch miesiącach znajomości Zuza nie jest pewna swoich uczuć do Wojtka. Michał zdecydował się na propozycję Patrycji dotyczącą in vitro. Jego rodzice są zaskoczeni tym pomysłem. Pijana Anka wsiada do samochodu i jedzie do Ingi, aby zażądać wyjaśnień w sprawie Pawła.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 10:45
Ludzie, jaki ten Klan jest glupi :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 09:51
dziś przyjaciółkiiiii!!!!!!! mój ulubiony serial!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie