Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
28.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5726

Bridget i Nick zapraszają Jackie i Owena na kolację. Są wdzięczni Owenowi za pomysł z matką zastępczą, dzięki któremu będą mieć dziecko. Bill jest wściekły na Eryka, Ridge`a i ich bliskich. Mówi im, że są tylko pracownikami i w każdej chwili mogą odejść.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2362

Igor Rutka demaskuje Maksa Karosa, pokazując Agnieszce nagranie, które dokumentuje przyjmowanie przez Maksa łapówki. Surmaczowa odzyskuje głos, wróciła jej również utracona energia. Postanawia więc wyremontować dom i zmienić jego wystrój. Jerzy namawia Elżbietę do sprzedaży apteki. Julia zwierza się Chojnickiej, że jej małżeństwo się rozpadło. Rafalski odwiedza Barbarę. Pedro otwiera mu drzwi. Zaintrygowany Piotr wypytuje chłopca o wiek.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 38

Sąd oddaje Izie Tomka pod warunkiem, że kobieta udowodni, iż jest w stanie zapewnić dziecku odpowiednie warunki. By zwiększyć wiarygodność Izy, Paweł sugeruje zatrudnienie jej w „Dobrym Adresie”. Wojtek zgadza się na takie rozwiązanie. Waldkowi udało się znaleźć kupca na mieszkanie - może zwrócić dług Szawarskiemu. Niestety, dostaje tylko połowę wartości nieruchomości. Stefan oznajmia Joli, że kończy prace remontowe w pubie i oczekuje oficjalnego protokołu zatwierdzającego dokonanie wymaganych poprawek.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 832

Aby pomóc Alicji, Anna odwiedza Leszka - starostę i sympatię sprzed lat. Milecki jest pod wrażeniem Marczakowiej, specjalnie dla niej postanawia włączyć się w walkę o uzyskanie funduszy na remont domu dziecka. Natalia jest zniechęcona trudnościami związanymi z uruchomieniem sklepu internetowego. Irek zaskakuje dziewczynę informacją, że jego ociec jest zainteresowany zainwestowaniem w ich firmę. Natalia umawia się z nim na spotkanie. Stefan nie może zaakceptować decyzji córki o samotnym macierzyństwie.

Julia TVN Anita

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 501

James chce być cały czas z Haną. Jest przekonany, że grozi im niebezpieczeństwo. Piotr obawia się wykonania jednocześnie dwóch operacji u kobiety chorej na stwardnienie rozsiane. Marcie bardzo na tym zależy, prosi Falkowicza o interwencję. Były ordynator pojawia się w Leśnej Górze. Gdy dyrektor wręcza mu wypowiedzenie, Falkowicz pokazuje decyzję ministerstwa o przyznaniu grantu na badania w Leśnej Górze. Gawryło jest negatywnie nastawiony do byłego ordynatora, nie chce kontynuować badań nad SM. Zmienia decyzję pod wpływem córki Marty.

TVN, 17:25, Julia, odc. 174

Julia żałuje, że powiedziała Jankowi, że jest ze Sławkiem. Monika planuje zemstę. Tymczasem Julia dostaje kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Podejrzewa, że jest nim Janek. Chmielewska podejmuje ważną decyzję. Maciek łamie obietnicę i mówi Jankowi, że Julia nie kocha Sławka.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1673

Borys próbuje utopić w alkoholu rozgoryczenie po tym, gdy Ewa odtrąciła jego oświadczyny. Nietrzeźwy czeka na Igora przed redakcją. Nagle z budynku wychodzi redaktor naczelny. Borys rozpoznaje konkurenta. Jest agresywny. Marta odbiera alarmujący telefon z telewizji. Zachorowała prowadząca nowy program i pilnie potrzebne jest zastępstwo. Maria i Żaneta wymyśliły plan ściągnięcia ojca Wojtka do Warszawy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1597

Mirce nie przypadają do gustu znajomości, które Patrycja zawiera przez Internet. Trwają poszukiwania konkursowej zdrapki z gazety, w której główną nagrodą jest kolacja z gwiazdorem, Cyprianem Novakiem. Szczęśliwą znalazczynią okazuje się Wiktoria. Na polecenie dyrektora Patrycja, Fabian i Dominik muszą usunąć karykaturę ze szkolnej ściany. Współpraca pomiędzy Jowitą a Gabrysią układa się niepomyślnie.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 10:59
ej a nie wiecie co sie stało z serialem Aida? juz go nie krecą?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 10:57
o nie! nie cierpię tej aktorki na zdjęciu :/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo