Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5725

Brooke wyznaje Katie, że Forresterowie postanowili pogrążyć firmę i zmusić Billa, żeby ją odsprzedał. Narzędziem miała być kolekcja, której nikt nie chciałby kupić. Spencer jest wściekły.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2361

Jacek przechodzi operację usunięcia guza mózgu. Małgosia i Agata muszą poczekać z odwiedzinami, gdyż Borecki nie wybudził się jeszcze z narkozy. Surmaczowa słyszy w radiu zapowiedź konkursu SMS-owego, w którym można wygrać sporą sumę pieniędzy. Julia, dawna stażystka w aptece, odwiedza Elżbietę. Dziewczyna wróciła do Polski i marzy o otwarciu własnej apteki. Anna odbiera telefon z radia. Odpowiada na pytania, ale prowadzący jej nie słyszy. Zrezygnowana Surmaczowa rozłącza się. Maks wpada w pułapkę przygotowaną przez Rutkę i policję.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 37

Paweł zachęca Wojtka do założenia Szawarskiemu sprawy o pobicie. Szczepański boi się, że takie rozwiązanie utrudni mu odzyskanie Oli. Tymczasem Szawarska zostaje przyjęta do pracy w kancelarii Watersona w Warszawie. Jola marzy o większej bliskości ze Stefanem i bierze wolne w pracy, by przygotować ukochanemu uroczysty obiad. Małek przypomina jej, na jakich zasadach się spotykają. Paweł zawozi Izę do pogotowia opiekuńczego na widzenie z synkiem. Przed budynkiem spotykają Rafała, który zapowiada, że będzie walczył o dziecko.

 

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 831

Iwona poznaje babcię Alka, Antonię. Kobieta nie pogodziła się ze zmianą wiary córki, Mirki, od dwudziestu pięciu lat nie zamieniła z nią ani słowa. Iwona postanawia pogodzić rodzinę. Bartkowi coraz trudniej jest mieszkać z Jaworskim, który próbuje go kontrolować. Chłopakowi nadarza się okazja zarobienia dużej sumy pieniędzy. Jedna z klientek, Asia, proponuje, by wystąpił na wieczorze panieńskim. Anna wspiera Alicję w walce o uzyskanie od powiatu funduszy na remont domu dziecka. Decydujący głos w tej sprawie ma jej znajomy.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 949

Małgosia i Agnieszka oczekują na zakończenie operacji Tomka. Lekarz uprzedza, że nie wiadomo, czy pacjent będzie chodził. Po operacji badanie wykazuje brak czucia w nogach. Obecność Agnieszki w szpitalu denerwuje Gosię. Na prośbę szwagierki Grzegorz zabiera Olszewską do kawiarni. Krzysiek uczy się wróżenia z kart. Magda dostaje propozycję pracy w domu samotnej matki pod Warszawą. Na miejscu okazuje się, że kierownikiem ośrodka jest Michał. Marcin wyznaje Agnieszce, że zrobiłby dla niej wszystko. Weronika proponuje mu wspólne mieszkanie.

TVN, 17:25, Julia, odc. 173

Hanna jest poruszona wyznaniem męża. Postanawia rozprawić się z Moniką. Tymczasem Maciek wyciąga brata na spacer, by dowiedzieć się, jakie są jego relacje z Moniką. Okazuje się, że nic ich nie łączy. Maciek niezwłocznie informuje o tym Julię. Janek wyrzuca Monikę z mieszkania.

Julia TVN

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1672

Maja prosi Igora o spotkanie. Mówi mu, że rozwiodła się z mężem i wróciła do Polski z córeczką, Julią. Konrad proponuje Oli pójście do kina. Młoda Zimińska zbywa go. Chłopak nie poddaje się. Po wykładach prosi ją o szczerą rozmowę. Weronika jest smutna i rozkojarzona. Adam niepokoi się o nią. Żona wyznaje mu, że podczas badania USG wykryto u niej jakąś zmianę. Dostała skierowanie na mammografię.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 28

Agata spotyka się z Hubertem. Nalega, by został świadkiem koronnym w sprawie Okońskiej. Tłumaczy mu, że to jedyny sposób, by śledztwo zostało umorzone. Tym samym Agata i jej wspólnicy będą bezpieczni. Chojecka, żona byłego klienta Agaty, zjawia się w kancelarii z propozycją założenia sprawy rozwodowej. Chojecki przebywa w więzieniu. Bartek prowadzi sprawę klientki Dębskiego przeciwko właścicielce biura matrymonialnego. Niebawem odkrywa, że pracownicy biura dopuszczali się oszustw.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1596

Grzegorz wspomina spotkanie z Grażyną. Ma wyrzuty sumienia, że pocałował dziewczynę własnego syna. Dochodzi do niemiłej rozmowy pomiędzy dyrektorem szkoły, Podolskim, a Patrycją. Dziewczyna nie zgadza się na propozycję dyrektora, bowiem nie chce uchodzić za donosicielkę. Mirek martwi się, iż po narodzinach dziecka Emilki i Bartka otoczenie przestanie traktować go jak członka rodziny.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 18:45
a w Pierwszej Milosci watek tracajacy Sala Samobojcow :D nosz kemedyja jakas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 14:39
wlasnie .. tez m nie to denerwuje ze codziennie ona jest ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 11:40
CZEMU ZNOWU DAJECIE ŻMUDĘ !??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 10:29
fajną ma sukienkę żmuda na tym zdjęciu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie