KSIĄŻKI na ANDRZEJKI: Literatura o magii, wróżbach i miłosnych zaklęciach ♥

Przydadzą się zwłaszcza pannom na wydaniu!
KSIĄŻKI na ANDRZEJKI: Literatura o magii, wróżbach i miłosnych zaklęciach ♥
25.11.2012

Andrzejkowa noc to świetny pretekst do zorganizowania babskiej imprezy. Na takim wieczorze nie może zabraknąć oczywiście miłosnych wróżb. Tradycyjne lanie wosku czy ustawianie butów to jednak nie wszystko. Aby uatrakcyjnić nieco tę jedyną noc w roku i mile zaskoczyć wszystkie koleżanki, warto poszperać nieco w fachowej literaturze i znaleźć kilka mniej znanych andrzejkowych zaklęć.

Oto kilka pozycji, które warto przejrzeć:

Wojciech Śliwerski, Andrzejki

Ellen Dugan, Miłosne zaklęcia. Jak zauroczyć mężczyznę

Richard Webster, Czytanie z dłoni dla początkujących

Scott Cunningham, Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących

Beata Matuszewska, Tarot bez tajemnic

Aryan Goehling, Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

Claire, Magia wiedźm. Rytuały, specyfiki, zaklęcia

Lori Reid, Astrologia. Zrozumieć sekrety planet i gwiazd

książki

Wojciech Śliwerski, Andrzejki

Książka ta ma pomóc w przygotowaniu bogatego, atrakcyjnego, pełnego humoru a zarazem tajemniczości wieczoru andrzejkowego. Autor prezentuje w niej obszerny wybór miłosnych wróżb: tradycyjnych i nowych – zupełnie nieznanych, rozbudzających ciekawość i chęć poznania ludowej tradycji.

Ellen Dugan, Miłosne zaklęcia. Jak zauroczyć mężczyznę

To pozycja doskonała zarówno dla wolnych, jak i już zakochanych kobiet. Jest praktycznym przewodnikiem, który nauczy Cię, jak rzucać zaklęcia miłosne, wykorzystujące elementy powszechnie występujące w przyrodzie. Znajdziesz w niej również formularz do rzucania uroków, który pomoże Ci w pracy nad własną miłosną magią.

książki

Richard Webster, Czytanie z dłoni dla początkujących

Czytanie z dłoni to najlepszy od wieków sposób na poznanie i przepowiadanie przyszłości oraz analizę charakteru człowieka. Dowolna dłoń i wiedza zawarta w tej książce pozwolą Ci poznać tę pradawną sztukę wróżenia, którą przed wiekami zajmował się między innymi Arystoteles. Bestsellerowy amerykański autor – Richard Webster – stworzył kompletny, napisany prostym językiem, obszernie ilustrowany przewodnik odczytywania historii wypisanej na dłoniach każdego z nas.

Scott Cunningham, Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących

Książka zawiera ponad 70 sposobów wróżb pochodzących z różnych części świata i różnych okresów historycznych. Informacje na temat wróżb przedstawione zostały wraz z opisami odpowiednich technik mających zapewnić szybkie dostrzeganie możliwych wydarzeń w przyszłości, uzyskiwanie odpowiedzi na postawione pytania. Wiedza zawarta w publikacji opiera się na ponad 20-letnich badaniach i doświadczeniach prowadzonych przez autora, który przez całe swoje życie zajmował się magią.

książki

Beata Matuszewska, Tarot bez tajemnic

Mity, fakty, domysły i cała prawda o Tarocie. Odkrywając kolejne sekrety, owianych aurą tajemniczości kart, wejdź w świat pełen alegorii i nietradycyjnego rozumienia świata. Daj sobie czas na zrozumienie, czym jest 78 symbolicznych obrazów. Tarota możesz pytać o wszystko. O nową pracę, partnera i sposób na życie. Znana sopocka tarocistka zachęca Cię do otwarcia umysłu i serca na nowe informacje.

Aryan Goehling, Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Jest to najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna. Ta książka to praktyczny poradnik napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu nauczysz się tego zawodu i będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie wróżyć.

książki

Claire, Magia wiedźm. Rytuały, specyfiki, zaklęcia

Kim jest wiedźma? Nie jest to wcale staruszka zaczytana w magicznych księgach potrafiąca pozbyć się kurzajek maścią o nieznanym składzie. Wiedźma to każda osoba, która odkryła możliwości wynikające z drzemiącej w niej białej magii. Nie ma to nic wspólnego ze złem. Ta magia ma na celu ochronę, nie atak. Ona ma uprzyjemniać życie, a nie ranić. Tym właśnie jest prawdziwa magia wiedźm. Oto książka, która łamie stereotypy.

Lori Reid, Astrologia. Zrozumieć sekrety planet i gwiazd

Odkryj fascynujący świat astrologii. W jaki sposób gwiazdozbiory, Słońce, Księżyc oraz planety wpływają na nasze życie? Czym charakteryzuje się każdy z dwunastu znaków zodiaku? W jaki sposób znaki zodiaku kształtują poszczególne obszary horoskopu? Dowiedz się więcej na temat znaków Yin i Yang. Poznaj swoje mocne i słabe strony Odkryj sprzyjającą Ci planetę, kamień szlachetny i kolor.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
viola (Ocena: 5) 08.03.2017 19:52
Książki oczywiście mogą stanowić cenne źródło informacji. Tak jak ludzie! Zanim jednak udacie się do jakiegoś eksperta z dziedziny związanej z ezoteryką, poczytajcie najpierw, bo bardzo łatwo się zrazić!!! eva-hl.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 16:41
zawsze mnie interesowały zaklęcia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 10:50
fajne książki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie