Co dziś w serialach?

Dziś kolejny wciągający odcinek Lekarzy – nie przegap!
Co dziś w serialach?
26.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5724

Katie ma wątpliwości, czy nowa kolekcja Eryka i Ridge`a jest dobra. Prosi Jarretta o opinię. Ten jest wstrząśnięty brzydotą projektów. Katie postanawia porozmawiać z Brooke. Apelując do siostrzanych uczuć, żąda szczerej odpowiedzi na pytanie o zamiary Eryka i Ridge`a.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2360

Arkadiusz dziękuje Grażynce za wsparcie. W ramach rewanżu zaprasza ją na kolację, ale kobieta nie przyjmuje zaproszenia. Rutka zgłasza policji, że szef fundacji wymusza na nim haracz. Jacek przebywa w szpitalu; czeka na operację. Prosi Agatę, by zaopiekowała się Małgosią, jeśli operacja się nie powiedzie.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 36

Ola nie chce rozmawiać z Wojtkiem po tym, gdy zastała Izę w jego mieszkaniu. Szczepański nie daje za wygraną i jedzie do domu Szawarskich. Na jego widok Olgierd traci panowanie nad sobą. Marcin przystępuje do testów próbnych w nowej szkole. Agata proponuje Halinie, by i ona przeprowadziła się do Lublina. Kobieta wyznaje, że kocha męża mimo wszystko i nie zostawi go samego. Paweł informuje Izę, że został jej przydzielony kurator sądowy. Ten pojawia się z wizytacją w najmniej odpowiednim momencie.

lekarze tvn

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 830

Sławek jest poruszony wiadomością o ciąży Kasi. Odwiedza dziewczynę, zapewnienia, że weźmie odpowiedzialność za dziecko. Kaśka mówi mu, że sama chce je wychować. Górka wyznaje ojcu, że Sławek nie jest ojcem jej dziecka. Natalia i Magda godzą się. Młodsza Zwoleńska spędza popołudnie w towarzystwie Irka. Chłopak nieoczekiwanie proponuje Natalii pomoc finansową w rozkręceniu sklepu internetowego. Chowański informuje Martę i Roberta, że jest gotów przeznaczyć milion złotych na ich wydawnictwo. Marta nie wierzy w jego czyste intencje.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 948

Tomek szykuje się do akcji. Małgosia nie może skupić się na pracy, ma złe przeczucia. Agnieszka przychodzi do Chodakowskich z wiadomością, że Tomek został ranny. Razem jadą do szpitala. Antek namawia Mateusza, by wbrew zakazowi babci poszli do hurtowni. Barbara zauważa ich zniknięcie. Mostowiakowie i Kolęda domyślają się, że chłopcy obserwują akcję policyjną. Budzyński ukrywa przed Martą, że dostał ostrzeżenie od Jareckiego. Piotr upomina Monikę, by przestała kokietować Budzyńskiego. Marek odwiedza Ewę w szpitalu.

TVN, 17:25, Julia, odc. 172

Julia jest przekonana, że Janek znów jest z Moniką. Jest smutna i zawiedziona. Pola buntuje się. Nie chce mieć młodszego rodzeństwa. Julia próbuje pomóc dziewczynie uporać się z tym. Monika szantażuje Tadeusza. Zdesperowany Janicki wyznaje żonie tajemnicę.

lekarze tvn

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1671

Basia wybiera się na badanie USG piersi. Weronika proponuje, że pójdzie razem z nią. Honorata pakuje do kartonów wszystkie gadżety feng shui. Uważa, że zamiast poprawy energii przyniosły same kłopoty. Kiedy Leśniewska dzwoni do Oktawii, dowiaduje się, że odzyska jedynie połowę pieniędzy za przedmioty. Igor niespodziewanie spotyka Maję, swoją dawną miłość. Jest bardzo zaskoczony i wyraźnie poruszony jej widokiem.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 13

Sylwia odmawia zgody na oficjalne spotkanie z mamą Daniela. Alicja jedzie do Warszawy, by prosić Krzysztofa o udział w operacji Leona. Orda zostaje zastępcą ordynatora chirurgii. Szef robót budowlanych nie wyraża zgody na zapłatę w ratach. Niemniej odstępuje od zamiaru złożenia pozwu w sądzie po tym, gdy Bosak ratuje życie jego pracownikowi. Sylwia i Daniel bardzo za sobą tęsknią. Maks pociesza Beatę zrozpaczoną pogarszającym się stanem zdrowia ojca. Alicja zostaje zakwalifikowana jako dawca wątroby dla Leona.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1595

Wyrok sądu nie zezwala Sandrze na opuszczenie aresztu. Hubert zamierza wstawić się za byłą żoną. Po zakrapianej alkoholem imprezie Ola budzi się w mieszkaniu Szymona. Okazuje się, że poprzedniego wieczoru zafundowała sobie tatuaż - trupią czaszkę na ramieniu, czego nie pamięta. Dziewczyna spędza w klubie kolejny wieczór. Grażyna decyduje się odmienić wygląd. Grzegorz jest zachwycony efektem metamorfozy.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 18:45
lekarzee !! KOCHAM
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 11:06
jakoś lekarze mnie nie wkęcili do tej pory... nie wiem, to chyba przez obsadę :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo