Co dziś w serialach?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
23.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5723

Porucznik Baker obiecuje Sandy, że zajmie się jej sprawą. Materiał dowodowy ma w trybie pilnym trafić do policyjnego laboratorium. Brooke składa wizytę Whipowi. Podejrzewa, że mężczyzna zaaranżował spotkanie Sandy z Nickiem i Bridget, w wyniku czego oboje zgodzili się, by dziewczyna urodziła im dziecko.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 829

Władek, Sabina i Kajtek wracają z wakacji. Chłopiec chce spędzić więcej czasu z ojcem, jest rozczarowany, gdy Władek jedzie do Maćka. Kasia zwierza się Anicie, że woli być samotną matką niż związać się z nieodpowiednim mężczyzną. Stefan jedzie do Wolskiego, urządza awanturę. Kostek szykuje mieszkanie na powrót Ludmiły i Olenki ze szpitala. Próbuje też dojść do porozumienia z barmanem. Tadek zjawia się w pubie. Wygląda na to, że mężczyzna prowadzi tajemniczą działalność. Sabina odkrywa, że w trakcie jej nieobecności Bogumił związał się z Kariną.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 75

Kuba często zmienia dziewczyny. Natalia uczy Kacpra rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a Ludwik z Markiem - zasad hokeja. Późno w nocy Kuba wybiera się na koncert. Ludwik urządza wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę.

TVN, 17:25, Julia, odc. 171

Monika opiekuje się Jankiem po powrocie ze szpitala. Aby mieć nad nim kontrolę faszeruje go tabletkami nasennymi. A także ogłasza wszystkim, że znów są z Jankiem parą. Kaja i Pola dowiadują się, że Kasia jest w ciąży. Monika proponuje Tadeuszowi pewien układ…

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1594

Robert kolejny raz prosi Olę o spotkanie, ale dziewczyna woli iść z Szymonem do klubu. Tam upija się i flirtuje z nieznajomymi mężczyznami. Sąd odrzuca wniosek Sandry o wcześniejsze zwolnienie z aresztu w obawie przed możliwością jej ucieczki za granicę, do czego mogłaby wykorzystać podwójne obywatelstwo. Hubert nie rezygnuje z planu pomocy byłej żonie. Stan zdrowia Grażyny poprawia się. Sabina namawia ją, by dla poprawy samopoczucia poddała się zabiegowi przedłużenia włosów.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 19:31
PETYCJA PRZECIWKO GMO W POLSCE: avaaz.org/en/petition/1_milion_podpisow_przeciwko_ustawie_dopuszczajacej_obrot_zywnoscia_GMO_w_Polsce/?fzAIIdb&pv=30
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 17:05
ach " Moda na sukces " odc. 5723 - nie mogę przegapić !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 10:05
wreszcie dzisiaj rodzinka.pl! TOmek jest boski! :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie