Co dziś w serialach?

Dziś kolejny odcinek Przyjaciółek – nie przegap! I oczywiście Julia na TVN.
Co dziś w serialach?
22.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5722

Eryk i Ridge prezentują Billowi trzy kreacje z nowej kolekcji. Wmawiają mu, że nowy styl zostanie dobrze przyjęty, a dom mody zbije na nim fortunę. Nick i Sandy rozmawiają z porucznikiem Bakerem. Okazuje się, że sprawa gwałtu na dziewczynie nie została odnotowana w żadnych dokumentach.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2359

Grażyna zastaje Arkadiusza w bardzo złej formie; przynosi mu lekarstwo. Agnieszka i Karos próbują ustalić dalszy plan działania w obronie skweru przy El-Medzie. Max radzi zaniechać dalszych akcji. Agnieszka jest rozczarowana postawą szefa i postanawia działać na własną rękę. Jacek przygotowuje się do operacji i rozmawia na ten temat z dziećmi.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 35

Iza żali się Wojtkowi, że ktoś złożył na nią doniesienie o pozostawieniu dziecka bez opieki. W tej sytuacji Tomek trafił do pogotowia opiekuńczego. Podleska błaga byłego narzeczonego o pomoc w odzyskaniu dziecka. Olgierd spotyka się w Warszawie z urzędnikiem, któremu zleca zdobycie dokumentów założycielskich firmy „Bernat i spółka”. Ola wyznaje ojcu, że zakochała się z wzajemnością w Wojtku Szczepańskim.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 828

Marczakowie dowiadują się, że wichura zniszczyła dach domu dziecka w Blaszkach, którego dyrektorką jest ich znajoma, Alicja. Anna wspiera koleżankę, zapewnia, że pomoże jej w zdobyciu funduszy na remont i nie dopuści do rozdzielenia dzieci. Maria, Staś, Wojtek i Marek odwiedzają Agatkę na obozie. Dziewczyna jest w świetnej kondycji, duża w tym zasługa Kamila, dzięki któremu przekonała się, że można normalnie żyć z cukrzycą. Iwona i Alek szykują się na wyjazd w góry. Ich plany krzyżuje choroba babci chłopaka. Kasia wyznaje ojcu, że jest w ciąży.

TVN, 17:25, Julia, odc. 170

Julii jest bardzo przykro, ponieważ sądzi, że Janek nie chciał się z nią zobaczyć podczas wizyty w szpitalu. Nie domyśla się, że Monika uknuła kolejną intrygę. Janek zostaje wypisany ze szpitala. Monika zabiera go do domu, by się nim opiekować. Jednocześnie czyni starania, by Janka nikt nie odwiedzał. Chciałaby mieć go pod stałą kontrolą. Julia rozpoczyna pracę w Luxorze.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1670

Ewa decyduje się zwrócić Borysowi pierścionek zaręczynowy. Artur tłumaczy Ewie, że nie chce rywalizować z Borysem. Ewa mówi mu, że odrzuciła oświadczyny Orłowa. W wyniku awantury podczas przyjęcia Dagmara zostaje wyrzucona z akademika. W poczuciu winy Ola zabiera koleżankę do domu. Weronika oznajmia mamie, że kupiła jej piec do ogrzewania domu. Bożena bardzo się cieszy, ale jest nieco skrępowana. Proponuje córce, że w ramach rozliczenia nie weźmie od niej renty w przyszłym miesiącu. Dowiedziawszy się o tym, Ada reaguje złością.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1593

Patrycja obawia się, że załamany Fabian może nawet targnąć się na swoje życie. Postanawia powiadomić jego matkę o kompromitującym incydencie. Jadąca pożyczonym od Błażeja samochodem Ola przypadkiem spotyka Roberta w towarzystwie atrakcyjnej kobiety. Mężczyzna proponuje Oli spotkanie, podczas którego prosi, aby wróciła do niego. Grażyna jest niezadowolona z faktu, iż Sabina widuje się z Igorem.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 12 (sezon 6)

W hotelu pojawia się właścicielka agencji modelek, Lilka, wraz z asystentką Asią. Kobiety zajmują się przygotowaniami do pokazu bielizny znanego projektanta, który ma odbyć się niebawem. Natalia proponuje Arturowi powrót do pracy w charakterze menedżera. Jej zdaniem wspólna praca pozytywnie wpłynęłaby na ich relacje. Artur zwraca się do Roberta z prośbą o pomoc w zorganizowaniu zaręczyn. Ciągle plotkująca Lucy szerzy wśród personelu pogłoski o planowanej sprzedaży hotelu, czym szczególnie załamuje Martę.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 12

Przedszkole przygotowuje się do obchodów Dnia Dziecka. Mieszkająca u Zuzy Patrycja bardzo przeżywa rozstanie z Michałem. Anka jest coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do Pawła. Randkę Ewy z Pawłem niespodziewanie przerywa telefon od żony. Andrzejowi nie podoba się pomysł śledzenia Ingi, a po wypadku Hani w przedszkolu odbiera on Pawłowi pełnomocnictwo. Wojtek przyjmuje zaproszenie Zuzy na trening szermierki. Ku ich zaskoczeniu trenerem okazuje się Monika.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Płaskie kozaki na zimę: Cieplutkie, wygodne, przydadzą się na mrozy - ceny już od 139 zł!

W takich butach żaden oblodzony chodnik nie będzie ci straszny.

Tampony, mascara, antyperspirant: TOP 10! Proste wynalazki, które zmieniły życie kobiet

Dziś mamy te rzeczy na wyciągnięcie ręki, nie zastanawiając się zazwyczaj, jak ciężkie byłoby bez nich nasze życie.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2012 19:50
w na wspolnej nie kumam jek nie wezmie od niej renty w zamian za piec? to wera wyplaca swiadczenia rentalne starszym i chocrym na terenie wawy czy co?!?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2012 11:12
Robert poszedł po rozum do głowy i chce wrócić do Oli łaaaał, myśli że to takie proste dla dziewczyny, pstryknąć i już jest moja :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2012 08:24
gdzie NA WSPÓLNEJ !?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo