Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
21.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5721

Nick i Sandy jadą na posterunek policji, by porozmawiać z porucznikiem Bakerem o postępach w śledztwie w sprawie gwałtu na Sandy. Katie i Bill chcą obejrzeć nową kolekcję Eryka i Ridge`a, zanim odbędzie się oficjalny pokaz.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2358

Darek dowiaduje się od pozostałych pracowników, że oni również padli ofiarą oszustwa Karoliny. Wyłudziła od nich pieniądze, których nie zamierzała zwrócić. Max spotyka się z Rutką. Opowiada o działalności fundacji i daje mu do zrozumienia, że jest gotowy przyjąć łapówkę. Igor wręcza mu zaliczkę. Agata przypadkowo dowiaduje się o chorobie Jacka.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 34

Pawła zastanawia fakt, że Szawarski zainteresował się jednym z eksponowanych na wystawie zdjęć kamienicy. Prawnik dowiaduje się od Róży, że osoby widoczne na fotografii to jej dziadek, Bernat, i jego dwaj wspólnicy. Olgierd dociera do informacji o przedwojennej firmie „Bernat i spółka”. Postanawia odnaleźć spadkobierców pozostałych wspólników, by móc walczyć o odzyskanie kamienicy. Wojtek rozważa ominięcie braku koncesji na alkohol i zachęcanie klientów do przynoszenia własnego alkoholu do „Dobrego Adresu”. Pawłowi nie podoba się ten pomysł.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 827

Basia i Róża odkrywają, że Marlena ukradła z kasy prawie trzy tysiące złotych. Kasia dowiaduje się, co przyjaciółka zrobiła. Deklaruje, że odda pieniądze. Marta i Robert spotykają się z Arturem Chowańskim, który chce zainwestować w wydawnictwo. Mężczyzna jest pod wrażeniem ich pomysłów oraz urody Walawskiej. Natalia przeprasza Magdę za wybuch złości, ale gdy dowiaduje się, że siostra powiedziała Irkowi o jej rozstaniu z Ksawerym, znów dochodzi do kłótni. Tomek informuje Magdę, że znalazł kupca na dom. Natalia dzwoni do Irka.

julia

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 500

Piotr pomaga Hanie przewieźć rzeczy Jamesa ze szpitala do domu. Oboje cierpią z powodu rozstania. Wiki, Agata, Przemek i Marek jadą na piknik integracyjny. Zatrzymują się we wsi Siedliszczki, gdzie odbywa się festyn. W trakcie zabawy wywiązuje się bójka. Starszy pan zgłasza się do szpitala na planową operację. Jest z nim dużo młodsza żona. Stefan jest pod wpływem leku wywołującego erekcję, który może spowodować komplikacje. Do szpitala trafia Ewa, żona Karola, który omal nie zastrzelił Hany i Piotra. Kobieta ma komplikacje po cesarskim cięciu.

TVN, 17:25, Julia, odc. 169

Janek zostaje wybudzony ze śpiączki. Ku zadowoleniu Moniki nie pamięta wydarzeń poprzedzających wypadek. Julia, w towarzystwie Sławka, przychodzi do Janka z wizytą. Niestety, Monika nie zaprzestaje starań, by uniemożliwić im odwiedzenie Janickiego.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1669

Ola informuje rodziców, że wybiera się do akademika na imieniny koleżanki. Podczas zabawy kolega częstuje młodą Zimińską narkotykiem. Pracodawca Ady prosi Weronikę o potwierdzenie referencji, które napisała siostrze. Zażenowany Adam przysłuchuje się, jak Weronika lawiruje, by nie kłamać. Bożena nie ma pieniędzy, żeby wymienić zepsuty piec centralnego ogrzewania. Weronika zabiera matkę do siebie. Zuza przynosi Marcie książkę z dedykacją od Pawła Wolińskiego. Przeprasza Konarską za Kamila, który widocznie zapomniał ją siostrze przekazać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1592

Fabian nie pojawia się w szkole, od kiedy Dominik opublikował w Internecie kompromitujący go film. Martwiąca się o niego Patrycja usiłuje odnaleźć chłopaka, ale bez rezultatu. Terczyński udziela Adamowi nagany z powodu nieefektywnej pracy. Mężczyzna załamuje się jeszcze bardziej, gdy dowiaduje się, że Kulczycki zafundował Tomkowi bardzo drogie okulary.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Płaskie kozaki na zimę: Cieplutkie, wygodne, przydadzą się na mrozy - ceny już od 139 zł!

W takich butach żaden oblodzony chodnik nie będzie ci straszny.

Tampony, mascara, antyperspirant: TOP 10! Proste wynalazki, które zmieniły życie kobiet

Dziś mamy te rzeczy na wyciągnięcie ręki, nie zastanawiając się zazwyczaj, jak ciężkie byłoby bez nich nasze życie.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 16:45
uhhhh!! mam dosc juz tej Moniki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 11:29
A z tym Adamem to głupie wątki, przecież normalny mężczyzna ( a on nie jest znowu jakiś najgorszy), zapewniłby sobie pracę, skoro Kinga ma fitness club to przecież mógłby tam zorganizować tańce. A Kinga ma jeszcze przecież pub, to kuźwa się pytam, mało im kasy? :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 09:57
czemu znowu daliście Żmudę...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 08:57
nie mogę patrzeć na Adama ! co za sierota. wczoraj czekałam, kiedy się skuma, że Tomeczek ma problemy ze wzrokiem, no co za łoś. już myślałam, że przeciągną ten wątek do kolejnego odcinka.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo