Filmowy przewodnik weekendowy

Brak planów na sobotę i niedzielę? W takim razie mamy dla Ciebie kilka filmowych propozycji!
Filmowy przewodnik weekendowy
17.11.2012

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 24

Przedsiębiorczy makler giełdowy i jego żona planują wyłudzić wysokie ubezpieczenie i uciec zagranicę. Mężczyzna sadza nieprzytomną młodą kobietę za kierownicą samochodu, oblewa go benzyną i podpala. Upozorowawszy śmierć żony, wraca do luksusowego mieszkania przez dach. Dzięki temu portier zeznaje, że makler nie opuszczał mieszkania. Podczas sekcji zwłok wychodzi na jaw, iż ofiarą jest prostytutka, która cierpiała na cukrzycę. Makler zaczyna gubić się w zeznaniach. Lucyna oświadcza Bromskiemu i Puchale, że przenosi się do innego miasta.

Sobota, TVP1, 21:20, Och, Karol II, komedia

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.

Sobota, TVP2, 22:10, Szósty zmysł, thriller

Niezrównoważony psychicznie Vincent Gray włamuje się do domu psychiatry Malcolma Crowe`a. Mężczyzna oskarża doktora o nieudzielenie mu pomocy, strzela do niego, po czym popełnia samobójstwo. Pod wpływem tej tragedii Crowe traci chęć do wykonywania zawodu. Jego uwagę zwraca jednak 8-letni Cole Sear, niezwykły chłopiec posiadający tzw. szósty zmysł. Mały widzi i słyszy umarłych, potrafi z nimi rozmawiać, ze szczegółami odtwarza wydarzenia z przeszłości. Lekarz postanawia pomóc dziecku przerażonemu swym darem.

Szósty zmysł

Sobota, TVN, 21:55, Sztuka zrywania, komedia romantyczna

Gary Grobowski jest Polakiem i choć nie mówi po polsku, dość mocno obnosi się z narodowością. Pracuje jako przewodnik i dzięki niecodziennemu poczuciu humoru radzi sobie w tej branży bardzo dobrze. Od kilku lat jest związany z Brooke Meyers, która pracuje w galerii. Nie stanowią dobrze dobranej pary. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i oboje stają przed wyborem - miłość, czy rozstanie. Brooke postanawia zerwać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania.

Sobota, Polsat, 20:05, Garfield 2, familijny

Jest to kontynuacja filmu o leniwym kocie który powstał w 2004 roku. W tej części Garfield wyrusza w podróż do Europy. Podczas pobytu w Londynie okazuje się, że jest on sobowtórem pewnego angielskiego kota, który dostał w spadku cały majątek po bogatym i zwariowanym biznesmenie.

Niedziela, TVP 1, 21:15, Dość całowania żab, komedia romantyczna

Martha jest młodą, charyzmatyczną i szczęśliwie zakochaną projektantką wnętrz. Jej życie zmienia się jednak całkowicie, gdy pewnego dnia przyłapuje swojego ukochanego Roberto na zdradzie. Oszukana 27-latka postanawia długo nie rozpaczać. Za radą sąsiadki i przyjaciółki Andi zapisuje się do internetowego serwisu randkowego i zaczyna umawiać się z kolejnymi mężczyznami.

Szósty zmysł

Niedziela, TVP 2, 21:15, Czas honoru, odc. 64

Bronek, Władek i Janek docierają do miejsca, w którym są przetrzymywani członkowie podziemia. Wśród aresztowanych jest Lars Rainer, który przekazuje Władkowi plan pomieszczeń więziennych i wspomina o archiwum AK. Wasilewski dostaje zlecenie obserwacji i ochrony zbliżającej się premiery "Ślubów panieńskich". Władek prosi Wandę o wstawiennictwo u Karola, który może wiedzieć, gdzie wywieziono Rudą. Ada Lewińska odwiedza Kazimierza. Zdradza mu informację dotyczącą majora Zwonariewa. Pułkownik Orlicki przekazuje Władkowi instrukcje z Londynu.

Niedziela, TVN, 21:00, Komedia małżeńska, komedia

Małżeństwo Marii i Wiktora przeżywa kryzys. Maria jest kobietą wykształconą, nie chce dłużej grać roli kury domowej. Pewnego dnia Wiktor bez uprzedzenia zaprasza do domu gości i zamiast pomóc w przygotowaniach miło gawędzi z kolegą i jego przyjaciółkami. Maria buntuje się i opuszcza dom. W pociągu zostaje okradziona przez Cyganki, a przyjaciele, których zamierzała odwiedzić w Warszawie, wyjechali za granicę. Kobieta nie załamuje się jednak ani nie rozpacza. Zaprzyjaźnia się z poznanym na dworcu kloszardem, Remkiem, doktorem filozofii.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Po jakich studiach na pewno NIE znajdziesz pracy? LISTA nierokujących kierunków

Będą siedzieć na bezrobociu dobrych kilka lat.

Jak przygotować skórę i włosy do snu? Plan NAPRAWCZY na wieczór (+ relaksujący trik)

Oto kilka porad na dobranoc, które powinnaś wcielić w życie już dzisiaj!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 14:16
Czyli nic same gówno leci w tym TV jedno i to samo szusty zmysł jusz 135 razy widziałam i znam na pamięć ech szkoda pisać papilot tez się niepopisał
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 12:58
mam dosc tvnu, ciagle albo kogel mogel, albo komedia malżenska.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 09:46
ten "och karol" to jest ten stary czy z Adamczykiem??wie ktos moze ??
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 01:54
Polecam "Sztukę zrywania". Generalnie dla mnie to komediodramat. Myślę, że patrząc na niego i porównując z innymi tego typu filmami można spokojnie nazwać go „niebanalnym”. Naprawdę świetnie pokazuje różnice w myśleniu kobiet i mężczyzn. Do tego wzrusza i przejmuje. Jeśli chcecie przeczytać recenzję wpiszcie w google: pocahontas recenzuje. Miłego weekendu wszystkim ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo