Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz większego tempa...
Co dziś w serialach?
15.11.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5717

Pracownicy Domu Mody Forrester z radością witają Eryka. Katie cieszy się ze zbliżających się świąt. Niestety, siostry mówią jej, że ze względu na Eryka i Ridge`a nie życzą sobie, by Katie przyszła z Billem. Spencer wzywa do siebie Eryka, Ridge`a, Ricka i Steffy. Pyta ich o pracę nad nową kolekcją. Forresterowie pokazują mu parę szkiców i filmową zapowiedź kolekcji.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2355

Barbara proponuje Rafalskiemu rozwód i zwrot pieniędzy łącznie z odsetkami. Elżbieta wręcza Jackowi adres profesora stosującego nowe metody leczenia guzów mózgu i deklaruje pokrycie kosztów zabiegu. Tymczasem Agnieszka z Karosem organizują kolejną akcję protestacyjną. Okazuje się, że mają dodatkowe wsparcie.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 31

Nad ranem po polowaniu Dominik budzi się i widzi syna celującego do niego z broni. Jest przerażony. Paweł pokazuje przyjaciołom artykuł szkalujący imprezę w "Dobrym Adresie" oraz informujący o pobycie Wojtka w mediolańskim areszcie, ale bez wyjaśnienia, iż oczyszczono go z zarzutów. Mazur zamierza zażądać od dziennika przeprosin i sprostowania. Zszokowana zatajoną historią z Mediolanu Ola ma pretensje do Wojtka, że w ich związku brakuje szczerości.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 823

Maria i Marek przychodzą na kolację do Marty i Roberta. Przyjaciele miło spędzają czas. Po spotkaniu Maria dzwoni do przyjaciółki. Jest ciekawa, jakie wrażenie zrobił na niej Marek. Rybińscy przeprowadzają się do nowego mieszkania. Sielanka kończy się, gdy Asim pojawia się w Zakrzewiu. Po rozstaniu z Ksawerym załamana Natalia ukrywa się w domku w lesie. Zarzuca plany biznesowe. Tomek namawia Magdę na sprzedaż domku letniskowego i wzięcie kredytu na mieszkanie.

Julia TVN

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 10

Szef kieruje Joannę do rozpracowania sprawy sprzed kilku lat. Liczy na to, że za panią komisarz pojedzie Kaszowski, który prowadził dochodzenie w związku z okolicznościami śmierci pracownika zakładów mięsnych.

TVN, 17:25, Julia, odc. 165

Sławek, bez zgody Julii, wysyła jej komiks na konkurs. Janek złości się na Igora i Maćka, którzy wytrwale próbują udowodnić, że ciąża Moniki była fikcją. Uwikłany w intrygi Janek jest już tym zmęczony. Prosi Julię o chwilę szczerej rozmowy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1666

Ewa i Żaneta rozmawiają o kłótni Artura z Borysem. To wydarzenie na tyle zepsuło nastrój Ewy i Artura, że nie poszli na przyjęcie. Idąc do prokuratury, Marta spotyka sprawcę wypadku, w którym zginął jej ukochany. Mężczyzna został uniewinniony. Pełen wyrzutów sumienia prosi Konarską o wybaczenie. Danka i Marek spędzają miły wieczór i namiętną noc. Są szczęśliwi i zakochani.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1588

Po znalezieniu ludzkiej kości Rysiek wszczyna śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego człowieka. Łysy i Kazik pojawiają się w Barbarianie. Mężczyźni szantażują personel i żądają, aby lokal zaopatrywał się w alkohol pochodzący od wrocławskiej mafii. Kinga jest tą sytuacją przerażona. Marek jest załamany z powodu Anety i jej fascynacji poznanym niedawno szejkiem.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 11 (sezon 6)

Szczęśliwi nowożeńcy, Marta i Kuba, dostają w prezencie od kolegów z pracy bilety na weekendowy pobyt w Paryżu. Po pogrzebie najstarszego członka rodziny, Mariana, skłócona rodzina zmarłego pojawia się w hotelu. Wkrótce okazuje się, że ceremonia pogrzebowa to ostatnia intryga Mariana. Natalia chce uporządkować życie osobiste. Konrad podejrzewa, że dziewczyna planuje odejście. Ona sugeruje Kajtkowi, aby poszukał nowego mieszkania. Robert nie jest gotowy na nowy związek, z Beatą, gdyż nie potrafi zapomnieć o tragicznie zmarłej żonie i dziecku.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 11

Paweł pokazuje Marzenie zdjęcia jej męża, Piotra, spacerującego z Ingą. Marzena podejrzewa Ingę o zmowę z Piotrem i uprowadzenie Oli. Powiadamia o wszystkim policję. Zuza spotyka się z Wojtkiem. Inga czuje się oszukana przez Piotra z powodu zatajenia przez niego prawdy o jego małżeństwie. Anka podejrzewa Pawła o nieuczciwość. Przyszli teściowie Patrycji planują wesele syna, nie licząc się zupełnie z jej opinią. Z tego powodu dochodzi do tragicznej w skutkach kłótni pomiędzy nią a Michałem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

7 rzeczy, które musisz zrobić jako singielka

Plus kilka powodów, które potwierdzają, że bycie singielką ma sporo zalet.

Biżuteryjne staniczki z H&M: Czarny, różowy, biały (masa kryształków i kokardek - sexy!)

Dla każdego aniołka, któremu w sypialni rosną różki!

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2012 11:18
w czwartki są najlepsze seriale szczególnie na polsacie!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie