Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.
Co dziś w serialach?
14.11.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5716

Podczas konferencji prasowej Eryk oświadcza, że wierzy we wspaniałą przyszłość firmy pod nowym kierownictwem. Thorne jest zaskoczony zachowaniem ojca, ale Eryk i Ridge wszystko mu wyjaśniają. W pierwszej chwili Thorne`a przeraża pomysł zniszczenia dobrego imienia firmy, ale rozumie sytuację i przyłącza się do spisku. Stephanie stara się przekonać Sandy, aby przestała być onieśmielona i skrępowana. Uważa, że praca w Jackie M. dobrze jej zrobi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2354

Jacek zataja chorobę przed Agatą. O kłopocie informuje wyłącznie Elżbietę, która oferuje mu pomoc. Arkadiusz odwiedza Grażynkę i nawiązuje nić porozumienia z Maćkiem. Okazuje się, że mają wspólną pasję. Tymczasem Barbara odwiedza męża, Piotra Rafalskiego.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 30

Dominik zabiera Marcina na polowanie. Jola wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć. Zgadza się być nawet tą drugą, byle tylko widywać się z ukochanym. Ola, Olgierd i Marianna przychodzą na potańcówkę do "Dobrego Adresu". Dziewczyna ma zamiar przedstawić rodzicom Wojtka w miłej atmosferze. Szawarski odkrywa nieznane fakty z przedwojennej historii kamienicy Szczepańskich.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 822

Kostek i Ludmiła postanawiają nadać córeczce imię Olena, na pamiątkę zmarłej matki Oksany. Dziewczynka musi przebywać w inkubatorze, ale nic nie zagraża jej życiu. Róża, Zdzisio i Zuzia na ulicy spotykają Kazika i Brygidę. Na widok ojca dziewczynka reaguje płaczem, boi się, że mężczyzna zabierze ją od Cieślaków. W "Szoku" ukazuje się artykuł o miłości Huberta i Tiny. Rick jest zadowolony z akcji promocyjnej. Kasia pomaga Stefanowi w przygotowaniach do wyjazdu na Ukrainę. Brygida przychodzi do Róży i Zdzisia.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 499

Lena i Latoszek organizują chrzciny. Zosia jest matką chrzestną. Konica prosi ją, by wyperswadowała Marcie wyjazd z dziećmi do Norwegii. Hana opowiada mężowi, że bardzo za nim tęskniła. James dziękuje Piotrowi za uratowanie życia. Prosi, by towarzyszył Hanie na chrzcinach Felka. Z hospicjum do Leśnej Góry trafia Ala, która podczas karmienia została użądlona przez osę. Pacjentka od dziesięciu lat jest w śpiączce. Opiekują się nią siostra, Zuza, i były chłopak Maciek. Piotr przywozi do szpitala rzeczy Hany. Leczenie Jamesa przekazuje Samborowi.

TVN, 17:25, Julia, odc. 164

Monika nadal trwa w kłamstwach. Udaje pokrzywdzoną i nieszczęśliwą. Janek nieustannie jest przy niej. Igor i Maciek zamierzają zdobyć dowody dotyczące ciąży Moniki. Maćkowi udaje się zdobyć sfałszowane zdjęcie USG. Tymczasem Sławek próbuje namówić Julię, by wzięła udział w konkursie na komiks dla najmłodszych.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1665

Danka jest w fatalnym nastroju, ponieważ Marek ignoruje jej występ podczas turnieju tańca. Podczas rozgrzewki partner Zimińskiej skręca kostkę i nie może wziąć udziału w zawodach. Ricardo zmusza przerażoną Dankę, by tańczyła z innym tancerzem. Emilka nie może się pogodzić z rozstaniem Agnieszki i Rafała. Artur zaprasza Ewę na wieczór taneczny w klubie nocnym. W drodze na zabawę spotykają Borysa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1587

Kinga próbuje unieważnić licytację, którą wygrał Tomek, niestety bez powodzenia. Okazuje się, że rodzina Żukowskich będzie musiała przystąpić do transakcji wartej milion euro. Aneta i Marek spotykają się z właścicielem willi, szejkiem Abdullahem al Rabeeah. Aneta wzbudza jego zainteresowanie. Pomiędzy Majką i Hubertem dochodzi do kłótni, której powodem jest Sandra. Pies Ryśka, Sołtys, wykopuje nad brzegiem rzeki ludzką kość.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w Polsce - Toruń, Olsztyn, Poznań, Lublin i inne miasta

Zobacz, co jest teraz na topie w Twoim regionie.

STUDNIÓWKA 2013, przegląd SUKIENEK: Na pierwszy ogień idą krótkie, seksowne kreacje!

Najwyższa pora zacząć wielkie przygotowania.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2012 21:06
pierwsza miłośc to jakaś moda na sukcees;D nic już chyba lepszego nie mogą wymyslic, powoli robi sie z tego komedia;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2012 14:16
btw, Sołtys to pies Wiktorii.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2012 10:43
nosz kurde jak przeczytalam opis Pierwszej Milosci to spadlam z krzesła! to jakis zart jest hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2012 07:56
nie ma to jak Na wspólnej !!! Najlepszy serial !! Jestem wierna już od tylu lat !! :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo