Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Sprawdź!
Co dziś w serialach?
13.11.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5715

Ridge przedstawia Katie pierwszy szkic do nowej kolekcji. Jego projekt jest krzykliwy, tandetny i pozbawiony stylu. Brooke ma za zadanie wmówić Katie, że to śmiała i nowatorska wizja. Nick proponuje Sandy pracę w charakterze asystentki Stephanie. Dziewczyna chętnie przyjmuje ofertę.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2353

Po nagłym zasłabnięciu Jacek zgłasza się na badania diagnostyczne, które potwierdzają guza mózgu. Lekarz pociesza go i daje szansę na wyleczenie. Z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania Ola i Norbert organizują pożegnalne przyjęcie. Para odkrywa zawartość skrzyni Arkadiusza. Feliks chwali się Monice pierwszym udanym transferem zawodnika.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 29

Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który wyszedł z więzienia. Nie podoba mu się, że podczas jego nieobecności dziewczyna odnowiła kontakty z Wojtkiem. Waldek przeprasza Stefana za ostatni wybryk i tłumaczy, że upił się, bo nie ma z czego zwrócić Szawarskiemu pieniędzy. Olę męczy ukrywanie przed ojcem związku z Wojtkiem. Arkadiusz podpowiada Olgierdowi, jak zaszkodzić Szczepańskiemu, wykorzystując sprawę gwałtu, o który był podejrzany w Mediolanie.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1664

Marek ćwiczy taniec, chcąc dorównać Dance. Ricardo wyznacza Zimińską wraz z partnerem do turnieju tańca. Będą reprezentować szkołę. Danka chce, żeby mąż obejrzał jej występ. Marek odmawia. Emilka przyjeżdża do Warszawy. Marzy o studiach. Zamierza odwiedzić uczelnie podczas dni otwartych. Dowiaduje się od Ludwiki, że Agnieszka i Rafał rozstali się. Zuza i Marta przychodzą do Magdy na babski wieczór. Podczas spotkania Zuza zwierza się z trudności z zajściem w ciążę.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 26

Agata zajmuje się sprawą nastolatki, która po śmierci matki zmuszona jest mieszkać z ojczymem. Dziewczyna odziedziczyła po matce spore pieniądze i twierdzi, że jest przez mężczyznę okradana. Dorota broni młodego kelnera, który spowodował wypadek. Jej przeciwnikiem jest firma ubezpieczeniowa, która nie zamierza wypłacić odszkodowania. By pomóc Bartkowi, Agata i Dębski aranżują trudne sytuacje na sali sądowej, wcielając się w jego przeciwników. Bartek cierpliwie znosi zły humor Dębskiego. Agata sądzi, że to konsekwencje rozstania z Okońską.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1586

Marysię irytuje zainteresowanie Huberta problemami byłej żony. Jej zdaniem Sandra ściągnie na ich rodzinę kłopoty. Adam rozpoczyna pracę w firmie Artura. Tymczasem okazuje się, że Tomek przez nieuwagę rodziców wziął udział w licytacji internetowej domu wartego milion euro. Ku zaskoczeniu i przerażeniu wszystkich wygrał aukcję.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 821

Wanda i Remigiusz wracają z Kanady. Jeleniowa ma żal do syna, że nie powiedział jej o chorobie Ludmiły. Będąca w siódmym miesiącu ciąży dziewczyna zaczyna nieoczekiwanie rodzić. Stefan przygotowuje mieszkanie na przyjazd matki Oksany. Bartek mu pomaga. Kobieta umiera przed wyjazdem z Ukrainy. Po wizycie w dawnym miejscu pracy Marta utwierdza się w przekonaniu, że decyzja o odejściu z wydawnictwa była słuszna. Gdy Robert pokazuje jej wstępny kosztorys ich gazety, Marta martwi się, że nie poradzą sobie z finansami.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 945

Kolęda niepokoi się o córkę, która wygląda na przemęczoną. Marek proponuje, że odwiedzi ją w Warszawie. Okazuje się, że Ewa jest w szpitalu. Wyjawia Markowi, że ukrywa przed bliskimi chorobę nowotworową. Kasia wyprowadza się z Grabiny. Próbuje znaleźć pracę i nocleg w Warszawie, w końcu prosi Marcina o pomoc. Zuza dziękuje Budzyńskiemu za szansę otrzymania pracy. Łukasz jest zawiedziony, że dziewczyna zostawia go bez słowa. Maria i Artur wynoszą z domu rzeczy. Marta uprzedza Marka i Annę, że zakaz kontaktowania się Jakubczyka z córką zrani Ulę.

TVN, 17:25, Julia, odc. 163

Hanna i Janek wspierają Monikę. Janek bardzo przeżywa fakt, że Monika straciła ciążę. Julia wspiera go. Jest życzliwa również w stosunku do Moniki. Tymczasem Tadeusz decyduje się porozmawiać z niedoszłą synową. Żąda, aby wykonała odpowiednie badania i tym samym dowiodła, że była w ciąży.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2012 18:31
Zbyyyyysiuuuu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2012 01:29
Seriale serialami, ale dzisiaj trzeba oglądac Wojewódzkiego. ;) Fanki piękna siatkówki wiedzą, o co chodzi. :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie