Co dziś w serialach?

Co nowego wydarzy się w Pierwszej miłości, Na Wspólnej i innych serialach?
Co dziś w serialach?
12.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5714

Jackie M. zwycięża w konkursie na najlepszą kampanię promocyjną nowej kolekcji. Bill Spencer jest wściekły. Eryk i Ridge uważają, że to dobry moment na realizację ich planu. Starszy Forrester wraca do projektowania. Obiecuje Billowi stworzenie niezapomnianej kolekcji.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2352

Grażynka ma żal do dzieci o to, że bardzo chłodno przyjęły nowego sąsiada, pana Arkadiusza. Pomimo kłopotów z głosem Surmaczowa nie rezygnuje z uczczenia urodzin Tadeusza. Wśród dokumentów zwróconych przez policję Anna nie znajduje zdjęcia Iwonki. Błażej niespodziewanie przyjeżdża do Polski. Obwinia Kamilę o zbyt mocną zażyłość z Bartkiem. Wychodząc z pracy, Jacek doświadcza silnego bólu głowy.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 28

Leszek ma pretensje, że Agata nie uzgodniła z nim budżetu, zamawiając ulotki i plakaty reklamujące imprezę retro w „Dobrym Adresie”. Stefan zauważa, że Waldek przyszedł pijany do pracy. Zwalnia go. Ciężarna żona pracownika prosi Małka, by dał jej mężowi jeszcze jedną szansę. Agata czeka na przyjazd Dominika, który ma podpisać dokumenty związane z przeniesieniem Marcina do szkoły w Lublinie. Jedzie po niego na dworzec. Okazuje się, że ojczym nie przyjechał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 820

Róża i Zdzisio nie wierzą w przemianę Kazika. Nie chcą dopuścić do jego spotkania z Zuzią. Narzeczona Kazika odwiedza Cieślakową. Prosi Różę, by pozwoliła na kontakty z dziewczynką. Agata musi zrezygnować z wyjazdu na obóz. Wpada w przygnębienie, ma dosyć choroby, która utrudnia jej życie. Marek podsuwa Marii pomysł, by wysłała córkę na kolonie dla cukrzyków. Kaśka mówi Stefanowi, że widziała Walerię z Jaworskim. Podejrzewa, że ciotka z nim mieszka. Bartek prosi Stefana o pomoc w rozdzieleniu matki i Jaworskiego.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 944

W komisariacie Kasia zostawia dla Roberta list z wiadomością, że muszą odwołać ślub. Łukasz prosi Andrzeja, by przyjął Zuzę do pracy w kancelarii. Marcin zabiera Kasię do swojego mieszkania. Gdy Robert widzi ją w koszuli Marcina, jest przekonany, że dziewczyna go zdradziła. Staszek przekazuje Robertowi list, lecz mężczyzna wyrzuca go bez czytania. W samochodzie Marcina Tomek znajduje marihuanę. Zaniepokojony zachowaniem Roberta Staszek dzwoni do Kasi. Marta, Andrzej, Małgosia i Tomek spędzają wieczór na pokładzie taksówki wodnej.

TVN, 17:25, Julia, odc. 162

Janek jest zaniepokojony wypadkiem Moniki. Tym bardziej, że nie może się z nią skontaktować, by uzyskać więcej informacji. Bożena uświadamia Darkowi, że nie dostanie pieniędzy. Odwiedziwszy Nogaja w warsztacie, Tadeusz dowiedział się, że Monika oszukuje Janickich. Monika pojawia się u Janka, mając w zanadrzu kolejne kłamstwo.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1663

Czule obejmując Ewę, Borys pyta, czy da szansę ich miłości. Ewa żałuje, że doszło między nimi do zbliżenia. Odtrąca go. Roman obiecuje premię jednemu z pracowników, któremu urodziło się dziecko. Pech chce, że wieść o tym dociera do pozostałych zatrudnionych. Oni też proszą Hoffera o podwyżkę. Zuza jest zrozpaczona, ponieważ wynik testu ciążowego jest negatywny. Kamil stara się pocieszyć żonę, mimo iż bardzo to przeżywa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1585

Hubert bardzo przeżywa rozmowę z Sandrą. Współczuje byłej żonie, jednakże jest świadomy, że z jej powodu on i jego rodzina znaleźli się w niebezpieczeństwie. Mimo to postanawia udzielić Sandrze pomocy, co bardzo denerwuje Majkę. Daga podejmuje decyzję o odejściu z firmy Oskara Billa.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgorszy dzień na seks to...

Poniedziałek, wtorek, niedziela, a może piątek? Sprawdź, kiedy kochankowie unikają miłosnych igraszek.

5 związkowych błędów, które popłeniasz (To one są przyczyną miłosnych zawodów!)

W twoim życiu uczuciowym ciągle coś się zaczyna i kończy – zaczynasz nawet myśleć, że nigdy nie trafisz na właściwego mężczyznę. Gdzie szukać przyczyny?

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 16:00
Daga! wpadłaś po rozum do głowy ! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 09:52
Klan schodzi na psy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 09:51
mistrzowskie foto
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 09:51
nie moge sie juz doczekac kolejnego odcinka przyjaciółek! ogląda ktoś???
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo