Co dziś w serialach?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
09.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5713

W telewizyjnym show Donny, „Wybieg”, Jackie M i Dom Mody Forrester prezentują swoje najnowsze kolekcje. Widzowie mają zdecydować, która z nich jest lepsza. Ridge ma pomysł, jak odzyskać Dom Mody.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 819

Marta i Robert są przygnębieni niepowodzeniami w poszukiwaniu pracy. Elżbieta martwi się o przyszłość córki. Walawska wpada na pomysł założenia wydawnictwa. Hubert niechętnie uczestniczy w sesji zdjęciowej z Tiną, z którą ma nagrać duet. Odwiedzający studio Dawid wpada w oko fotografowi. Róża zauważa, że Marlena kupiła drogie ubrania. Ojciec Zuzi przychodzi do kawiarni „Dobre czasy”. Zapewnia Różę, że już nie pije. Chce odnowić kontakt z córką. Iga prosi Walawską o napisanie pożegnalnego artykułu do „Kobiety”.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 71

Natalia i Maria wybrały się na zakupy. Okazuje się, że Tomek i Magda również poszli do sklepu. Ku rozpaczy Marii Magda trafiła na większe obniżki cen. Kuba i Kacper przybliżają Natalii znaczenie słowa altruizm. Tomek, Kuba i Kacper rozpoczynają strajk - mają dosyć władzy rodzicielskiej.

TVN, 17:25, Julia, odc. 161

Julia postanawia zrezygnować z pracy w klinice. Kiedy Janek dowiaduje się o tym, próbuje odwieść ukochaną od pochopnej decyzji. Tadeusz spotyka Darka przed kliniką. Następnie dowiaduje się, dzięki komu chłopak jest na wolności. Między Tadeuszem a Moniką dochodzi do awantury z fatalnymi skutkami.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1584

W brukowcach ukazuje się wiele artykułów o życiu osobistym Dagi. Dziennikarze upubliczniają wstydliwe fakty z jej życia - pobyt w poprawczaku, zażywanie narkotyków, kradzieże. Przyjaciele nie okazują jej współczucia. Błażej ma problem w pracy. Sandra kontaktuje się z Hubertem i prosi go, by odwiedził ją w areszcie. Błaga byłego męża, żeby wyciągnął ją z więzienia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgorsze prezenty od facetów

Choć faceci mają dobre intencje, ich podarunki czasami mogą mocno rozczarować.

DEPILACJA INTYMNA: Ile % mężczyzn goli sobie krocze? Z jakich powodów to robią?

Zaskakujące (i bardzo ciekawe!) wyniki sondażu.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2012 03:52
też nie lubię dagi , najlepiej jakby zniknęła z serialu bo tylko mi nerwy psuje ;x
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 07:48
Dadze naprawdę odwaliło.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo