Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
08.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5712

Eryk i Ridge szukają sposobu na odzyskanie firmy. Dawny właściciel domu mody gromadzi pieniądze, by odkupić go od Billa. Spencer jest zaskoczony tą informacją. W ostrych słowach upomina Ridge`a i daje mu do zrozumienia, że nigdy nie odda Forresterom domu mody.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2351

Ola jest dumna z Norberta. Uważa, że narzeczony panuje nad chorobą, ponieważ był w stanie przyznać się Rafałowi do swojego występku. Po napadzie Surmaczowa doznaje silnego urazu psychicznego i traci głos. W trosce o zdrowie żony Tadeusz odwołuje przyjęcie urodzinowe. Jacek przyjmuje ofertę pracy i odnosi pierwsze sukcesy w nowej firmie. Grażynka przedstawia dzieciom nowego najemcę kawalerki, pana Arkadiusza. Te przyjmują gościa z rezerwą.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 27

Oglądając znalezione przez Janka przedwojenne zdjęcia kamienicy, Wojtek i przyjaciele wpadają na pomysł zorganizowania w `Dobrym Adresie` potańcówki w stylu retro oraz wystawy starych fotografii Lublina. Po raz pierwszy od powrotu do Polski Paweł odwiedza dom rodzinny. Podczas spotkania z matką ożywa bolesna przeszłość. Róża przychodzi do fundacji, by porozmawiać z Marianną o związku Oli i Wojtka. Kierowca Szawarskiego oznajmia Waldkowi, że ten ma dwa tygodnie na spłatę długu, czyli mniej niż początkowo wskazał Olgierd.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 818

Basia jest zrozpaczona wyjazdem Sary i Johna. Dziewczyna żegna się w klubie z przyjaciółmi, Zenek zawozi ją na lotnisko. Danielowi nie udaje się z nią pożegnać. Agata wraca ze szpitala, mierzy sobie poziom cukru, sama robi zastrzyk z insulity. Marek zostaje na obiedzie u Pyrków. Wygląda na to, że wszyscy go zaakceptowali. Natalia postanawia zrezygnować z założenia sklepu internetowego. Magda angażuje Irka w pomoc przy powstawaniu biznesu siostry. Tomek pokazuje Magdzie plan mieszkania, które zamierza kupić na kredyt.

TVN, 17:25, Julia, odc. 160

Julii jest przykro, że Monika zepsuła przyjęcie urodzinowe Natalki. W klinice prosi ją o rozmowę. Sugeruje, żeby wreszcie dała jej spokój. Tymczasem Janek proponuje Monice, że pójdzie z nią do ginekologa. Kobieta jest przerażona. Sławek próbuje wytłumaczyć Tadeuszowi powody złego zachowania. Janek wyznaje Igorowi, że nie ma już sił walczyć o ukochaną Julię.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1662

Żaneta ma wyrzuty sumienia, że pochopnie posądziła Wojtka o zdradę. Ziębowie radzą jej, żeby jak najszybciej wyjaśniła sprawę. Żaneta jedzie do ukochanego i próbuje go przeprosić. Okazuje się, że nie jest to proste. Uradowana Ada odwiedza Weronikę. Oznajmia siostrze, że dostała propozycję pracy w Warszawie. Nie będzie już musiała jeździć do Niemiec i nareszcie będzie mogła być z rodziną. Jest tylko mały szkopuł - potrzebuje referencji. To warunek pracodawcy. Z nadzieją zwraca się do Weroniki.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1583

Błażej zaczyna pracę jako taksówkarz. Wieczorem spotyka się z przyjaciółmi w Barbarianie, aby to uczcić. Mimo obietnicy Daga nie przychodzi, ponieważ musi zająć się sprawami zawodowymi. Adam nie przyjmuje od Artura oferty pracy. Jest zniecierpliwiony tym, że Artur rozpieszcza dzieci, a teraz chce ratować jego rodzinę z tarapatów finansowych.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 72

Łukasz zostaje pomocnikiem kucharza. Tymczasem do hotelu przybywa Vincent Kozłowski, który zamierza zrealizować w restauracji odcinek programu kulinarnego. Okazuje się, że Vincent jest wrogiem Leszka, który zrobi wszystko, aby przeszkodzić w realizacji jego planów. Artur stara się zapanować nad sytuacją. Andrzej przychodzi do hotelu pijany. Beata odwozi go do domu. Właściciel klubu, w którym ma wystąpić zespół Natalii, oczekuje, że zostaną zaprezentowane utwory disco polo. Sara unika Tomasza. Marta to zauważa i postanawia z nim porozmawiać.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 10

Patrycja i Michał planują wesele. Okazuje się, że ich oczekiwania wobec uroczystości bardzo się różnią. Patrycja nabiera przekonania, że jej narzeczony nie ma w sobie krzty romantyzmu. Inga jest przejęta randką, ale Piotr w ostatniej chwili informuje SMS-em, że nie przyjdzie. Mężczyzna spotyka się z prywatnym detektywem, który ma dla niego niepokojące wiadomości. Anka zamierza spędzić z Pawłem romantyczny wieczór. Na tę okazję kupuje nową bieliznę. Inga, zaniepokojona nieobecnością córki Piotra w przedszkolu, idzie do jego mieszkania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgorsze prezenty od facetów

Choć faceci mają dobre intencje, ich podarunki czasami mogą mocno rozczarować.

DEPILACJA INTYMNA: Ile % mężczyzn goli sobie krocze? Z jakich powodów to robią?

Zaskakujące (i bardzo ciekawe!) wyniki sondażu.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 16:31
a gdzie recenzja Ojca Mateusza ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 09:56
Przyjaciółki! To najlepszy ostatnio serial!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie