Co dziś w serialach?

Czy Sabina z Pierwszej miłości zwiąże się z Igorem? Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź to już teraz!
Co dziś w serialach?
07.11.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5711

Nick rozmawia z Sandy. Dziewczyna wyznaje, że kiedyś została zaproszona na przyjęcie, podczas którego ktoś ją zgwałcił. Stąd niechęć do mężczyzn. Bill zapewnia Katie, że nie musi obawiać się rywalki.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2350

Kolega Jacka ponownie proponuje Boreckiemu pracę. Okazuje się, że firma jest w złej kondycji finansowej i być może Jacek mógłby uratować ją od bankructwa. Norbert spotyka się z Rafałem i przyznaje, że to on przeciął przewód hamulcowy w jego samochodzie i doprowadził do wypadku. Po ostatniej wizycie policji w szkole Kasia i Basia nieustannie narażone są na zaczepki koleżanek. Surmaczowa zostaje napadnięta przed salonem sukien ślubnych.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 26

Paweł nie wierzy, iż Stefan z dnia na dzień stał się przykładnym mężem. Obawia się, że zraniona rozstaniem pani inspektor może zaszkodzić `Dobremu Adresowi`. Olgierd dowiaduje się od Oli, że ta ma chłopaka; dzieli się informacją z żoną. Marianna udaje zaskoczoną i prosi męża, by zaakceptował wybranka córki. Do Agaty przyjeżdża kurier, który rozpoznaje w Pawle kolegę z podstawówki. Mazur utrzymuje, że mężczyzna musiał go z kimś pomylić. Róża i Janek mają wyrzuty sumienia po tym, co wydarzyło się poprzedniego dnia na spotkaniu u Wojtka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 817

Natalia ma za złe Ksaweremu, że nie pomaga jej przy zakładaniu sklepu internetowego. Tymczasem chłopak ma problemy w kancelarii. Mówi dziewczynie, że najlepiej będzie, gdy każde skupi się na swoich sprawach. Obrażona Natalia postanawia z nim zerwać. Oksana wraca z Ukrainy, za kilka dni musi jechać z powrotem. Stefan proponuje, by żona przywiozła matkę do Polski. Marlena wydaje coraz więcej na kosmetyki i ubrania. Sara jest zaskoczona, skąd koleżanka ma tyle pieniędzy. Kasia informuje Anitę, że nie może prowadzić zajęć aerobiku.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 498

Lena wraca do pracy w szpitalu. Zostaje wezwana do pacjenta, ale Marek ją ubiega. Oboje rywalizują, stawiając odmienne diagnozy. Lena pociesza Hanę, przez co zapomina o badaniach, które miała zlecić. James jest nieprzytomny, krwiak mózgu powiększa się. Piotr decyduje się wykonać trepanację. Przed operacją Hana wyjawia mu, że to jej mąż. Do szpitala trafia mężczyzna, który stracił przytomność podczas szkicowania rysunku. Roma dowiaduje się, że Kabala miał wykonany przeszczep. Domyśla się, że mężczyzna ma serce jej męża.

TVN, 17:25, Julia, odc. 159

Janek przypuszcza, że Julia kocha Sławka. Jest załamany. Tymczasem Julia ma wyrzuty sumienia, że wprowadziła Janka w błąd, ale nie podejmuje żadnego działania. Niebawem Julia i kilkoro jej przyjaciół wyjeżdżają do Lubawic na przyjęcie urodzinowe Natalki. Goście dobrze się bawią do czasu, gdy pojawiają się Janek i Monika.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1661

Marta próbuje dodzwonić się do Patryka. Gdy uzyskuje połączenie, okazuje się, że chłopak stoi na moście nad autostradą, patrząc na mknące samochody. Niebezpiecznie przechyla się przez barierkę. Żaneta jest zrozpaczona po incydencie w mieszkaniu Wojtka. Kiedy Szulc pojawia się z bukietem róż, Ziębówna policzkuje go i wyrzuca za drzwi. Ewa budzi się nad ranem w objęciach Borysa. Niespodziewanie prosi go, by zostawił ją samą. Po wyjściu Borysa Hofferowa nie potrafi odzyskać równowagi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1582

Aurelia wpada na pomysł, jak udowodnić mężczyznom, że kobiety z Wadlewa są lepsze od modelek. Artur ma problem z uzyskaniem zaświadczenia, że może zostać ojcem chrzestnym Maciusia. Markowi udaje się załagodzić sytuację i chrzest odbywa się. Ku zaskoczeniu wszystkich Artur obdarowuje Maciusia bardzo drogim prezentem. Igor jest w dobrym humorze po nocy spędzonej z Sabiną, jednak obawia się reakcji jej znajomych na wiadomość, że postanowiła się z nim związać.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak robić zakupy w Zarze? Dobra strategia to podstawa - PORADY dla ZAKUPOHOLICZEK

Francuska blogerka i rysowniczka Garance Doré przygotowała przewodnik, jak kupować w popularnej sieciówce.

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w Polsce - Toruń, Olsztyn, Poznań, Lublin i inne miasta

Zobacz, co jest teraz na topie w Twoim regionie.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 08:42
co do na wspolnej.. Temat Patryka jest przykry..bo moja koleżanka kiedys tak skoczyła własnie z barierek na mknące samochody.. ehh.. szczątki..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 00:25
:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo