Co dziś w serialach?

Co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
05.11.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5709

Brooke i Nick mają ocenić prace młodych projektantów ubiegających się o stypendium. Nick zwierza się Brooke z obaw dotyczących Sandy. Taylor przychodzi do "Jackie M", by odwołać kolację z Whipem. Bridget spędza dzień z Sandy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2348

Janusz, który podrywał Agnieszkę, okazuje się dostawcą sprzętu medycznego do El-Medu. Uprzedza Agę, by uważała na Maksa Karosa. Olę i Norberta intryguje skrzynia, z którą Arkadiusz wprowadził się do mieszkania. Próbują go wypytać, ale chłopak jest bardzo tajemniczy. Małgorzata zgadza się zaopiekować psem Krzysztofa. Paweł zaprasza Grażynkę wraz z dziećmi na obiad następnego dnia. Tymczasem bratowa postanowiła wziąć popołudniowy dyżur, by nie myśleć o Ryśku.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 815

Natalia jest podekscytowana planami założenia sklepu internetowego. W tej kwestii liczy na pomoc Ksawerego. Chłopak ma problemy - kolejny klient rezygnuje z usług kancelarii. Zwoleńscy zaczynają się przekonywać do Ksawerego. Agatka jest załamana swoją chorobą. Maria zapewnia córkę, że z cukrzycą można żyć normalnie. Teresa wykonuje ciepły gest w kierunku Marka. Bob znów pojawia się w życiu Sary - prosi ją o wybaczenie. Daniel nie poddaje się - nadal zabiega o uczucie Sary. W końcu dziewczyna mówi mu, że wraca na Jamajkę.

lekarze tvn

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 10

Podczas wypadu na ryby Leon wyznaje córce, że jest chory na raka. Maks nie potrafi wyznać Alicji, co do niej czuje. Jivan i Wanat wytykają mu tchórzostwo. Alicja odkrywa, że Sylwia i Orda mają romans. Chirurdzy operują młodą kobietę z guzem insulinowym. Elżbieta pokazuje radnemu Lisowi film, który dowodzi, że nie tylko Janek jest odpowiedzialny za chuligański wybryk w szkole. Polityk oferuje jej łapówkę. Leon trafia do szpitala w ciężkim stanie. Elżbieta wyznaje zaskoczonej Szymańskiej, że Leon jest jej prawdziwym ojcem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1580Szymon postanawia zorganizować przyjęcie. Wykorzystuje okazję, by pocałować Marysię. Igor ma Izabeli za złe, że przyjęła Stolarczyka do szpitala. Tego samego dnia Waldek próbuje wyłudzić zaświadczenie lekarskie. Wojtek namawia Śmiałka, by ugościł w swoim domu filmowców, którzy przyjadą nakręcić klip promujący Wadlewo. Wraz z nimi we wsi pojawią się seksowne modelki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

lekarze tvn

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 942

Andrzej zabiera Martę na kolację. Obiecuje, że już nigdy jej nie zawiedzie. W trakcie wieczoru dostaje SMS od Moniki. Wcześniej dziewczyna kokietowała go w kancelarii. Kinga i Mirka przeprowadzają wywiad z Mamedem Chalidovem. Sportowiec jest pod wrażeniem Zduńskiej, która po wywiadzie doradza mu w sprawach małżeńskich. Wieczorem Mamed przynosi kwiaty dla Kingi, ale zazdrosny Piotr nie przekazuje ich żonie. Michał pojawia się u Pawła, lecz Madzia nie chce się z nim widzieć. Przyjaciele odwiedzają Grabinę. Spędzają czas nad rzeką.

TVN, 17:25, Julia, odc. 157

Julia denerwuje się zbliżającym się egzaminem. Sławek prosi Maćka o pomoc w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla Natalki. Tymczasem Monika i Bożena zastanawiają się, jak pogrążyć Darka. Sławek przyjeżdża po Julię do kliniki. Widząc go, Janek wszczyna awanturę. Julia jest bardzo zdenerwowana. W rezultacie spóźnia się na egzamin.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1659

Odbywają się wybory do Senatu. Monika znajduje kolejną ofiarę. Igor i Magda wprowadzają się do mieszkania na Wspólnej. Razem z córeczką cieszą się własnym domem. Dobry nastrój pryska, gdy Igor znajduje zdjęcie Majki, ukochanej sprzed lat. Szymek zaprasza Daniela na urodziny Joanny, nowej dziewczyny. Okazuje się, że jest to przyjęcie dla czterech osób. Joanna zaprosiła przyjaciółkę, która wkrótce zaczyna uwodzić Daniela.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 19:09
KAŻDY MAKIJAŻ 50 ZŁ - KATOWICE - 501 661 742
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 17:14
"Mamed Chalidov" Are you serious???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 16:58
zdjęcie dziewczyny, które znalazł igor pokazuje anię a nie zadną majke.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 15:54
lekarze i pierwsza miłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 10:45
Pierwsza miłość rządzi :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie