Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
03.11.2012

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 22

W salonie kosmetycznym zostaje zabita kobieta. W tym samym czasie w salonie przebywała jej przyjaciółka, bogata bizneswoman. Policja odkrywa skomplikowane relacje między obiema paniami. Prawnik i doradca kobiety interesu, a także jej kochanek, był kiedyś związany z ofiarą. Policja szuka dowodów świadczących na niekorzyść mężczyzny. Ola podsuwa Bromskiemu inny trop - być może zabita zginęła przypadkiem, a faktycznie to bizneswoman była celem zabójcy.

Sobota, TVN, 21:20, Mumia – Grobowiec cesarza Smoka, przygodowy

Rick O`Connell i jego małżonka mają przewieźć do Chin klejnot. Na miejscu okazuje się, że ich syn Alex, zamiast uczyć się w bibliotece, prowadzi wykopaliska archeologiczne. Chłopak odkrywa grobowiec pierwszego władcy Chin. Przed ponad 2 tys. lat cesarz Han, zwany Smokiem, chciał stać się nieśmiertelny. Sprowadził czarownicę, która rzuciła na niego klątwę i zmieniła go wraz z armią w posągi. Zaklęcie traci moc w 1946 r. pod wpływem wydarzeń, w które zamieszany jest Alex wraz z rodzicami i wujem. Tylko oni mogą ochronić ludzkość przed cesarzem.

Sobota, TVN, 21:55, Dziewczyna z moich koszmarów, komedia romantyczna

40-letni Eddie Cantrow za namową ojca dochodzi do wniosku, że najwyższa pora na ustatkowanie się i ożenek. Gdy pewnego dnia spotyka Lilę, jest pewien, że urocza blondynka to kobieta, z którą powinien spędzić resztę życia. Po sześciu tygodniach znajomości Eddie i Lila biorą ślub. Niestety, w trakcie podróży poślubnej do Meksyku czar pryska. Małżonka okazuje się nieznośna, kłótliwa i ma osobliwe upodobania seksualne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Eddie poznaje sympatyczną Mirandę.

Sweet november

Sobota, Polsat, 20:05, Zemsta futrzaków, komedia

Pracownik firmy deweloperskiej Dan Sanders ma poprowadzić budowę nowoczesnego osiedla. Osoba, która dotychczas kierowała inwestycją, zrezygnowała ze stanowiska, gdy została zaatakowana przez zwierzęta. Dan zamieszkuje z rodziną na obrzeżach oregońskiej puszczy. Rozpoczyna przygotowania do budowy ekologicznego kompleksu mieszkaniowego, co wiąże się z przeprowadzeniem wycinki lasu. Gdy czworonożni i skrzydlaci mieszkańcy tych terenów odkrywają, kto odpowiada za niszczenie środowiska, wszczynają wojnę, zmieniając życie Dana w pasmo upokorzeń.

Sobota, TVN Siedem, 19:30, Słodki listopad, melodramat

Nelson jest pracownikiem firmy reklamowej. Sensem jego życia są kolejne sukcesy w pracy. Podczas egzaminu na prawo jazdy poznaje uroczą Sarę. Przez oszustwo Nelsona dziewczyna nie zdaje egzaminu. Będzie mogła ponownie ubiegać się o dokument dopiero za 30 dni, a ona nie może tak długo czekać. Sara żąda, aby Nelson w ramach zadośćuczynienia przez miesiąc był jej kierowcą. Wspólna przejażdżka sprawia, że świat Nelsona się zmienia. Praca i kariera przestają zajmować pierwsze miejsce w jego życiu.

Niedziela, TVP 1, 21:15, Kraina przygód, komedia romantyczna

James Brennan jest absolwentem college`u, który marzy o spędzeniu wakacji w Europie. W ostatniej chwili okazuje się jednak, że rodzice nie będą w stanie sfinansować podróży i nie będzie ich także stać na pokrycie kosztów związanych ze studiami. W tej sytuacji chłopak sam musi zadbać o przyszłość i szybko podjąć pracę. Ze względu na brak doświadczenia jego szanse na znalezienie dobrze płatnego zajęcia maleją do zera. James zmuszony jest zatrudnić się w parku rozrywki, gdzie poznaje uroczą Emily.

Sweet november

Niedziela, TVP 2, 21:15, Czas honoru, odc. 62

Bronek nie może dojść do siebie po śmierci kompanów. Janek pogrąża się w depresji, nie może darować sobie, że przez niego zginęli ludzie. Karol przesłuchuje Kobrę, obiecuje, że po ujawnieniu miejsca ukrycia archiwum zwolnią brata Kobry z łagru. Ruda odzyskuje przytomność, daje Marii adres mieszkania, w którym spotyka się z Władkiem. Bronek i Władek zjawiają się u Karola. Grożą mu śmiercią. Karol zgadza się przekazać Michałowi gryps i broń. Maria wprowadza Władka do szpitala, do Rudej. Wasilewski jedzie do matki, u której Lena zostawiła Jasia.

Niedziela, 21:00, Testosteron, komedia

Ślub Kornela, ornitologa, który dzięki telewizji zyskuje niespodziewaną popularność, z piosenkarką Alicją, gwiazdą muzyki pop, ma być jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Panna młoda ucieka jednak sprzed ołtarza, rzucając się na oczach zgromadzonych w ramiona Sebastiana Tretyna. Tak zaczyna się męska libacja, pełen niespodzianek wieczór frustratów, kobieciarzy i tych, którzy nie potrafią korzystać z męskiego uroku. Wszyscy próbują odpowiedzieć na odwieczne pytanie, czego naprawdę pragną kobiety.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2012 17:09
Słodki listopad
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2012 15:53
KAŻDY MAKIJAŻ 50 ZŁ, KATOWICE, 501-661-742 !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2012 10:46
Mumia ma byc na TVP 1
odpowiedz

Polecane dla Ciebie