Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Będzie Obłędny rycerz, Niania w Nowym Jorku oraz nasze ulubione seriale.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
01.11.2012

TVP2, 15:55, Niania w Nowym Jorku, komedia romantyczna

Annie Braddock, absolwentka antropologii, nie ma pomysłu na to, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku poznaje Panią X i jej synka. Nowa znajoma proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna przyjmuje ofertę. Państwo X nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbanie ze strony rodziców. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny chłopak. Anna nazywa go Harvardzkim Ciachem.

TVP2, 22:10, Ogród Luizy, obyczajowy

Wrażliwa 18-latka, Luiza Bartodziej, staje się coraz większym ciężarem dla rodziców, którzy wstydzą się córki. Gdy ojciec Luizy, prowincjonalny polityk i kandydat na burmistrza, musi przerwać z jej powodu mityng wyborczy, postanawia umieścić nastolatkę w zakładzie zamkniętym. Dziewczyna trafia do szpitala psychiatrycznego. Jedyną osobą, która nawiązuje z nią bliższy kontakt, jest przebywający na obserwacji gangster Sawicki. "Fabio" symuluje chorobę, aby zyskać alibi w razie oskarżenia o morderstwo. Mężczyzna postanawia pomóc dziewczynie.

TVN, 12:50, Niesforna Zuzia, komedia

Bill Tancerz jest oszustem, niestety, kiepskim. Ten życiowy bankrut i nieudacznik wędruje od miasta do miasta razem z przybraną córką - dziewięcioletnią Curly Sue. Przy jej pomocy prowokuje niegroźne stłuczki samochodowe. W ten sposób zarabiają na życie. Gdy przybywają do Chicago, znajdują idealną kandydatkę do naciągnięcia na większą sumę pieniędzy. Jest nią atrakcyjna, ale wyjątkowo zaabsorbowana pracą zawodową młoda pani prokurator, Grey Allison.

niania w nowym jorku

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1658

Mama prosi Weronikę, by do niej przyjechała. Twierdzi, że Ada żałuje tego, co powiedziała siostrze. Zuza informuje Igora o mieszkaniu do wynajęcia na Wspólnej. Nowak wstępuje po Magdę i jadą je obejrzeć. Lokal im się podoba, lecz Igor jest niezdecydowany. Paweł zostaje wypisany ze szpitala. Czeka na Martę. Widząc to, Kamil prosi go, by zostawił jego siostrę w spokoju. Niebawem Marta zjawia się w szpitalu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1578

Hubert w żartach zarzuca Szymonowi, że podrywa Marysię. Chłopak jest zawstydzony. Marysia postanawia porozmawiać z nim w cztery oczy. Sabina martwi się o Kaczmarczyka. Daga uważa, że koleżanka darzy adwokata uczuciem. "Kaśka" zamierza umówić się z Gabrysią na randkę. Nie bierze pod uwagę, że dziewczyna może być już zajęta.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 74

W hotelu dochodzi do przypadkowego spotkania Ady i Grzegorza, którzy wiele lat temu byli parą. Teraz mają okazję, by wyjaśnić sobie przyczyny rozstania. Tymczasem mąż Ady, Wojtek, spotyka w restauracji żonę Grzegorza. Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Kajtek informuje Natalię, że zespół ma wystąpić w Szczecinie. Lipska musi pójść na nieplanowaną próbę i przygotować się do wyjazdu. Nie wie, że Artur zaplanował dla nich romantyczny wieczór. Gdy Natalia wraca do domu, okazuje się, że Artur spakował swoje rzeczy.

niania w nowym jorku

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 9

Patrycja jedzie do kliniki na badania. Anka ją wspiera. Zuza chce porozmawiać z szefem o awansie. Przypadkowo dowiaduje się, że w firmie krążą plotki na jej temat. Inga idzie z Piotrem do zoo. Ich córki zaprzyjaźniają się. Rafał wyznaje Indze, że jest zazdrosny. Anka próbuje uświadomić córce, że jest dla niej ważna. Zuza, opowiadając Patrycji o problemach w pracy, mówi niefortunnie, że ciąża byłaby dla niej problemem. Po jakimś czasie, nie mając żadnych wiadomości od Patrycji, przyjaciółki zaczynają jej szukać. Michał im pomaga.

TV4, 14:45, Obłędny rycerz, przygodowy

XIV-wieczna Europa. Podczas jednego z turniejów ginie pan Williama, Ulrich von Lichtenstein. Chłopak postanawia wyruszyć w drogę wraz z kompanami: Rolandem i Watem. Spotykają nieznanego nikomu pisarza Geoffreya Chaucera. William namawia go na sfałszowanie dokumentów, które pozwolą mu brać udział w turniejach. Podając się za rycerza, chłopak zmaga się w pojedynkach i zdobywa również serce pięknej Jocelyn. W walce o tytuł mistrza Williamowi przyjdzie zmierzyć się z bezwzględnym hrabią Adhemarem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 00:32
Polecam "Ogród Luizy", dobre polskie kino, jak to gdzieś przeczytałam "pomieszanie love story z kinem gangsterskim", Dorociński jest genialny!! Chętnych zapraszam na bloga do przeczytania recenzji, wpiszcie w google: pocahontas recenzuje. Mogę też polecić "Obłędny rycerz", jeśli ktoś nie wie główną rolę gra Heath Ledger!! Film jest wyjątkowo przyjemny, dobrze się ogląda (nie zrażajcie się kiczowatym tytułem). Udanego weekendu wszystkim :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 00:25
Niania w nowym jorku fajoooowa ale w tym czasie będę się obżeać na rodzinnym spotkaniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo