Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Co wydarzy się u lekarzy z Leśnej Góry?
Co dziś w serialach?
31.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5708

Katie nakazuje Steffy zabrać swoje rzeczy i wynieść się z firmy. Wraca do domu, gdzie Bill czeka na nią z elegancką kolacją. Pragnąca zemsty Steffy ma świadomość, iż Katie dobrze wyczuła jej intencje. Taylor i Whip rozmawiają w Insomnii. Mężczyzna wyznaje, że od dawna podziwia Taylor i chciałby się z nią umówić na kolejną randkę.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2347

Grażynka decyduje się wynająć kawalerkę Arkadiuszowi, który zwozi do mieszkania swoje meble. Okazuje się, ze jedna z jego skrzyń zajmuje pół pokoju. Elżbieta spotyka nowego sąsiada, Krzysztofa. Mężczyzna ma do zaoferowania małego pieska. Elżbieta nie jest zainteresowana jego ofertą, ale obiecuje popytać znajomych. Agnieszka ma kłopot z samochodem i nie może ruszyć z parkingu El-Medu. Młody biznesmen Janusz ostentacyjnie ją podrywa i odprowadza do siedziby fundacji.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 23

Po wyznaniu sobie tajemnic Wojtek i Ola zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Jednocześnie Szawarska dostaje propozycję pracy, która wiąże się z rozłąką z ukochanym. Paweł zrzuca obowiązki w kancelarii na wspólniczkę. Sylwia obawia się, że Mazur domyślił się jej uczuć i wykorzystuje ją, by pracowała za niego. Okazuje się, że ktoś przebił opony w samochodzie Janka. Szczepański jest pewien, iż to sprawka kogoś z Fresh Taxi. Stefan próbuje unikać kontaktu z Jolą, a równocześnie stara się nie ściągnąć na "Dobry Adres" kolejnej kontroli.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 813

Zarząd podejmuje decyzję o zamknięciu "Podróżnika". Narasta konflikt między Martą i Igą. Walawska czuje się coraz bardziej zmęczona pracą w wydawnictwie i ilością problemów, z którymi musi się borykać. Robert składa żonie zaskakującą propozycję. Sara postanawia ograniczyć kontakty z Danielem. Mówi mężczyźnie, że z jej strony może liczyć tylko na przyjaźń. Dziewczyna ma dość ingerencji Marleny i Basi w jej życie. Kupuje bilety na Jamajkę. Maria, Staś i Marek odwiedzają Agatę w szpitalu. Lekarz potwierdza wcześniejszą diagnozę.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 497

Przemek boi się, że z pomocą prawników Falkowicz uniknie kary. Zamieszcza w Internecie informacje o oszustwach mężczyzny. Wiki rezygnuje ze spotkania z Tomaszem, by pomóc Przemkowi przejrzeć indeksy badań klinicznych Falkowicza. Odżywa między nimi dawna przyjaźń. Tretter zgadza się spotkać z Falkowiczem. Jego wizyta na wózku inwalidzkim budzi sensację wśród personelu szpitala. Falkowicz chce przekazać Leśnej Górze angiograf. Piotr widzi, że Falkowicz wstaje z wózka i robi kilka kroków. Pacjent NN otwiera oczy, rozmawia z Wasiakową.

TVN, 17:25, Julia, odc. 155

Janek jest zły, że Julia utrzymuje kontakty ze Sławkiem. Z tego powodu dochodzi między nimi do konfliktu. Monika dolewa oliwy do ognia, rozsiewając w klinice plotki o romansie Julii ze Sławkiem. Tymczasem Darek przypadkiem odkrywa tajemnicę Moniki i Bożeny.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1657

Ewa rozmyśla nad słowami Borysa. Artur zjawia się niespodziewanie w jej biurze. Przynosi jej kwiaty i zaprasza na kawę. Kiedy Ewa i Artur rozmawiają w barze, Borys zmierza do biura. Paweł jest zaskoczony obojętnością Marty. Prosi ją o rozmowę. Marta odmawia, gdyż po rozmowie z Kamilem obawia się o zdrowie Pawła. Marek jest obolały po treningach tańca. Tłumaczy się przeziębieniem. Danka prosi go, by wcześniej wrócił do domu. Zimiński odmawia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1577

Adam sądzi, że Artur zgodził się zostać ojcem chrzestnym jedynie z grzeczności. Kulczycki obawia się, że nie sprawdzi się w tej roli. Emilka martwi się o Bartka. Rozmawia z Markiem na jego temat. W Wadlewie mówi mężowi, co mogą zrobić w sprawie dziecka, zanim ostatecznie się poddadzą. Zbyszek zauważa, że Szymon jest zauroczony Marysią. Chłopak postanawia wyznać jej uczucia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 16:57
ja tylko oglądam na dobre i na złe i Julię :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 16:48
Skoro Bartek jest bezpłodny to nie mogą mieć dziecka prze in-vitro ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 10:19
ej czyli Bartek z PM jest bezpłodny?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 10:17
śliczny kolor włosów ma Julka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo