Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
27.10.2012

Sobota, TVP 1, 20:25, Komisarz Alex, odc. 21

Młody mężczyzna uwodzi i rozkochuje w sobie bogate kobiety, następnie morduje je i kradnie ich kosztowności. Kluczem do schwytania zabójcy mogą być zeznania jednej z niedoszłych ofiar, która usiłowała popełnić samobójstwo. Niestety, kobieta leży w szpitalu i nie chce wyjawić tożsamości uwodziciela. By zdobyć informacje, Lucyna zostaje podstawiona jako pacjentka. Wkrótce niedoszła samobójczyni przerywa milczenie.

Sobota, TVP1, 21:20, Skarb narodów: Księga tajemnic, film przygodowy

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.

Sobota, TVP2, 22:05, Prawo zemsty, thriller

Clyde Shelton jest przykładnym mężem i ojcem. Pewnego dnia jego żona i córka zostają brutalnie zamordowane. Zabójcy zostają szybko schwytani. Sprawę dostaje młody, ambitny prokurator, Nick Rice. Proponuje on jednemu z podejrzanych złagodzenie wyroku w zamian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Po latach człowiek, który uniknął kary, zostaje zabity. Do morderstwa przyznaje się Clyde Shelton. Daje też do zrozumienia Rice`owi, że tylko on może powstrzymać go przed kolejnymi desperackimi działaniami.

Sobota, TVN, 21:55, Step Up 3D, film muzyczny

Luke nie potrafi wyobrazić sobie życia bez tańca. Stary magazyn, w którym mieszka, uczynił mekką dla tancerzy ulicznych z całego świata. Pod nazwą `House of Pirates` grupa utalentowanych młodych ludzi ćwiczy z zapałem, by wziąć udział w międzynarodowych zawodach. Zwycięstwo pozwoliłoby Luke`owi spłacić długi. By tego dokonać, grupa musi pokonać odwiecznych rywali - `House of Samurai`. Wśród tancerzy jest Natalie, w której Luke się zakochuje. Dziewczyna skrywa sekret, który może zniszczyć rodzące się uczucie i zaprzepaścić szansę na zwycięstwo.

 

kiler

Sobota, Polsat, 22:50, Podziemny krąg, dramat psychologiczny

Młody yuppie, wbity w narzucony przez `wyścig szczurów` styl życia, cierpi na bezsenność. Za namową lekarza trafia na spotkania terapeutyczne ludzi ciężko i śmiertelnie chorych. Paradoksalnie odnajduje - w spotkaniach pełnych bólu i cierpienia - spokój. Wkrótce spotyka na swej drodze przewrotnego anarchistę Tylera Durdena, który imponuje mu swym nieskrępowaniem i wyzwoleniem. Obaj szybko stają się swoim wzajemnym dopełnieniem. Organizują zamknięte walki - Podziemny Krąg, który przeradza się w paramilitarną organizację anarchistyczną.

Niedziela, TVP1, 22:55, Hania, film obyczajowy

Stary sługa Mikołaj umiera w dworku pod nieobecność ziemianina. Na łożu śmierci prosi młodego panicza Henryka o opiekę nad swoją kilkunastoletnią wnuczką Hanią. Ten przysięga, że dopełni obietnicy. Henryk zakochuje się w dziewczynie. Ma jednak rywala. Jest nim przyjaciel, syn bogatego Tatara. Między młodzieńcami dochodzi do ostrej rywalizacji o względy dziewczyny, obaj zostają ranni w pojedynku. Po powrocie do zdrowia Henryk dowiaduje się, że Hania przeszła ospę i została oszpecona.

Niedziela, TVP2, 21:15, Czas honoru, odc. 61, sezon 5

Pod obstawą KBW z leśniczówki wychodzą aresztowani działacze podziemia. Bronkowi, Krawcowi i dwóm partyzantom udaje się zbiec podczas transportu. Maria rozpoczyna pracę w szpitalu. Jej pacjentką jest Ruda, przywieziona z raną postrzałową. Konieczna jest operacja. Wbrew zakazowi dyrektora szpitala Maria prosi o pomoc doktora Kirchnera. Ada wzywa pułkownika Wasilewskiego, który nie wiedział o obławie KBW. Od tej pory major Zwonariew będzie mu pomagał w śledztwie. Michał Konarski zostaje zamknięty w celi, w której przebywa Lars Rainer.

Niedziela, TVN, 21:00, Kiler, komedia

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOTEST: Na ile % znajdziesz miłość swojego życia jeszcze przed końcem roku?

Sprawdź, czy w najbliższych tygodniach dopadnie Cię strzała Amora!

15-letnia modelka Ondria Hardin w kampanii reklamowej Chanel. Na granicy prawa?

Karl Lagerfeld zbywa zarzuty jednym zdaniem.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 17:23
a ja jutro caly dzien w robocie do 24 :( i tak co weekend , a w tygodniu nie lepiej bo do 22. wykoncze sie :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 16:53
PRAWO ZEMSTY - oglądajcie, jest suuuper !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 16:51
prawo zemsty-pooolecam !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 12:20
Podziemny krąg! najlepszy film!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 11:13
oo fajne !:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo