Co dziś w serialach?

Czy Bartek z `Pierwszej miłości` jest bezpłodny? Kogo tym razem wyleczy doktor Alicja Szymańska?
Co dziś w serialach?
29.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5706

Nick próbuje się dowiedzieć od Sandy, kim naprawdę jest. Dziewczyna prosi, by nie pytał ją o przeszłość. Teraz ważne jest urodzenie dziecka. Brooke zmusza Steffy do wyjaśnienia okoliczności spotkania z Billem. Ona wyznaje, że dwa razy pocałowała Spencera. Brooke okazuje zrozumienie i obiecuje dochować tajemnicy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2345

Krzysztof przychodzi do Chojnickich i dziękuje za opiekę nad wielbłądem. Elżbieta cieszy się, że mogła pomóc i obiecuje wspólnie z chłopcami odwiedzić zwierzę w zoo. Paweł konsultuje z Koziełłą nową umiejętność syna. Postanawia go obserwować. W sądzie Norbert spotyka Arkadiusza, który rozwiódł się z żoną, a jemu radzi, żeby nie wstępował w związek małżeński. Stasia z Jeremiaszem wychodzą na wieczorek, na którym Wiesław śpiewa przedwojenną piosenkę.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 21

Stefan ma wyrzuty sumienia, gdy Anna godzi się z Zuzą i zwraca uwagę, że powinni sobie bardziej ufać. Paweł dowiaduje się o romansie Małka z panią inspektor. Podczas ponownego otwarcia `Dobrego Adresu` Wojtek wyjawia, że zakochał się w córce Szawarskiego. Reakcje przyjaciół okazują się skrajnie różne. Marcin wypełnia wszystkie polecenia ojczyma, by zasłużyć na przeniesienie do nowej szkoły. Dominik widzi, że chłopcu bardzo zależy. Grając rolę podwójnego szpiega, Waldek musi dostarczyć Szawarskiemu informacje na temat `Dobrego Adresu`.

Lekarze TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 811

Kasia bierze kilka dni wolnego, zamierza jechać na weekend do Białegostoku. Blanka i Szymon wyjeżdżają do Londynu. Przed podróżą dziewczyna żegna się z Dawidem, życzy mu szczęścia. Patrycja prosi Ricka, by mianował ją menedżerem nowej gwiazdy wytwórni, Tiny. Władek martwi się, że wakacyjny wyjazd, który obiecał Kajtkowi, popsuje jego związek z Maćkiem. Na szczęście mężczyzna wykazuje zrozumienie, nieoczekiwanie proponuje Władkowi małżeństwo. W towarzystwie Kasi Marlena świętuje rozwód. Dziękuje Górce za wsparcie.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 940

Małgosia planuje pogodzenie Marty i Andrzeja. Zaprasza ich na Mazury, opowiada Marcie, czego dowiedziała się od Wernera. Małżonkowie spotykają się nad jeziorem. Ewa dzwoni do Marka z prośbą, by z Mateuszem odwiedzali Antka, bo musiała nagle wyjechać. W kancelarii Monika kokietuje Budzyńskiego, co irytuje Piotra. Maria martwi się wyjazdem do Norwegii. Barbara najbardziej przeżywa decyzję Rogowskich. Maria prosi Madzię, aby zaopiekowała się Pawłem. U Chodakowskich Kasia poznaje Marcina. Chłopak stara się wzbudzić jej zainteresowanie.

TVN, 17:25, Julia, odc. 153

Monika wraca do Krakowa. Ma nadzieję, że jej plan się powiódł. Przypuszcza, że jest w ciąży. Tymczasem Bożena postanawia zrobić wszystko, by córka i Darek zbliżyli się do siebie. Julia zgadza się dać Sławkowi szansę. Jest gotowa z nim porozmawiać. Udaje się na spotkanie.

Lekarze TVN

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1655

Roztoccy spłacają dług Bożeny, po czym wybierają się do notariusza. Weronika ma wątpliwości, czy powinna pozbawiać siostrę spadku. Zwłaszcza że matka nie poinformowała Ady o decyzji sprzedaży domu. Igor i Magda szukają mieszkania. Magda wciąż wybrzydza. Igor podejrzewa, że dziewczyna obawia się wspólnego życia. Zuza i Kamil decydują się poddać zabiegowi inseminacji. Pani doktor wyjaśnia im szczegóły zabiegu.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 9

Beata nie przestaje knuć intryg. Nakłania Maksa, by do niej wrócił. Zamierza też zaprzyjaźnić się z Alicją. Elżbieta kupuje chirurgom worek bokserski. Piotr jest w złym nastroju po konflikcie z Maksem. Na domiar złego Alicja nie chce się z nim umówić na randkę. Lekarzom udaje się uratować kobietę chorą na porfirię. Janek zaprzyjaźnia się z pacjentką, Olą. Leon wyjawia Elżbiecie w tajemnicy, że choruje na nowotwór. Maks i Alicja spędzają wspólnie noc na dyżurze transplantologicznym. Bosak odkrywa tajemnicę ojca Alicji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1575

Wyniki badań są jednoznaczne - Bartek nie może mieć dzieci. Trudno jest mu się z tym pogodzić. Uważa, że zawiódł Emilkę. Igor zostaje wypisany ze szpitala. Tego samego dnia Stolarczyk wychodzi z aresztu. Gabrysia prosi `Kaśkę` o pomoc. Chłopak opacznie odczytuje jej intencje. Wydaje mu się, że Gabrysia jest nim zainteresowana.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOTEST: Na ile % znajdziesz miłość swojego życia jeszcze przed końcem roku?

Sprawdź, czy w najbliższych tygodniach dopadnie Cię strzała Amora!

15-letnia modelka Ondria Hardin w kampanii reklamowej Chanel. Na granicy prawa?

Karl Lagerfeld zbywa zarzuty jednym zdaniem.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 11:57
"Krzysztof przychodzi do Chojnickich i dziękuje za opiekę nad wielbłądem" - WTF?! xD xD xD
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 11:56
Ja kocham Bobrowskiego mmm...:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 09:40
jakoś mnie drażni Małaszyński w Lekarzach, a Was dziewczyny?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo