Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
26.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5705

Nick składa Sandy niezapowiedzianą wizytę. W czasie rozmowy odkrywa, że dziewczyna nazywa się Agnes Jones. Jest poważnie zaniepokojony. Nie wie, kim naprawdę jest kobieta, która ma urodzić jego dziecko. Brooke oświadcza Steffy, że wie, co zaszło między nią i Billem.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 810

Daria, Henryk i pozostali pogorzelcy są zdecydowani przyjąć od Golonki mieszkania o niższym standardzie. Ksawery prosi ich, by uzbroili się w cierpliwość, obiecuje, że wywalczy lepsze lokale i odszkodowania. Pomaga mu Kowalski, dziennikarz `Głosu Zakrzewia`. Przed operacją Ludmiły Kostek jest zdenerwowany, stara się podtrzymać kobietę na duchu. Jelenia wspierają dzieci - Maks i Zuza. Zabieg kończy się sukcesem, ale Ludmiła boi się, że zbyt duża dawka znieczulenia mogła zaszkodzić dziecku. Władek umawia się z mężczyzną poznanym przez Internet.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 67

Kuba daje lekcje Ludwikowi. Wyjaśnia, na czym polega marketing. Natalia walczy o normalne rozmowy przy stole. Kacper chce wiedzieć, czy dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków. Natalia martwi się późnymi powrotami Tomka do domu.

TVN, 17:25, Julia, odc. 152

Janek próbuje nawiązać bliższy kontakt z Julią. Tadeusz wypytuje syna, czy wie, co się dzieje z Moniką, bowiem od kilku dni nie ma jej w pracy - usprawiedliwia się złym samopoczuciem. Janek pyta Bożenę, czy u Moniki wszystko dobrze. Kobieta twierdzi, że kosmetyczka dziwnie się ostatnio zachowuje. Julia nadal nie potrafi wybaczyć Sławkowi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1574

Hubert jest przejęty problemami Zbyszka. Zaczyna dostrzegać, że na Szymonie i jego rodzinie spoczywa wielka odpowiedzialność. Mikser urządza Dadze awanturę. Jest wściekły z powodu jej pocałunku z Oskarem, nie może też zrozumieć, jak ona może się dobrze czuć w tej sytuacji. Mówi Dadze, że musi wybrać, na kim jej bardziej zależy. Bartek i Emilka martwią się, że ich starania o dziecko nie przyniosły efektu. Jadą na badania do Wrocławia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pięć pikantnych sztuczek Christiana Grey`a, które możecie wykorzystać w swojej sypialni!

Te triki w bardzo przyjemny sposób urozmaicą Wasze życie intymne.

Ciepłe zimowe akcesoria H&M: Czapki, szale, rękawiczki, kominy (A ceny już od 19,90 zł!)

Modne wzory i kolory w przystępnych cenach!

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 20:12
Wkurwia mnie ta Ludmiła,niech się zabiję jak ma tak biadolić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 09:25
uwielbiam tych urwisów z Rodzinki.pl :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo