Co dziś w serialach?

Przyjaciółki, Pierwsza miłość, a może Na Wspólnej – który serial obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś w serialach?
25.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5704

Bill wyznaje Brooke, że w Big Bear Steffy go pocałowała. Prosi ją o dyskrecję. Zapewnia, iż to nieistotny epizod. Sandy jest w ciąży. Nick i Bridget są szczęśliwi. Martwi ich przeświadczenie Nicka, że Sandy nie umie go zaakceptować.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2344

Chojniccy mają kłopot z wielbłądem, który nadal zamieszkuje na ich posesji. Małgorzata ratuje sytuację, organizując mu miejsce w zoo. Pawełek ujawnia nadprzyrodzony talent - przewiduje choroby. Paweł stara się wytłumaczyć synowi, że nie można stawiać diagnozy lekarskiej bez przebytych studiów medycznych. Wiesław odwiedza Stasię i zaprasza na otwarcie nowej cukierni syna. Jeremiasz wybiera się na rozmowę w sprawie pracy.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 20

Iza prosi Wojtka o pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Szczepański podsuwa dziewczynie kilka ofert. Do Olgierda dociera wiadomość, że `Dobry Adres` dostał warunkową zgodę na otwarcie. Janek nagrywa dyktafonem rozmowy z szefami korporacji taksówkarzy. Liczy, że któryś przez nieuwagę przyzna, iż powodem, dla którego Szczepański nie może znaleźć pracy, są zewnętrzne naciski. Stefan jest świadkiem kłótni między Anną a Zuzą. Jola zaskakuje Małka, wyznając mu uczucie.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1573

Media rozpowszechniają plotki o wyprowadzce Miksera i jego rozstaniu z Dagą. Grzegorz jest zmartwiony decyzją Błażeja o porzuceniu studiów, ale musi ją zaakceptować. Daga i Oskar udzielają wywiadu. Całują się na wizji. Mikser jest zszokowany. Dzieci wyśmiewają się ze Zbyszka. Hubert staje w jego obronie. Dochodzi do wniosku, że jego sąsiad jest nieszkodliwy i zaczyna mu współczuć.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 73

Do hotelu przyjeżdża Wiktor Rowicki, znany w świecie hotelarskim krytyk. Personel zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, każdy chce wypaść jak najlepiej. Jedna z pań goszczących w hotelu, Alicja, zaczyna kokietować Rowickiego. W rzeczywistości chce się na nim zemścić. Marta jest rozczarowana postawą Kuby, który zwleka z oświadczynami. Natalia zauważa, że rozwijanie pasji artystycznej źle wpływa na jej związek. Andrzej dowiaduje się, że Iwona postanowiła przedłużyć pobyt w Niemczech. Tymczasem Natalia proponuje mu pracę.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 8

Dziewczyny spotykają się w siłowni. Patrycja jest zdenerwowana badaniami lekarskimi. Ewa przeszukuje dokumenty szefowej pod jej nieobecność. Inga niespodziewanie wraca. Zuza jest zmartwiona, że nie została zaproszona na spotkanie z prezesem banku. Patrycja odwiedza Oliwię. Andrzej i Dorota zabierają Hanię na plac zabaw, ale dziewczynka nie chce iść w towarzystwie kobiety. Andrzej ma pretensje do Ingi. Zuza jest umówiona z Wojtkiem na randkę. W restauracji spotykają Monikę. Wieczorem Zuza przyjeżdża do Patrycji i prosi ją o przysługę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pięć pikantnych sztuczek Christiana Grey`a, które możecie wykorzystać w swojej sypialni!

Te triki w bardzo przyjemny sposób urozmaicą Wasze życie intymne.

Ciepłe zimowe akcesoria H&M: Czapki, szale, rękawiczki, kominy (A ceny już od 19,90 zł!)

Modne wzory i kolory w przystępnych cenach!

Julia TVN

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 809

Robert świętuje z pracownikami nagrodę, którą otrzymał `Podróżnik`. Majewski informuje Martę, że zapadła decyzja o zamknięciu pisma. Natalia wyjeżdża na wakacje do Zakrzewia, zostawia mieszkanie Tomkowi i Magdzie. Chłopak bardzo się z tego cieszy. Magda nie podziela jego radości. Ksawery i Natalia w ostatniej chwili powstrzymują Darię i Henryka przed przyjęciem od adwokata Golonki mieszkania zastępczego, które jest w bardzo złym stanie. Walawskiej nie podoba się, że Iga próbuje przypodobać się Ewie. Mówi Piotrowi, że nie odda córki.

TVN, 17:25, Julia, odc. 151

Janek obejmuje zastępstwo za Igora podczas operacji. Tadeusz ma nadzieję, że dzięki temu syn wróci do pracy w klinice. Monika i Piotr wyjeżdżają na kilka dni. Tymczasem Maciek jest przekonany, że widział Sławka w Krakowie.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1654

Borys zaprasza Ewę na kolację. Żaneta radzi przyjaciółce, by przyjęła zaproszenie. Być może dowie się czegoś w sprawie Wiśniaka. Podczas spotkania Borys wyznaje Ewie miłość. Włodek umawia Tadeusza z pewną znajomą z ratusza na randkę w barze. Zieliński przychodzi, lecz jest onieśmielony. Zuza i Kamil chcą mieć dziecko. Są umówieni na zabieg inseminacji.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 11:29
ale Dage do tego epizodu wylaszczyli, przeciez to taki kaszalot byl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 09:43
Pierwsza miłość rules
odpowiedz

Polecane dla Ciebie