Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
24.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5703

Brooke podejrzewa, iż między Billem a Steffy coś zaszło. Obawia się, że Spencer zdradził jej siostrę. Whip składa wizytę kuzynce, Sandy. Martwi się o nią. Sandy sprawia wrażenie osoby po przejściach.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2343

Na Sadybie tymczasowo przebywa egzotyczne zwierzę, które bardzo denerwuje Jerzego. Pawełek wraca ze szpitala i odkrywa w sobie zainteresowania medyczne. Grażyna przeprasza Olę za ostatnią wizytę syna. Obawia się, że jeśli sąd nie wyda zgody na zawarcie małżeństwa Maćka i Martyny, zaczną się kłopoty. Kiedy Michał ponownie spotyka w parku Mariusza z synkiem, zaprasza ich na herbatę. Kamila wspólnie z kolegą próbują załatwić miejsce w zoo dla wielbłąda, który znalazł się na posesji Chojnickich.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 19

Ola i Wojtek martwią się konfliktem narastającym między ich rodzinami. Szawarska po raz pierwszy zaprasza ukochanego do siebie do domu. Ich randka zostaje gwałtownie przerwana. Jola podsuwa Stefanowi pomysł na to, jak obejść przepisy sanitarne i wprowadzić gastronomię w `Dobrym Adresie`. Małek triumfalnie obwieszcza wspólnikom, że będą mogli ponownie uruchomić kawiarnię. Ku zaskoczeniu Agaty Dominik informuje ją, że pozwoli Marcinowi jechać do Lublina, jeśli chłopak pomyślnie przejdzie wyznaczony przez niego okres próby.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 808

Marta obawia się, że Piotr i Iga powiedzą Ewie, że ona nie jest biologiczną matką dziewczynki. Adwokat Walawskiego grozi jej, że jeśli nadal będzie utrudniała kontakty jego klienta z córką, sprawa skończy się w sądzie. W wydawnictwie rozchodzi się plotka o zamknięciu `Podróżnika`. Kasia jest rozczarowana, gdy dowiaduje się, że Sławek nie chce mieć dzieci w najbliższej przyszłości. Gdy Wolski proponuje jej wspólne mieszkanie, Kasia odmawia. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Władek nawiązuje interesującą znajomość na czacie.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 496

Żona pacjenta, Matylda, składa skargę na Zapałę, który spóźnia się na spotkanie przed operacją i jest arogancki. Tretter rozumie, że Przemek przeżywa śmierć Ludmiły. Po operacji pacjent dostaje niewydolności oddechowej, zostaje zabrany na OIOM. Po porannym joggingu z chorym na stwardnienie rozsiane Maćkiem Marek jest zaskoczony jego kondycją. Opowiada o tym Piotrowi, który zastanawia się nad kontynuacją badań Falkowicza. Van Graaf cieszy się, że zobaczy dziecko podczas badania USG. Przemek i Wiki spotykają w kawiarni Falkowicza oraz Piotra.

TVN, 17:25, Julia, odc. 150

Maciek dokłada starań, by Julia choć na chwilę przestała myśleć o kłopotach. Janek umawia się z Kasią na spotkanie. Prosi dziewczynę o radę w sprawie jej kuzynki. Przy okazji dowiaduje się, że Monika dręczy Julię. Janicki postanawia wyjaśnić sytuację. Udaje się do mieszkania kosmetyczki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1653

Ukazuje się artykuł dotyczący zamordowania Wiśniaka. Ewa prosi Artura o rozmowę. Borys jest świadkiem ich spotkania. Jest zazdrosny i zły. Paweł spotyka Martę w szpitalu. Prowadzą miłą rozmowę. Paweł jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że dr Hoffer jest bratem Marty. Nicole zamierza złożyć skargę na kierowcę prowadzącego autobus, w którym miała wypadek. Mikołaj upiera się, że pojadą razem. Podczas spotkania z kierowcą ponoszą go nerwy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1572

Oskar oświadcza, że nie zdementuje plotek o romansie z Dagą. Uważa, że szum medialny pomoże wypromować nową kolekcję i namawia Dagę, żeby udawali, że są razem. Próbuje nawet przekonać Miksera do swojego planu. Daga jest załamana postawą Oskara. Błażej postanawia rzucić studia. Uważa, że traci czas, zajmując się czymś, co go nie interesuje. Chce zostać taksówkarzem. Stolarczyk zostaje schwytany przez policję.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SKOK W BOK: Zdradzeni w panieńską noc, oszukane na wieczorze kawalerskim...

Choć trudno to sobie wyobrazić, naprawdę się zdarza – tak jak bohaterom naszego reportażu. Co dalej?

Filmy z największymi PRZYSTOJNIAKAMI ♥ Hollywood (Subiektywny WYBÓR REDAKCJI)

Te produkcje z całą pewnością ogląda się nie tylko dla fabuły!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2012 12:02
ten oskar z PM mnie wkurza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2012 09:35
śliczne szpilki na zdjęciu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo