Co dziś w serialach?

Jaką sprawę tym razem rozwikła mecenas Agata Przybysz? Nie czekaj do wieczora – sprawdź to w naszym przewodniku!
Co dziś w serialach?
23.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5702

Bill niechętnie wyznaje Brooke, że był w domku w górach ze Steffy porozmawiać o jej awansie. Zapewnia Brooke, iż kocha jej siostrę i że Steffy go nie interesuje. Sandy, która ma urodzić dziecko Bridget i Nickowi, dziwnie się zachowuje. Przyszli rodzice zaczynają to dostrzegać.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2342

Po przebytym wstrząśnieniu mózgu Pawełek musi pozostać kilka dni w szpitalu. Doktor Lubicz udaje się na rozmowę do trenera, który przeprasza za zaistniałą sytuację i odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce mają opuścić. Oświadcza Grażynce, że zamierza zamieszkać tam z Martyną. Zytę pochłaniają nowe obowiązki związane z działalnością firmy. Michał przejmuje opiekę nad Stefankiem. Podczas spaceru z synem spotyka Mariusza i Kubusia.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 18

Ola nie chce dłużej żyć w zakłamaniu i zamierza wyznać ojcu, że zakochała się w jego przeciwniku biznesowym. Wojtek postanawia sprawdzić prawdomówność Izy. W tym celu jedzie do sklepu, w którym Podleska miała podjąć pracę. Basia i Leszek martwią się nasilającą się alergią Michałka. Wkrótce wychodzi na jaw jej przyczyna. Agata uważa, że źle rozegrała wizytę u Lisowskich, przez co Dominik nie zgodzi się na przeprowadzkę Marcina do Lublina. Anna i Stefan goszczą rodzinę Kozaków na obiedzie. Spotkanie omal nie kończy się dla Małka katastrofą.

Julia TVN

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1652

Marek prosi Ricarda, by jak najszybciej nauczył go tańczyć tango. Chce zaimponować Dance. Instruktor zgadza się i proponuje pierwszą lekcję. Maks jest załamany. Iza radzi mu, by uporządkował wszystkie ważne sprawy. Chłopak próbuje przeprosić Filipa i Michała. Ewa spotyka się z Arturem, szefem Igora. Początkowo miła atmosfera wieczoru pryska, gdy do Artura dzwoni dziennikarz, przekazując mu rewelacje w sprawie zabójstwa Wiśniaka. Ewa jest przerażona.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 23

Agata i Bartek zdobywają dochodowego klienta. Jest nim szanowany biznesmen zajmujący się eksportem mebli do Niemiec. Tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne. Wszystko wskazuje na to, że narkotyki zostały podrzucone przez konkurencję. Agata otrzymuje wiadomość, że jej ojciec miał zawał. Andrzej jest w śpiączce farmakologicznej, ale jego stan jest stabilny. Agata jest bardzo zmartwiona. Bartek zostaje wysłany do sądu w zastępstwie. Niespodziewana wizyta matki Wojtka wytrąca Dorotę z równowagi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1571

Wszyscy martwią się o Tosię, która spadła z drzewa. Emilka i Bartek postanawiają zaopiekować się dziewczynką do powrotu jej rodziców. Daga denerwuje się, że media wałkują temat jej rzekomego związku z Oskarem. Czuje się bezsilna. Tymczasem sytuacja bawi Oskara. Wkrótce Mikser dowiaduje się o plotkach. Izabela martwi się o Igora. Jego stan stabilizuje się. Mężczyzna zeznaje, że Stolarczyk był sprawcą napadu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SKOK W BOK: Zdradzeni w panieńską noc, oszukane na wieczorze kawalerskim...

Choć trudno to sobie wyobrazić, naprawdę się zdarza – tak jak bohaterom naszego reportażu. Co dalej?

Filmy z największymi PRZYSTOJNIAKAMI ♥ Hollywood (Subiektywny WYBÓR REDAKCJI)

Te produkcje z całą pewnością ogląda się nie tylko dla fabuły!

Julia TVN

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 807

Mieszkańcy Zacisznej są poruszeni aresztowaniem Sylwka. W okolicy pojawiają się dziennikarze. Jest wśród nich Lolek z `Szoku`. Maria idzie ze Stasiem do psychologa. Po rozmowie z chłopcem Szymańska stwierdza, że mały nie przeżył właściwie żałoby po ojcu, dlatego boi się o matkę. Do Marii telefonują ze szkoły Agatki. Okazuje się, że dziewczynka zasłabła. Z obawy o dziecko Ludmiła nie chce poddać się zabiegowi witrektomii, ostatniej szansy na odzyskanie wzroku. Daniel dziękuje Sarze za pomoc. Oksana musi wrócić na Ukrainę.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 939

Anna chce wyeliminować ojca z życia Uli, by mężczyzna nie mógł jej wykorzystywać. Jerzy zaprasza Annę do kawiarni, opowiada o pracy w MOPS, a Anna - o relacjach z Ulą. Renia jest oburzona, że Michał zaprosił przedstawiciela Permedu na spotkanie w sprawie sytuacji przychodni. Rogowscy rozważają możliwość wyjazdu do siostry Artura, do Norwegii. Małgosia pracuje na działce Wernera. Adam opowiada, że Budzyński dla Ani zaryzykował karierę. Gosia zastanawia się, czy powiedzieć o tym Marcie. Marcin wychodzi ze szpitala. Odwiedza Agnieszkę.

TVN, 17:25, Julia, odc. 149

Monika spędza romantyczne chwile z Piotrem. Mężczyzna nie ma pojęcia o planach przebiegłej kosmetyczki. Julia unika Janka. Ten jednak nie ustaje w staraniach o jej względy. Tymczasem Paweł otrzymuje wiadomość od Darka, który przebywa w areszcie.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 09:38
Obuchowicz wygląda jak kloszard
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo