Filmy z największymi PRZYSTOJNIAKAMI ♥ Hollywood (Subiektywny WYBÓR REDAKCJI)

Te produkcje z całą pewnością ogląda się nie tylko dla fabuły!
Filmy z największymi PRZYSTOJNIAKAMI ♥ Hollywood (Subiektywny WYBÓR REDAKCJI)
21.10.2012

Czy znacie to uczucie, kiedy oglądając dany film nagle zdajecie sobie sprawę, że kompletnie nie interesuje was akcja, bo liczy się tylko ON – przystojniak z ekranu? Seksowny, zniewalająco piękny, szalenie podniecający… Dzięki niemu z każdą sceną kobiece zmysły rozpalają się coraz bardziej.

Redaktorki naszego portalu doskonale znają ten stan. Cztery z nich postanowiło wyjawić, którzy aktorzy Hollywood kręcą je najbardziej oraz jakie filmy z ich udziałem polecają!

ryan gosling

Wybór Weroniki: Ryan Gosling

Wszystko, co dobre, reż. Andrew Jarecki

David poznaje dziewczynę, wynajmującą mieszkanie w jednej z kamienic należących do jego ojca. Młodzi zakochują się w sobie i rozpoczynają wspólne życie poza miastem. Za namową ojca, David porzuca swoje marzenia i przeprowadza wraz z żoną do Nowego Jorku, by prowadzić rodzinne interesy. Od tego momentu ich życie zaczyna się drastycznie zmieniać.

Kocha, lubi, szanuje, reż. Glenn Ficarra

W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver wiedzie idealne życie - ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily, zdradziła go i chce się rozwieść, jego wymarzone życie rozpada się na kawałki. Nieszczęsnego Cala, spędzającego wolne wieczory na samotnych rozmyślaniach w pobliskim pubie, wybiera sobie na partnera i ucznia przystojny podrywacz po trzydziestce, Jacob Palmer. Mężczyzna stara się pomóc Calowi uporać się z rozstaniem i rozpocząć nowe życie.

Drive, reż. Nicolas Winding Refn

Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna Irene i straci dla niej głowę…

Brad Pitt

Wybór Agaty: Brad Pitt

Babel, reż. Alejandro González Iñárritu

Trzy historie ze wspólnym mianownikiem - jednym strzałem z karabinu. Rodzina z Maroka, małżeństwo amerykańskich turystów, niania z Meksyku, która opiekuje się dziećmi Amerykanów oraz niesłysząca córka znanego biznesmena zostają wciągnięci w serię wypadków, których konsekwencje w zależności od punktu widzenia i od bohatera są tragiczne lub ratują życie…

Bękarty wojny, reż. Quentin Tarantino

Akcja filmu rozpoczyna się w okupowanej Francji podczas egzekucji rodziny Shosanny Dreyfus. Zabójstwa dokonuje nazistowski pułkownik Hans Landa. Shosannie udaje się uciec i wyjechać do Paryża, gdzie, jako właścicielka kina, przyjmuje nową tożsamość. W innym miejscu w Europie, porucznik Aldo Raine organizuje grupę żydowskich żołnierzy, którzy mają dokonywać aktów zemsty. Do oddziału Raine`a dołącza niemiecka aktorka i agentka Bridget Von Hammersmark, której misją jest pozbawienie władzy przywódców Trzeciej Rzeszy. Losy tych ludzi zbiegają się pod kinowym afiszem, gdzie Shosanna przygotowuje własny plan zemsty.

Moneyball, reż. Bennett Miller

Film przedstawia historię dyrektora generalnego drużyny baseballowej Oakland Athletics w sezonie 2002. Billy Beane i asystent Peter Brand, w obliczu niekorzystnej sytuacji finansowej, postanawiają wykorzystać zaawansowane analizy komputerowe, mające na celu rozpoznanie graczy. Pozwala im to na zdobycie zawodników: Chada Bradforda i Scotta Hatteberga. Tym samym drużyna wygrywa dwadzieścia kolejnych meczów…

james franco

Wybór Kingi: James Franco

Spider-Man, reż. Sam Raimi

Przeciętny nastolatek, Peter Parker przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich niezwykłych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako Spider-Man, Peter rozpoczyna walkę ze zbrodnią, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

Tristan i Izolda, reż. Kevin Reynolds

Po upadku Rzymu, tryumfujący wodzowie Anglii zostali w brutalny sposób skarceni przez armię irlandzkiego króla Donnchadha. Jeden z nich, noszący imię Marke, podejmuje próbę zjednoczenia zwaśnionych plemion Anglii. Najznamienitszym rycerzem tych czasów jest Tristan. Ranny i pozostawiony na pewną śmierć na polu bitwy, trafia pod opiekę Izoldy, tajemniczej irlandzkiej piękności, która ukrywa go przed żołnierzami swojego ojca…

Flyboys - bohaterska eskadra, reż. Tony Bill

Jest rok 1916, w Europie trwa I Wojna Światowa, Amerykanie dowiadują sie o niej z radia. W tym samym czasie Rawlings traci rodzinne ranczo, Beagle zostaje oskarżony o napad, a Lowry ma już dosyć bogatego ojca. Wszyscy jadą do Francji by dołączyć do zdziesiątkowanej armii francuskiej. Dołączają do eskadry lotniczej kierowanej przez kapitana Thenaulta. Chcą przeżyć przygodę, latać samolotami, a przede wszystkim wyróżnić się od innych i zapomnieć o problemach, jakie nękały ich w domu.

jake gyllenhaal

Wybór Moniki: Jake Gyllenhaal

Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej, reż. Sam Mendes

Latem 1990 roku, 20-letni Anthony Swofford, w trzecim pokoleniu rekrut, zostaje wysłany na pustynię w Arabii Saudyjskiej, aby walczyć w pierwszej wojnie w Zatoce. Ta ukazana jest z punktu widzenia podekscytowanych, ale jednocześnie przerażonych możliwością rozpoczęcia prawdziwej walki rekrutów - młodych mężczyzn, którzy nagle znaleźli się na obcym terenie i szukają rozrywki, grając w piłkę nożną w maskach przeciwgazowych, czekając na paczki z listami i pismami porno, kibicując walkom skorpionów i upijając się w czasie pierwszego Bożego Narodzenia spędzanego z daleka od rodziny.

Książę Persji: Piaski Czasu, reż. Mike Newell

Dastan, najmłodszy syn króla Persji Sharamana, razem z trzema braćmi i wujem, przebywa na wyprawie wojennej. Udaje im się przechwycić karawanę przemytników, na podstawie której stwierdzają, że Święte Miasto Alamut jest sojusznikiem ich wrogów. Wbrew zakazowi króla wyruszają rozprawić się ze zdrajcami. W czasie zdobywania twierdzy, każdy z czterech braci szuka odpowiedniego trofeum dla ojca. Najstarszy z nich, Tus, radzi Dastanowi, by podarował mu wspaniałą szatę. Po powrocie do domu, kiedy tylko Sharaman nakłada ją na siebie, zostaje przez nią pochłonięty. Dastan, wraz z porwaną z Alamut księżniczką Taminą, uciekając przed złaknionym kary dla rzekomego mordercy króla kapitanem straży, odkrywają niezwykłe właściwości tajemniczego sztyletu znalezionego w Alamut.

Bracia, reż. Jim Sheridan

Tommy jest czarną owcą rodziny Cahillów. Zwłaszcza odkąd za brutalny napad trafił za więzienne kraty. Nie jest wzorem do naśladowania, nie przynosi też chluby surowemu i stanowczemu ojcu. Pupilem starszego pana jest drugi z braci – Sam, zawodowy żołnierz, mąż i ojciec dwóch dziewczynek. Obu braci dzieli prawie wszystko, natomiast łączy jedynie braterska miłość. To ona każe Tommy’emu zaopiekować się rodziną brata, gdy w czasie działań wojennych w Afganistanie Sam zostanie uznany za martwego. Życiowy lekkoduch z pociągiem do mocnych trunków będzie musiał odrobić lekcję odpowiedzialności i lojalności. Lekcję trudną i bolesną, bo komplikowaną przez uczucie, jakie połączy go z piękną bratową i jej córeczkami.

Zobacz także:

Październikowe nowości wydawnicze: Co warto czytać w długie, jesienne wieczory?

Kiedy pogoda nie nastraja do wyjścia z domu, nie ma nic przyjemniejszego niż zaszycie się pod kocem z herbatą i ulubioną książką.

Książki, które powstały w więzieniu

Niektóre z nich uznawane są za arcydzieła.

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2015 22:54
A Chris Evans?!?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 17:24
Colin Farrell, Gerald Butler, Sean Faris, Ryan Gosling, Cam Gigandet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 17:28
Jake to bardzo dobry wybór ! jest boski !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 12:56
chętnie bym poczytała artykuły, ale wyskakująca co stronę wielka reklama skutecznie mnie zniechęciła, żegnam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 01:13
Jude Law :) bez dwóch zdań ma coś w sobie :) hot!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo