Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
22.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5701

Taylor wybiera się na randkę z mężczyzną poznanym przez Internet. Okazuje się, że umówiła się z Carlem Ferretem, pracownikiem laboratorium, w którym przez pomyłkę wszczepiono jej komórkę jajową Brooke. Stephanie próbuje odnaleźć właściciela wisiorka znalezionego w domku w górach. Brooke przypomina sobie, że widziała go na szyi Billa Spencera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2342

Po przebytym wstrząśnieniu mózgu Pawełek musi pozostać kilka dni w szpitalu. Doktor Lubicz udaje się na rozmowę do trenera, który przeprasza za zaistniałą sytuację i odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce mają opuścić. Oświadcza Grażynce, że zamierza zamieszkać tam z Martyną. Zytę pochłaniają nowe obowiązki związane z działalnością firmy. Michał przejmuje opiekę nad Stefankiem. Podczas spaceru z synem spotyka Mariusza i Kubusia.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 806

Maria spotyka się z psychologiem dziecięcym. Podejrzewa, że Staś boi się stracić matkę, dlatego upatruje zagrożenie w innym mężczyźnie, który pojawił się w jej życiu. Ksawery angażuje się w pomoc dla Darii i jej ojca, walczy z Golonką o odszkodowanie. Postawa chłopaka podoba się Zwoleńskim, ale nadal są wobec niego nieufni. Ksawery i Natalia spotykają się w restauracji. Daniel wypytuje Sarę o Sylwka, chłopaka, który go prześladuje. Podejrzewa, że jest on odpowiedzialny za napady. Daniel i Zenek są świadkami ataku na kobietę.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 938

Mateusz i Antek idą na wagary nad rzekę. Obmyślają sposób na pozbycie się kochanka mamy Antka. Po chłopca przyjeżdża Kolęda, do wieczora zostaje u Mostowiaków. Przyjeżdża mama Antka. W trakcie spaceru z Markiem Ewa ma atak duszności. Tomek odwiedza Marcina w szpitalu. Chłopak ma żal do stryja, że policja przerwała walkę. W czasie odwiedzin Uli w schronisku ojciec wypytuje ją o ciotkę. Później okazuje się, że Annę okradziono, a Uli zginęły klucze do mieszkania. W schronisku obie dowiadują się, że ojciec zniknął.

TVN, 17:25, Julia, odc. 148

Bożena i Monika planują wizytę u ginekologa. Tymczasem Igor przekazuje Jankowi własne domysły. Janicki nierozważnie darzy Monikę zaufaniem. Prosi Igora, by zostawił tę sprawę. Piotr, przyjaciel Moniki, pojawia się w Krakowie. Jest znaną osobistością. Kosmetyczka ma wobec niego poważne zamiary.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1651

Wracając z pracy, Marek widzi Dankę wsiadającą do taksówki. Zaczyna ją śledzić. Odkrywa, że żona tańczy tango, a jej partnerem jest Ricardo. Nicole i Mikołaj kłócą się. Dziewczyna wychodzi z domu zdenerwowana. Kiedy jedzie autobusem, kierowca ostro hamuje. Nicole dotkliwie rani się w głowę. Zrozpaczona matka Weroniki dzwoni do córki. Skarży się, że komornik chce zabrać jej dom. To efekt długu, który zaciągnęła dla Ady.

Julia TVN

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 8

Alicja nadal nie chce rozmawiać z Maksem. Piotr zostaje ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa. Chirurdzy przeprowadzają operację usunięcia zatoru tętnicy u starszej kobiety. Ratują także życie niedoszłego samobójcy. Beata nie przestaje knuć intryg. Syn Elżbiety ma kłopoty. Podpalił szafkę nauczycielki w szkole; grozi mu nadzór kuratorski. Podczas przyjęcia na cześć Wanata dochodzi do incydentu. Zazdrosny o Alicję Maks rzuca się na Piotra.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1570

Bartek i Emilka nadal starają się o dziecko. Okazuje się, że Daga nie może zakończyć współpracy z Oskarem. Wedle umowy, którą podpisała, jest zobligowana uczestniczyć we wszystkich akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych jego firmy. Na plotkarskich portalach internetowych ukazują się informacje na temat rzekomego romansu Dagi z Oskarem. Izabela nie może skontaktować się z Igorem. Zaniepokojona tą sytuacją udaje się do jego mieszkania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najbardziej denerwujące dźwięki: Te odgłosy doprowadzają nas do szewskiej pasji! LISTA

Już na samą myśl o nich włosy stają nam dęba.

Najpopularniejsze imiona w Warszawie: Mamy pełną listą (niektóre dziwne: Myszon, Sindi...)

Niektórzy mieszkańcy stolicy za wszelką cenę silą się na kreatywność. Ciekawe, co te dzieci powiedzą za kilka lat...

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2012 20:12
passionatanyprice. blogspot.com zapraszam na mojego bloga :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2012 10:02
śliczne mieszkanie na zdjęciu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo