Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
19.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5700

Bill i Jarrett nie mogą znaleźć wisiorka Spencera. Donna i Pam prowadzą program, w którym uczestniczą Whip oraz Steffy. Ponieważ każde z nich kieruje własną kampanią reklamową, Whip rzuca dziewczynie wyzwanie, które ona przyjmuje. Taylor poznaje tajemniczego mężczyznę na portalu randkowym. Stephanie przyjeżdża do Big Bear, gdzie znajduje wisiorek Billa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 805

Sabina martwi się, że po odwołanym ślubie Bogumił zwolni ją z pracy. On jednak zaskakuje dziewczynę. Mówi, że nadal może ona pracować w salonie. Władek idzie na randkę z chłopakiem poznanym przez Internet. Klara mówi Hubertowi o spotkaniu z Marią i o wątpliwościach jego matki związanych z ich wspólnym zamieszkaniem. Gdy upewnia się, że chłopak traktuje ją po przyjacielsku, jest rozczarowana. Kasia z czułością opiekuje się małym Johnem. Hubert odkrywa, że Patrycja spotyka się z Dawidem.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 65

Chomik pojawia się w domu Boskich. Kuba zastanawia się, czy kontynuować naukę na wyższej uczelni. Tomek prowadzi samochód pod kontrolą Ludwika. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Tomek nie chce sprzątać swojego pokoju, a Kuba domaga się więcej wolności.

Rodzinka pl

TVN, 17:25, Julia, odc. 147

Julią szarpią sprzeczne uczucia. Igor i Maciek próbują dowiedzieć się, czy Monika faktycznie jest w ciąży. Podejrzewają, że dziewczyna kłamie, chcąc zatrzymać Janka przy sobie. Tymczasem Tadeusz wzywa Monikę na rozmowę. Janek wytrwale walczy o ukochaną Julię.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1569

Grzegorz ma wyrzuty sumienia po tym, co wydarzyło się między nim a Grażyną. Postanawia przyznać się Błażejowi. Marek krytykuje Adama za jego zachowanie. Igorowi udaje się wybronić przed więzieniem kolejnego klienta, Waldka. Izabela nie może zrozumieć, dlaczego on pomaga bandytom uniknąć kary. Tego samego dnia Waldek zjawia się w domu adwokata. Igor jest przerażony.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najbardziej denerwujące dźwięki: Te odgłosy doprowadzają nas do szewskiej pasji! LISTA

Już na samą myśl o nich włosy stają nam dęba.

Najpopularniejsze imiona w Warszawie: Mamy pełną listą (niektóre dziwne: Myszon, Sindi...)

Niektórzy mieszkańcy stolicy za wszelką cenę silą się na kreatywność. Ciekawe, co te dzieci powiedzą za kilka lat...

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 17:26
bo jak byś codziennie sprzątałaa a nie zapuszczała mieszkanie żeby po tygodniu wziać sie za sprzatanie też byś tak miała, pozatym to serial rodzinie, gdzie głową jest ojciec zarabia i utrzymuje roidzine a mamusia moze sie oddawać zabiegom pielęgnacyjnym i chodzic codziennie w pełnym makijażu a nie patologia...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 16:52
Pierwsza miłość to już patologia. przestaję oglądać to gówno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 09:01
rodzinka.pl to cudowny serial! Bardzo nam sie z mezem podoba,jest taki.. rodzinny ;) prawdziwy, nie nadmuchany.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo