Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
18.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5699

Eryk, Ridge, Thorne i Felicja spędzają dzień ze Stephanie, żeby ją wesprzeć po śmierci matki. Prochy Anny zostają rozsypane w Rajskiej Zatoce. Stephanie cieszy się, że pojednała się z matką. Katie i Bill wracają z podróży poślubnej. Donna i Brooke są ciekawe opowieści siostry.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2341

Korzystając z zaproszenia nowego sąsiada, Jerzy, Elżbieta i chłopcy wybierają się do cyrku. Norbert rezygnuje z rezerwacji w hotelu. Ola anuluje jego decyzję i informuje Grażynkę, że wkrótce opuszczą jej mieszkanie. Maciek uważnie przysłuchuje się rozmowie. Trener Pawełka dzwoni do Lubiczów z informacją, że chłopak uległ wypadkowi podczas treningu i został przewieziony do szpitala.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 16

Ola i Wojtek konfrontują swoje pomysły na życie. Chłopak postanawia wyznać ukochanej miłość. Agata odwiedza ojczyma pod pretekstem poszukiwania przedmiotów do dekoracji hostelu. Daje Dominikowi do zrozumienia, że Marcin mógłby rozwijać się w dobrej szkole w Lublinie. Janek szuka pracy, ale we wszystkich korporacjach taksówkarzy spotyka się z odmową. Chcąc pomóc mężowi, Róża prosi Pawła o poradę prawną. Basia i Leszek odkrywają, że nowa kanapa jest uszkodzona. Michał nie chce się przyznać do zniszczenia mebla.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 804

Marta przeprasza Marię za artykuł o Hubercie, który ukazał się w "Szoku". Zwierza się przyjaciółce z problemów z Piotrem i Igą. Wykorzystując obecność Walawskiej, Teresa pyta ją, co sądzi na temat zabierania dziecka do psychologa. Marta popiera ten plan. Wkrótce Marek przychodzi do Pyrków. Staś manifestuje niezadowolenie z jego odwiedzin - przebija oponę w samochodzie mężczyzny. Po wyjściu Daniela z aresztu Sylwek zaczyna go prześladować. Gdy chłopak spotyka się z Sarą, chuligan rzuca w ich stronę kamieniem. Szymon wyznaje Blance miłość.

przyjaciółki polsat

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1568

Hubert nie może zrozumieć, dlaczego Marysia zachowała się tak nieodpowiedzialnie i zostawiła Julkę pod opieką chorego Zbyszka. Grzegorz podejmuje decyzję o rozstaniu z Renatą. Mówi, że stracił do niej zaufanie. Adam postanawia zatańczyć w nocnym klubie. Kinga, Marysia i Aneta są przypadkowymi świadkami jego śmiałego występu.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 72

Diana i Bartek meldują się w Hotelu 52. Chociaż są parą, biorą dwa osobne pokoje. Mężczyznę odwiedzają trzy starsze panie, aby ratować go przed wiecznym potępieniem, ponieważ, jak się okazuje, Bartek jest księdzem. Natalia decyduje się na udział w trasie koncertowej. W każdej wolnej chwili uczęszcza na próby, zaniedbując Artura. Górski powoli traci cierpliwość. Personel hotelu jest podenerwowany wizytą podpalacza, Łukasza. Jego ojciec chce, by syn odpracował swój czyn. Natalia zatrudnia chłopaka na zmywaku.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 7

W przedszkolu Ingi panuje nerwowa atmosfera. Jedna z jej podopiecznych zniknęła. Anka przestrzega Patrycję przed jej nową koleżanką. Uważa, że Oliwia nie będzie miała skrupułów, by uwieść Michała. Patrycja pomaga Michałowi w remoncie. Narzeczony nie mówi jej, że pieniądze na umeblowanie gabinetu pochodzą z jej lokaty. Zapewnia ukochaną, że to dzięki kredytowi może przyspieszyć pracę. Przyjaciółki spotykają się w salonie Patrycji. Gdy wychodzą na kawę, zauważają Wojtka z piękną nieznajomą. Paweł zaprasza Ewę, koleżankę Ingi, na drinka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najbardziej denerwujące dźwięki: Te odgłosy doprowadzają nas do szewskiej pasji! LISTA

Już na samą myśl o nich włosy stają nam dęba.

Studenci są przebiegli: Wiedzą, jak oszukać uczelnię, żeby wyciągnąć z niej stypendium!

Ich metoda raczej nie jest etyczna.

przyjaciółki polsat

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 7

Joanna zajmuje się sprawą, w której zapadł prawomocny wyrok. Na działkach został zamordowany mężczyzna. Jego kolega przyznał się do winy, został skazany na 15 lat więzienia. Podczas odbywania wyroku lekarka wprowadziła więźnia w stan hipnozy. Joanna odkrywa brak kluczowego zeznania. Sprawę prowadził prokurator Maliński, obecnie gwiazda mediów. Naczelnik przekazuje Młodemu prowadzenie sprawy. Joanna odkrywa, że Młody śledzi nie tylko Waldemara, ale także ją.

TVN, 17:25, Julia, odc. 146

Julia i Janek osiągnęli porozumienie. Przeżywają romantyczne chwile, starając się zapomnieć o kłopotach. Hanna informuje męża, że zostaną dziadkami za sprawą Moniki i Janka. Maciek i Igor dochodzą do wniosku, że Monika oszukuje, twierdząc, że jest w ciąży.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1650

Danka wychodzi do pracy wcześniej niż zwykle. Marek jest coraz bardziej podejrzliwy. Niebawem przypadkiem widzi żonę w towarzystwie Ricarda. Oboje są w znakomitych humorach. Zimiński jest zdruzgotany. Ostrowski poucza Pawła. Twierdzi, że mało brakowało, by Woliński zmarł. Przyszedłszy do szpitala na kolejną wizytę u psychologa, Marta spotyka Pawła. Policjanci odwiedzają Ewę i Żanetę. Wypytują o Wiśniaka, który kiedyś je okradł. Mężczyzna został zamordowany.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2012 17:39
ta w zielonym biega w tym serialu jak goryl jakiś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2012 13:20
to nie jest dzisiejszy odcinek przyjaciółek!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2012 12:33
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2012 01:11
Przyjaciółki
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie