Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.
Co dziś w serialach?
17.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5698

Anna leży nieprzytomna w szpitalu. Stephanie ma sobie za złe, że nie spełniła życzenia matki. Lekarka oznajmia, iż Anna dostała wewnętrznego krwotoku i nie można już nic dla niej zrobić. Stephanie i Pam zabierają matkę do jej ukochanej Rajskiej Zatoki, gdzie Anna na chwilę odzyskuje przytomność, po czym umiera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2340

Norbert tłumaczy Oli, że źle zrozumiał słowa administratora hotelu i nie chciał zmuszać jej do małżeństwa. Zdesperowany prosi administratorkę, by poświadczyła jego słowa. W klasie Kasi zjawia się policjant, który tłumaczy dziewczynkom, że za naganne zachowanie grozi nadzór kuratora. Jeremiasz i Stasia otrzymują potwierdzenie rejsu po Morzu Śródziemnym. Nowy sąsiad, Krzysztof Bąk, odwiedza Chojnickich.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 15

Janek zauważa, że Wojtek jest bardzo rozkojarzony. Dochodzi do wniosku, iż syn się zakochał. Ola mówi matce o Szczepańskim, ale nie chce na razie wspominać o nim ojcu. Zuza sugeruje, że Anna jest naiwna, wierząc w opowieści Stefana o przeciągających się kontrolach i remontach. Słowa córki sprawiają kobiecie przykrość. Agata przeprasza Basię za to, że potraktowała ją zbyt ostro. Wspólnicy odkrywają, iż wśród nich jest szpieg, który donosi Szawarskiemu o kolejnych inwestycjach.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 803

Sabina ma wątpliwości w kwestii ślubu. Gdy Bogumił pokazuje jej obrączki, wyznaje, że nie może wyjść za niego. Po zeznaniach Sary Daniel zostaje wypuszczony z aresztu. Dziękuje dziewczynie za pomoc. Wyznaje, że dostał wyrok więzienia za pobicie żony. Hubert i Klara świetnie się dogadują jako współlokatorzy, dzielą się obowiązkami domowymi. Fotoreporterzy śledzą Pyrkę. Wkrótce zaczynają pisać także o Klarze. Maria spotyka się z Klarą, próbuje się dowiedzieć, czy dziewczyna nadal kocha Huberta.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 495

Pacjentka Liza nie chce się zgodzić na operację guza tarczycy ze względu na bliznę pozostającą po zabiegu. Tretter wpada na pomysł, by usunąć go metodą, której Nina uczyła się w Cleveland. Gdy to się nie udaje, Tretter wykonuje klasyczną operację. Borys dowiaduje się od matki, że ojciec był lekarzem. Piotr zostaje wezwany do kliniki w sprawie pacjenta Falkowicza. Gawryło decyduje o przewiezieniu chorego do Leśnej Góry; podejrzewa Falkowicza o oszustwo. Wiki przeprasza Przemka za docinki na temat Ludmiły.

TVN, 17:25, Julia, odc. 145

Janek wyjaśnia Monice, że mimo iż będą rodzicami, nie będą partnerami życiowymi. Zirytowana kosmetyczka odreagowuje złość, dokuczając Julii. Próbuje wpędzić ją w poczucie winy. Monika czyni starania, by pozyskać sojusznika w Hannie. Wyznaje jej, że urodzi Jankowi dziecko. Tymczasem Maciek szykuje Julii niespodziankę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1649

Ada odwiedza Weronikę. Przywozi dzieciom prezenty. Roztocka przypomina jej, że ma do spłacenia pokaźny dług. Ada sugeruje, że Weronika, jako prawnik, powinna jej pomóc. Maria jest zła na męża. Włodek tłumaczy żonie, że symulując chorobę, chciał umożliwić Tadeuszowi spotkanie z Bożeną. Marek podejrzewa Dankę o romans. Ricardo proponuje Zimińskiej, by reprezentowała grupę podczas dorocznego pokazu szkół tańca.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1567

Grzegorz upija się w klubie. Grażyna przypadkowo wpada na niego. Pod wpływem alkoholu Grzegorz prawi jej komplementy. Zgadza się też, by kobieta odprowadziła go do domu. Adam chce się wycofać z nocnych tańców w klubie, ale jest za późno. Kinga dostaje zaproszenie na występ chippendalesów.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Studenci są przebiegli: Wiedzą, jak oszukać uczelnię, żeby wyciągnąć z niej stypendium!

Ich metoda raczej nie jest etyczna.

Najgorsze aspekty kobiecości

Oto lista typowo damskich problemów, które u mężczyzn wzbudzają jedynie współczucie.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2012 18:48
Opis "Pierwszej miłości" to opis odcinka jutrzejszego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2012 09:31
kto nadal ogląda mode na sukces palec pod budkę :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie