Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
16.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5697

Na wieść o przyjeździe Anny Steffy chce przygotować kolację, na której oprócz Taylor, Stephanie i Anny byłby również Ridge. Tymczasem Stephanie i Pam przywożą matkę do domu Taylor. Nagle Anna zaczyna krzyczeć z bólu. Przerażona Pam wzywa karetkę.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2339

Agnieszka stara się przekonać siostrę, że Rafał jest odpowiedniejszym kandydatem na męża. Tymczasem Ola oświadcza, że wkrótce poślubi Norberta. Ślub musi odbyć się szybko ze względów mieszkaniowych. Agnieszka dowiaduje się, że nie ma żadnych regulacji prawnych określających kwestie legalizacji związków mieszkańców hotelu. Kasia jest załamana z powodu mobbingu, jakiego doświadcza w szkole. Prosi Grażynkę, by zgłosiła sprawę policji. Stasia przekonuje się, że Jeremiasz nie miał nic wspólnego z kontrolą cukierni Wiesława.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 14

Basia zapomina upomnieć się o opłatę za pobyt od pierwszych gości hostelu, co doprowadza do kolejnego spięcia z Agatą. Podczas kontroli w "Dobrym Adresie" pracownica sanepidu znajduje wiele uchybień. Zdesperowany Stefan traci nad sobą panowanie. Janek zostaje wyrzucony z pracy z powodu konfliktu z Szawarskim.

julia tvn

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 802

Natalia prosi Ksawerego, by zajął się sprawą mieszkańców, którzy stracili mienie w pożarze kamienicy, i pomógł im w walce o odszkodowanie. Daria wraz z ojcem spotykają się z Rybińskim. Opowiadają, że właściciel kamienicy ignorował ich skargi i dopuścił, by budynek popadł w ruinę. Matka Sabiny, Wiesława, przyjeżdża do Warszawy. Poznaje Bogumiła. Jest zachwycona przyszłym zięciem. Sabina zwierza się matce, że nie kocha narzeczonego. Piotr i Iga wyjeżdżają na weekend, chcą zabrać ze sobą Ewę.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 937

Paweł zabiera Madzię ze szpitala do domu. Dzwoni do asystenta Hoffmana, aby przeprosić, że nie przyszedł na spotkanie. Dowiaduje się, że stracił szansę na otrzymanie atrakcyjnej pracy. Zabiera Madzię na spacer po Starówce. Mirka organizuje dla przyjaciół imprezę w restauracji. Kokietuje Irka, co budzi niechęć Heleny. Piotr i Kinga mają wątpliwości, czy Irek i Helena są rodzeństwem, gdy widzą ich namiętny taniec. Na zapleczu siłowni Żaryna zapewnia Ryszarda, że Marcin ucierpi w walce. Trener ostrzega zawodnika, że walka jest ustawiona.

TVN, 17:25, Julia, odc. 144

Julia czuje się zdezorientowana. Jest przekonana, że po wyznaniach Moniki nie będzie mogła być z Jankiem. Najbliżsi dokładają starań, by ją wspierać. Tymczasem Janek nie poddaje się. Próbuje walczyć o ukochaną. Maciek radzi Julii, aby nie rezygnowała z miłości.

julia tvn

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1648

Igor wraca do pracy. Redaktor naczelny przekazuje mu, że demaskując Gajnego, został zrehabilitowany w oczach zarządu. Niespodziewanie pyta Igora o mamę. Tadeusz przynosi Marii i Włodkowi bilety do teatru. Niestety, Włodek nie może pójść. Wobec tego Maria decyduje, że zaprosi na spektakl Tadeusza. Włodek jest zazdrosny. Michał ma problem ze znalezieniem pracy. Zdesperowany myśli o powrocie do Bud-Maksu.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 22

Agata prowadzi sprawę zespołu rockowego, którego członkowie zostali pozwani przez wokalistę o prawa do nazwy zespołu. Okońska tłumaczy Dębskiemu, dlaczego ukrywała przed nim zaangażowanie w sprawę Huberta. Dorota prowadzi sprawę domniemanego dealera narkotyków. Mężczyzna jest niewinny. Był na miejscu pewnego zdarzenia. Policja próbuje zrobić z niego kozła ofiarnego. Bartek przeżywa porażkę w sądzie. Uważa, że nikt w kancelarii nie chce powierzać mu odpowiedzialnych zadań. Dębski informuje Agatę i Dorotę, że kancelaria ma problemy finansowe.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1566

Renata czuje się w obowiązku pomóc mężowi w jego sprawach zawodowych. Udaje się w odwiedziny do żołnierza, przez którego Grzegorz stracił pracę. Hubert jest niemiły dla Zbyszka, nie chce, by ten spotykał się z Julką. Marysia jest zaskoczona zachowaniem męża. Zarzuca mu, że jest gburem. Hubert tłumaczy się tym, że nie może zaufać Zbyszkowi. Emilka, która ma urodziny, nie może oprzeć się wrażeniu, że wszyscy o niej zapomnieli.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Studenci są przebiegli: Wiedzą, jak oszukać uczelnię, żeby wyciągnąć z niej stypendium!

Ich metoda raczej nie jest etyczna.

Najgorsze aspekty kobiecości

Oto lista typowo damskich problemów, które u mężczyzn wzbudzają jedynie współczucie.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2012 13:49
o ile mi wiadomo to do ślubu Marysi i Huberta nie doszło gdyż porwano wtedy Julkę więc chyba nie są małżeństwem ale ten serial jest popieprzony więc może są...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2012 10:23
co to za serial na zdjęciu?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2012 09:30
marysia wyszła za huberta? jak? gdzie? kiedy?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2012 09:28
prawo agaty dzisiaj mój ulubiony serial
odpowiedz

Polecane dla Ciebie