Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
15.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5696

Steffy i Donna są zachwycone nowymi projektami Ridge'a. Eryk wyjaśnia żonie, że ojciec Stephanie znęcał się nad nią, a matka jej nie broniła. Mimo to Pam i jej siostra kochają Annę. Katie nie wie, dokąd Bill zabiera ją w podróż poślubną. Stephanie i Pam dowiadują się, iż Anna choruje na raka trzustki. Kobieta nie chce iść do szpitala i podjąć leczenia.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2338

Agnieszka spotyka się z Maksem z fundacji ekologicznej. Wspólnie udają się do El-Medu, żeby przedyskutować z Pawłem kwestie związane z nową inwestycją. Przed rozstaniem Max proponuje Adze pracę w fundacji. Na wezwanie dyrektora Grażynka przychodzi do szkoły. Tymczasem koleżanki atakują Kasię. Basia nagrywa zdarzenie telefonem komórkowym. Ola zwierza się siostrze z rozterek miłosnych. Kocha Norberta, ale Rafał również nie jest jej obojętny.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 13

Róża i Janek martwią się, że Wojtek wciąż kontaktuje się z Izą i ostrzegają syna przed zaangażowaniem w sprawy byłej narzeczonej. Załamana Basia zwierza się Annie, że nie potrafi odnaleźć się w Polsce. Anna zaprasza rodzinę Kozaków na obiad do niej i Stefana. Pierwsi goście zjawiają się w hostelu.

Julia TVN

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 801

Kamienica, w której mieszkała koleżanka Natalii, zostaje zniszczona w pożarze. Dziewczyna zamieszkuje w domu Zwoleńskich. Natalia zachęca przyjaciółkę do wynajęcia adwokata i walki o odszkodowanie. Sara składa zeznania, zapewnia alibi Danielowi. Po powrocie do domu oznajmia, że postanowiła zostać w Polsce do czasu wyjaśnienia sprawy. Hubert mówi Marii o rozstaniu z Patrycją i o planie zamieszkania z Klarą. Po rozmowie z matką Hubert ma wątpliwości, czy mieszkanie z Klarą to dobry pomysł. Patrycja dowiaduje się o planach byłego chłopaka.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 936

Marek jedzie do Kolędy z informacją, że znalazł inwestora. Niedługo rozpoczną współpracę. Mateusz nawiązuje znajomość z Antkiem. Wnuczek Kolędy próbuje przeciąć opony w samochodzie narzeczonego matki. Na Deszczowej Kinga z przyjaciółmi gra w rugby, by poznać zasady gry przed kolejnym wywiadem ze sportowcem. Gdy mężczyzna odwołuje wywiad, Mirka podstępem dostaje się do jego domu. Zdobywa kompromitujące go nagranie. Kasia zwierza się Barbarze, że przyjęła oświadczyny Roberta. Ślub Sylwii i Janka został odwołany. Magda traci przytomność.

TVN, 17:25, Julia, odc. 143

Wyznanie Moniki wywołuje u Julii szok. Dziewczyna wybiega z restauracji, nie zwracając uwagi na Janka, który próbuje ją zatrzymać. Maciek jest świadkiem tego zdarzenia. Proponuje Julii, by pojechała z nim do domu. Chmielewska zgadza się. Wyznaje Maćkowi uczucia, które żywi do jego brata. Tymczasem Janek za wszelką cenę próbuje skontaktować się z ukochaną.

Julia TVN

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1647

Ludwika uważa, że Rafał nie powinien rezygnować ze stanowiska dyrektora. Agnieszka nie zamierza jej w tym wspierać. Ma pretensje do Rafała i wywołuje awanturę. Sobczak ma dosyć wtrącania się matki w jego sprawy. Marta przychodzi do szpitala na spotkanie z psychologiem. Jest świadkiem akcji ratującej życie Pawła Wolińskiego. To zdarzenie przywołuje u niej wspomnienia śmierci Janusza. Igor wręcza redaktorowi naczelnemu artykuł pogrążający Gajnego. Daje mu także teczkę z dowodami i zeznaniami obciążającymi działacza.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 7

Alicja zajmuje się aktorką Anitą Czajką. Anita twierdzi, że uczestniczyła w wypadku samochodowym, lecz jej obrażenia wskazują na pobicie. Szymańska operuje pacjenta z perforacją. Leon nie jest w stanie dokończyć zabiegu z powodu ostrego bólu brzucha. Radny Lis grozi Elżbiecie, że zrobi wszystko, by straciła posadę. Bosak nie chce się poddać. Beata nie daje za wygraną i walczy o względy Maksa. Na razie udaje się jej tylko zniechęcić Alicję do siebie i do Kellera.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1565

Grzegorz przypadkowo spotyka Grażynę. Przygnębiony mężczyzna opowiada jej o tym, co wydarzyło się między nim a Renatą. Kinga namawia Kaśkę do powrotu do Barbariana. Śmiałek postanawia wejść we współpracę z Kazimierzem, by odzyskać Aurelię.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SEKS-BZDURY, w które kiedyś wierzyli faceci (o miłości w czasie miesiączki, gwałcie i inne)

Uzębiona pochwa, wędrująca macica i co jeszcze?

Nerina Orton: Ma mniej niż 40 cm w talii! (Już prawie pobiła rekord świata, ale czy to ładne?)

Kobieta przez 23 godziny dziennie nosi gorset wyszczuplający. Zdejmuje go tylko podczas kąpieli.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2012 16:59
żmuda jest śliczna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie