Co dziś w serialach?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
12.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5695

Whip poznaje matkę zastępczą, która ma urodzić dziecko Nicka i Bridget. Wychodzi na jaw, że to jego kuzynka Agnes, która zmieniła imię. Matka Stephanie i Pameli przyjeżdża do Los Angeles. Okazuje się, że chce pożegnać się z córkami, gdyż jest śmiertelnie chora.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 800

Marta próbuje ostrzec Igę przed Piotrem, ale koleżanka nie chce jej słuchać. Wkrótce Walawski informuje byłą żonę, że zaręczył się z Igą. Marta boi się, że po ślubie będą chcieli odebrać jej Ewę. Hubert postanawia wyprowadzić się od Pako. Ada uważa, że przeżywający trudny okres chłopak nie powinien mieszkać sam, mówi o tym Klarze. Dziewczyna proponuje Hubertowi, by zamieszkali razem. Sara nie wierzy, że Daniel jest sprawcą ataków na kobiety. Gdy poznaje godzinę napadu, uzmysławia sobie, że w tym czasie Daniel był z nią na spacerze.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 63

Magda organizuje bal maturalny. Tomkowi nie podoba się wstępna wizja imprezy. Tomek zastanawia się nad wyborem ścieżki kariery. Ukochany młodszy brat, Kuba, podsuwa mu pewien pomysł. Kacper z kolegą Bartkiem starają się zachować przed Kubą tajemnicę. Zenon i Janina opowiadają, jak wyglądała studniówka za ich czasów. Z pomocą starszego brata Kacper postanawia nauczyć się, jak być dorosłym.

TVN, 17:25, Julia, odc. 142

Zbliża się spotkanie Julii z Jankiem. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana randką z ukochanym. Jednocześnie przeczuwa, że podczas kolacji wydarzy się coś ważnego. Tymczasem Monika podsłuchała, że Julia wybiera się na spotkanie z Jankiem. Zamierza zrobić wszystko, by zepsuć im atmosferę. Matka podpowiada jej, w jaki sposób może dopiąć swego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1564

Seweryn umawia się z Aurelią na spotkanie. Jest zaskoczony, widząc ją w towarzystwie Kazimierza. Nie traci pewności siebie i mówi jej, jak wiele ona dla niego znaczy i że nie może bez niej żyć. Daga informuje Sabinę o propozycji, którą złożył jej Oskar i o konsekwencjach, jakie czekałyby z tego tytułu salon mody. Sabina odpowiada jej, że nie będzie ją prosić, by została. Mikser ostrzega Dagę, by przemyślała wszystkie za i przeciw, bo łatwiej zdobyć pracę niż przyjaciół. Renata obawia się, że Grzegorz nie wybaczy jej zdrady i zażąda rozwodu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SEKS-BZDURY, w które kiedyś wierzyli faceci (o miłości w czasie miesiączki, gwałcie i inne)

Uzębiona pochwa, wędrująca macica i co jeszcze?

Nerina Orton: Ma mniej niż 40 cm w talii! (Już prawie pobiła rekord świata, ale czy to ładne?)

Kobieta przez 23 godziny dziennie nosi gorset wyszczuplający. Zdejmuje go tylko podczas kąpieli.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2012 13:20
Kacperek jest mega slodki i taki naturalny przed kamera jakby juz niewiadomo ile gral. Uwilebiam go :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2012 12:28
dziś meczyk oglądam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2012 09:46
Rodzinka.pl najlepszy serial!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie