Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
11.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5694

Doktor Caspary przeprowadza procedurę sztucznego zapłodnienia Sandy Sommers. Bridget i Nick mają nadzieję, że kobieta urodzi ich dziecko. Matka Stephanie i Pameli postanawia odwiedzić córki w Los Angeles. Siostry zastanawiają się, co się kryje za tym nietypowym zachowaniem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2337

Koleżanki Kasi oglądają film nagrany podczas imprezy i głośno komentują zdarzenia. Kasia nie panuje nad emocjami i rzuca się na Jolę. W konsekwencji dyrektor wzywa Grażynkę do szkoły. Norbert wyjaśnia Oli, że warunkiem uzyskania służbowego mieszkania jest zawarcie związku małżeńskiego. Agnieszka kontaktuje się z fundacją ekologiczną. Ma wątpliwości, czy inwestor ma pozwolenie na wycięcie drzew na terenie przyszłej budowy. Szefem fundacji okazuje się być dawny znajomy Agnieszki, Max.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 12

Stefanowi udaje się rozwiązać kłopoty formalne "Dobrego Adresu". Wkrótce w pubie pojawia się kontrola sanepidu. Wojtek walczy o jedność spółki, wystawioną na próbę przez kolejne tarapaty. Basia i Agata spierają się o meble zamówione do hostelu. Basia żali się Leszkowi, że wspólniczka daje jej odczuć swoją wyższość. Olgierd stara się załagodzić konflikt z córką. Ola martwi się, że po tym, czego dowiedział się Wojtek, chłopak nie będzie chciał jej znać.

Przyjaciółki polsat

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 799

Rozchodzi się wiadomość o zatrzymaniu Daniela. Sara nie może uwierzyć w winę znajomego. Ludmiła jest załamana utratą wzroku, boi się, że nigdy nie zobaczy dziecka. Kolejna sesja mediacyjna Michała i Doroty przebiega równie burzliwie, jak poprzednia. Dorota przypomina mężowi, że tylko ze względu na Franka chce wyjaśnić nieporozumienia. Teresa zarzuca Marii, że zaniedbuje dzieci. Iwona spotyka Huberta. Dowiaduje się, że brat rozstał się z Patrycją, opowiada mu o nastrojach panujących w rodzinnym domu.

TVN, 17:25, Julia, odc. 141

Tadeusz jest przekonany, że Sławek jest oszustem. Podczas spotkania domaga się, by Malicki trzymał się z daleka od rodziny Janickich. Janek jest wdzięczny Julii za okazane zaufanie. Podkreśla, że docenia jej dążenia do ujawnienia prawdy. Wkrótce Janek zaprasza Julię na kolację. Sławek informuje wspólniczkę, że ich układ został ujawniony.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1646

Weronika odwiedza matkę w Makarach. Zastaje u niej komornika. Okazuje się, że mama przestała spłacać kredyt, który zaciągnęła dla Ady. Grozi jej utrata domu. Maks spędził noc u matki. Wychodząc, dziękuje jej za wsparcie. Iza wyjaśnia Jerzemu sytuację syna. Kumiko zdradziła Maksa i porzuciła go dla pewnego biznesmena. Ukazuje się prowokacyjny artykuł Igora dotyczący zeznań Krawczyka. Ludzie Gajnego nachodzą Ewę. Wypytują o Nowaka.

Przyjaciółki polsat

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1563

Śmiałek tęskni za Wadlewem. Roman, Łazanek i Seweryn przyjeżdżają do niego w odwiedziny. Sabina wyrzuca Dadze, że kolejny raz zawiodła przyjaciół, a co gorsza, zignorowała Mikołaja, skupiając się wyłącznie na swojej karierze. Jest zdziwiona, że koleżanka ślepo wierzy w dobre intencje Oskara. Grzegorz staje przed komisją wojskową i przyznaje, że bierze odpowiedzialność za wypadek Mateusza podczas służby. Kiedy sprawa kariery zawodowej Grzegorza wydaje się być przesądzona, Renata dochodzi do wniosku, że czas przyznać się mężowi do zdrady.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 71

Maciej i Agata meldują się w Hotelu 52. W tym czasie Malwina, druga kochanka Maćka, także zjawia się w hotelu. Beata wpada na pomysł, aby rozszerzyć zakres działania kuchni o usługi cateringowe. Natalia jest zachwycona, ale musi zapytać o zdanie Iwonę. Kajtek odwiedza Natalię w pracy. Zaprasza ją do klubu. Lipska tak oczarowała swoim głosem na poprzedniej imprezie znajomych Kajtka, że poprosili ją, aby zaśpiewała podczas ich występu. Tomek ignoruje Sarę. Jeśli się do niej odzywa, to tylko po to, aby ją skrytykować.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 6

Rafał przeprasza Ingę za swoje zachowanie. Ona tłumaczy, że może zaoferować mu jedynie przyjaźń. Anka z Patrycją namawiają Ingę, aby dała szansę Rafałowi. Ginekolog sugeruje Patrycji, by rozważyła zabieg in vitro. Kobieta odwozi Zuzę pod biurowiec, gdzie czeka na nią Wojtek. Potem jedzie pod dom Oliwii i spotyka tam Michała. Patrycja za namową przyjaciółek postanawia pilnować Michała, bo, znając Oliwię, ta znajomość mogłaby się źle skończyć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SEKS-BZDURY, w które kiedyś wierzyli faceci (o miłości w czasie miesiączki, gwałcie i inne)

Uzębiona pochwa, wędrująca macica i co jeszcze?

Nerina Orton: Ma mniej niż 40 cm w talii! (Już prawie pobiła rekord świata, ale czy to ładne?)

Kobieta przez 23 godziny dziennie nosi gorset wyszczuplający. Zdejmuje go tylko podczas kąpieli.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2012 08:39
www.familo.com/r/czaarna122 wchodźcie i zarabiajcie!! Gwarantuje satysfakcję! nawet do 10000 zł miesięcznie! gorąco polecam!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 16:26
uwielbiam przyjaciolki ! najlepszy polski serial pod sloncem ! :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 14:09
tez lubie ten serial:) jest taki luzny, naturalny. Jakby podgladali normalne zycie czterech przyjaciolek :)pelen spontan
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 13:39
Świetne są wszystkie 4 :D znakomicie dobrane do swoich ról :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 09:43
was też irytuje bohaterka, którą gra Liszowska w Przyjaciółkach?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie