Co dziś w serialach?

Na Wspólnej, Pierwsza miłość, a może Julia – który serial obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś w serialach?
10.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5693

W domu Eryka trwa przyjęcie weselne Billa i Katie. Wszyscy dobrze się bawią, z wyjątkiem Eryka, który nawet nie próbuje być miły wobec Billa Spencera. Mimo to nowożeńcy są bardzo szczęśliwi. Po przyjęciu wyruszają w podróż poślubną.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2336

Paweł narzeka na pomysł Bolka z inwestycją obok El-Medu. Kazuń zapewnia go, że będzie zmierzał do zmiany projektu, aby nie ucierpiał na tym budynek kliniki. Pożyczywszy bluzkę siostry, Kasia udaje się na imprezę do koleżanki. W trakcie zabawy Jola niszczy ubranie Lubiczówny. W domu Stasi i Jeremiasza ciągle panuje napięta atmosfera. Stasia zarzuca mężowi, że narobił jej wstydu i nasłał kontrolę na cukiernię Wiesia. Norbert i Ola udają się do sklepu, by wybrać meble do służbowego mieszkania chłopaka.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 11

Ola domyśla się, że za trudności `Dobrego Adresu` jest odpowiedzialny jej ojciec i domaga się od Olgierda wyjaśnień. Agata odwiedza Marcina, by przekonać się, jak wygląda jego sytuacja domowa. W tajemnicy wręcza chłopcu telefon komórkowy, kupiony za namową Pawła. Wojtek nie może przestać myśleć o Oli. Pisze ogłoszenie do gazety, by ją odnaleźć. Tymczasem dziewczyna dzwoni do Szczepańskiego i proponuje mu spotkanie.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 798

Marlena jest przerażona, gdy odkrywa, że Sara umówiła się na spacer z Danielem. Wkrótce Bartek odwiedza Sarę, ponownie wyznaje dziewczynie miłość, prosi, by nie wyjeżdżała. Ludmiła opowiada Oksanie, że po zabiegach laseroterapii jej wzrok się poprawił. Imprezowy styl życia Huberta nie podoba się Rickowi. Udziela on chłopakowi reprymendy i podważa zdolności menedżerskie Patrycji. Dochodzi do kłótni, w efekcie której Hubert żąda zmiany menedżera. Marlena nie może dodzwonić się do Sary. Tymczasem w parku dochodzi do kolejnego napadu na kobietę.

Julia TVN

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 494

Po koncercie w pobliżu klubu dochodzi do wypadku. Poszkodowanymi są młodzi ludzie, którzy brali udział w imprezie. Nastolatek, który wdał się w bójkę z kolegami, spada z dużej wysokości i doznaje urazu brzucha. Z kolei jedna z dziewczyn, Magda, traci na ulicy przytomność. Obecny na miejscu Marek sprawnie przeprowadza reanimację. Lekarz przed laty operował Magdę. W szpitalu Agata dostaje informację, że pacjentka jest pod wpływem narkotyków. Sambor i Nina zajmują się chłopakiem z obrażeniami brzucha. Lekarka, mimo że właśnie wróciła ze Stanów i jest zmęczona po podróży, bierze udział w operacji.

TVN, 17:25, Julia, odc. 140

Turczyńska spotyka się z Krzysztofem. Przyznaje, że chciała wyłudzić pieniądze od Janickich. Krzysztof w tajemnicy nagrywa jej wyznanie. Po czym informuje Julię, że zdobył dowód niewinności Janka. Monika przypadkiem staje się świadkiem rozmowy. Niezwłocznie jedzie do Janickich, aby jako pierwsza przekazać nowinę.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1645

Iza znajduje fotografię Maksa i Kumiko. Na zdjęciu dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. Zszokowana Iza próbuje dodzwonić się do syna. Dotkliwie pobity Maks budzi się w domu. Patrycja jest przy nim. Zimiński stara się wynagrodzić żonie, że zapomniał o rocznicy ślubu. Czeka na nią z przygotowanym śniadaniem, kwiatami i szampanem. Niemniej Zimińska nadal jest bardzo zła na męża. Rafał rezygnuje z funkcji dyrektora szkoły. Chce w ten sposób uniemożliwić kontakty z Zosią, z którą miał romans. Czyni to, by odzyskać Agnieszkę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1562

Marysia, Julka, Zbyszek i Szymon wybierają się na spacer. Mateusz budzi się ze śpiączki. Prokurator wybucha gniewem na wieść, że Grzegorz nie stosuje się do jego zakazów, kontaktuje się z poszkodowanym podwładnym i jego rodziną. W szpitalu zjawia się Dominik, reprezentujący firmę specjalizującą się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków. Radek ma pomysł na realizację dobrze płatnego zlecenia dla jednej z firm odzieżowych. Dzięki niemu salon mody mógłby zyskać finansowo. Sabina chce zorganizować imprezę, by uczcić sukcesy zawodowe.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 powodów, dla których mężczyźni się żenią (NAWET JEŚLI WCALE NIE SĄ ZAKOCHANI)

Dla facetów miłość wcale nie musi być decydującym czynnikiem, by powiedzieć sakramentalne `tak`.

Wymarzona PRACA po STUDIACH: Ile czasu (średnio) trzeba jej szukać w Polsce?

Sprawdź, jak długo ludzie po studiach siedzą w Polsce na bezrobociu.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2012 18:56
a co w plebani
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2012 09:54
oglądam tylko pierwszą miłość. To jedyny serial godzien uwagi
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo