Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
09.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5692

Bill i Katie biorą ślub. Eryk nie bierze udziału w uroczystości. Dobrze się bawi w towarzystwie Stephanie i Thorne`a, który jest szczęśliwy, widząc rodziców w tak dobrej komitywie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2335

Deptuła dziękuje Krystynie za pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia. Zazdrosny Jeremiasz śledzi żonę, kiedy ta spotyka się z Wiesławem. Maciek próbuje udowodnić, że potrafi być samodzielny. Podczas nieobecności domowników zaczyna odkurzać. Bolek odwiedza Lubiczów i informuje ich, że wkrótce zostanie ich sąsiadem. Został udziałowcem w spółce, która buduje inwestycję w pobliżu El-Medu.

TVP1, 18:15, Wszystko przed nami, odc. 10

Marcin stara się przypodobać Agacie w nadziei, że będzie mógł zostać w Lublinie. Paweł ostrzega kobietę, że zatrzymując chłopca u siebie, naraża się na poważne konsekwencje prawne. Stefan informuje żonę i córkę, iż prawdopodobnie zostanie w Polsce na stałe. W tajemnicy przed Anną dostaje do dyspozycji jedno z pustych mieszkań w kamienicy. Wydaje się, że otwarcie pubu będzie porażką.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1644

Zbliża się rocznica ślubu Zimińskich. Danka odwołuje lekcję tanga, by spędzić romantyczny wieczór z mężem. Niefortunnie Marek zupełnie zapomniał o tej uroczystości. Maks wydzwania do Patrycji. Niestety, dziewczyna ma wyłączony telefon. Chłopak idzie do lokalu w którym poznał Patrycję w nadziei, że ją tam spotka. Czekając, nadużywa alkoholu, a potem wywołuje awanturę. Obraża dziewczynę jednego z gości. Honorata jest sfrustrowana po pierwszym dniu pracy we własnym sklepie.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 6 (sezon 2)

Agata podejmuje się obrony Wiktora, jednego z mężczyzn oskarżonych o udział w napadzie na sklep jubilerski. W sądzie spotyka Dębskiego, który reprezentuje Radka, człowieka poszkodowanego w wyniku tej napaści. Okazuje się, że Radek pobił jednego z napastników. Stan pobitego jest krytyczny. Dorota przeżywa rozterki życiowe. Podczas spotkania z koleżankami ze studiów źle się czuje. Maciek wychodząc do pracy, proponuje Agacie, by została i odpoczęła. Chcąc znaleźć ręcznik, Agata przeszukuje szafę Maćka. Znajduje pudełko z pierścionkiem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1561

Hubert robi wyrzuty Szymonowi, że kolejny raz zakłócił ciszę nocną w kamienicy. Zbyszek sam udaje się do Marysi, by przeprosić ją za nocne zajście. Tomek idzie do pierwszej klasy. Kinga zadbała o to, by rozpoczął edukację w renomowanej prywatnej szkole. Adam nie popiera jej pomysłu. Śmiałek radzi się Artura w sprawach sercowych. Kulczycki mówi mu, by na początek zadbał o wygląd. Emilka przyjeżdża na ratunek ojcu do Wrocławia. Paweł postanawia wyjechać, by nabrać dystansu do ostatnich wydarzeń. Żegna się z Marysią i Julką.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

O takiej kobiecie marzy każdy facet: Powinna kochać dzieci, być wierna i inteligentna oraz...

Choć świat ciągle idzie do przodu, w kwestii związków panowie nadal są tradycjonalistami.

Przysięga małżeńska na miarę XXI wieku – teraz Państwo Młodzi będą obiecywać, że…

Zdaniem wielu par obietnica, składana przed ołtarzem, jest nieaktualna i należałoby ją nieco uwspółcześnić.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 797

Waleria jest zaniepokojona zniknięciem Bartka. Zjawia się w klubie fitness w poszukiwaniu syna. Oskarża Sarę, że skrzywdziła chłopaka. Ada informuje Klarę, że Hubert zerwał z Patrycją. Prosi przyjaciółkę, by się z nim skontaktowała. Hubert przeprowadza się do Pako. Wkrótce Dawid odwiedza Patrycję. Mówi jej, że rozstał się z Blanką. Bogumił planuje ślub. Sabina zwierza się Władkowi, że nie kocha narzeczonego. Daniel adoruje Sarę. Prosi dziewczynę o numer telefonu. Bartek wraca do domu. Wychodzi na jaw, że przegrał wszystkie pieniądze.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 935

Marta zaprasza Wiktora na obiad, chce podziękować mu za pomoc. W trakcie spotkania Andrzej jest złośliwy w stosunku do gościa. Ochroniarz odradza Marcinowi walkę z Grimakowem. Przekazuje Tomkowi informację, że starcie jest ustawione. Na prośbę Marii Michał postanawia pomóc Markowi, decyduje się zainwestować w chłodnię. Na ulicy Łukasz zauważa Zuzę przytuloną do jakiegoś chłopaka. Wieczorem Andrzej przeprasza Martę za zachowanie przy obiedzie. Prosi, by ratowali związek dla dobra rodziny.

TVN, 17:25, Julia, odc. 139

Julia umawia się z Jankiem na randkę. Tymczasem Maciek zostaje zdemaskowany w biurze podróży w obecności Agnieszki. Kobieta chce jak najszybciej złożyć pozew w sądzie przeciwko klinice. W tym celu umawia się z Krzysztofem. Janek i Maciek dzielą się z rodzicami przypuszczeniami dotyczącymi Agnieszki. Podejrzewają, że dopuściła się ona oszustwa.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2012 14:22
m jak miłość rządzi ;) uwielbiam ten serial ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2012 10:46
wiecie,ze przez to cale dziwne zamieszanie w pierwszej milosci zapomnialam ,ze taka osoba jak artur wogole istniala
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2012 09:29
prawo agaty rules :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo