Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
08.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5691

Katie przygotowuje się do ślubu. Goście gromadzą się w małym parku, przy którym stoi dom rodzinny Loganów. Stephen, Beth i Donna wspominają dawne czasy. Eryk nie przychodzi na ślub Katie i Billa, gdyż w tym czasie rozmawia ze Stephanie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2334

Stasia skarży się Elżbiecie na zachowanie Jeremiasza podczas ostatniej wizyty jej znajomego z Kazachstanu. W rewanżu za gościnne przyjęcie Wiesław pragnie zorganizować kolejne spotkanie w swoim domu. W szkole Kasia czuje się odtrącana przez koleżanki. Nazywają ją kłamczuchą z powodu historii z autografem Korbasa i nie chcą przyjąć do wiadomości jej tłumaczeń. Deptuła otrzymuje informacje o możliwości podjęcia pracy w międzyuczelnianym ośrodku językowym.

TVP1, Wszystko przed nami, odc. 9

Zbliża się koniec remontu kamienicy. Paweł i Sylwia prowadzą pierwsze sprawy we wspólnej kancelarii, Agata nadzoruje urządzanie pokojów w hostelu. Wspólnicy szykują się na uroczyste otwarcie knajpy. Nieoczekiwanie w "Dobrym Adresie" zjawia się sokista z zatrzymanym w pociągu kilkunastoletnim Marcinem, który twierdzi, że Agata jest jego matką. Janek chce pogodzić się z Szawarskim. Stefan zastanawia się, jak zainwestować zarobione pieniądze. Okazuje się, że w budżecie spółki brakuje funduszy na wypłacenie Małkowi wynagrodzenia.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 796

Patrycja nie może skontaktować się z Hubertem. Dawid nachodzi dziewczynę, lecz ona nie wierzy w jego deklaracje. Sugeruje, żeby najpierw zakończył związek z Blanką. Po rozmowie z Patrycją Dawid mówi Blance, że powinni się rozstać. Marek radzi Marii, by skorzystała z pomocy psychologa, który pomoże jej dotrzeć do Stasia. Teresa jest oburzona tym pomysłem. Nadal namawia córkę, by dla dobra dzieci rozstała się z Markiem. Z torebki Walerii Bartek kradnie 15 tysięcy zł zadatku, które kobieta dostała za sprzedaż domu w Sochaczewie. Idzie do kasyna.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 934

Magda spotyka się z Michałem. Chce porozmawiać o ich związku. Dziewczyna czuje, że ukochany ją zwodzi, zniecierpliwiona wybiega z hotelu. Kazan przychodzi do domu Marty, aby zbadać Anię. Jeszcze raz dziękuje Andrzejowi za pomoc. Martę niepokoi ich skryta rozmowa. Szef zamierza urządzić w bistro swoje wesele. Sylwia chce wyjechać do pracy w Hiszpanii. Janek nie zgadza się na przełożenie ślubu, między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Wiktor odwiedza Martę. Podsuwa pomysł poznania Łukasza z jego córką, która również zdaje na medycynę.

TVN, 17:25, Julia, odc. 138

Krzysztof, podając się za prawnika, spotyka się z Agnieszką. Usiłuje ją przekonać, by rozmawiała z nim szczerze. Julia mówi Sławkowi o poczynaniach Maćka w biurze podróży. Malicki jest zbulwersowany. Obawia się, że zostanie zdemaskowany. Janek przygotowujeJulii niespodziankę.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1643

Gajny i jego ochroniarze nachodzą Igora w domu. Działacz żąda, by Nowak zaprzestał śledztwa przeciwko niemu. Ostrzega, by lepiej opiekował się córeczką i dziewczyną. Grozi, że coś złego może im się przydarzyć. Tadeusz odwiedza Włodka w barze. Zięba pyta, czy Zieliński dobrze bawił się z Bożenką. Tadeusz wpada w zachwyt na wspomnienie koleżanki. Honorata otwiera własny sklep z używaną odzieżą. Przed drzwiami czeka spory tłum zniecierpliwionych klientek, a Honorata nie może znaleźć kluczy do lokalu.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 6

Beata Jasińska, była dziewczyna Maksa, ma zamiar odzyskać jego względy. Młody Keller jest jednak zainteresowany Alicją, dlatego starania Beaty nie przynoszą rezultatu. Jivan otwiera gabinet medycyny holistycznej w szpitalu Copernicus. Orda i Alicja zakopują topór wojenny. Niedawni konkurenci stają się dobranymi współpracownikami. W Toruniu zjawiają się rodzice Maksa. Z inicjatywy Beaty zostają zaproszeni wraz z synem na kolację do domu Leona.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1560

Radek za wszelką cenę próbuje odnaleźć Patrycję. Znajduje hotel, do którego zabrał ją Dragon. Tymczasem Śmiałek nie może przeboleć, że pozwolił odejść Aurelii. Nie ma też pomysłu na to, jak ją odzyskać. Razem z Bartkiem zatrzymują się w mieszkaniu Pawła. Szymon zostawia brata samego w domu. Zbyszek utrudnia życie sąsiadom, grając w nocy na bębnach. Marysia jest przekonana, że to Szymon kolejny raz ignoruje lokatorów.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Jak zerwać zaręczyny, ale nie zakończyć związku?

Ania żałuje decyzji, którą podjęła w przypływie euforii. Teraz chciałaby to jakoś zakomunikować swojemu chłopakowi, boi się jednak, że go urazi...

Bujne życie erotyczne studentów: Na jakich kierunkach uprawia się najwięcej seksu?

Socjologowie wzięli pod lupę łóżkowe doświadczenia młodych żaków.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2012 11:51
Julka film dla prymitywnych ludzi, nuda, ciągnie się na siłę!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2012 09:44
kto ogląda lekarzy palec pod budkę
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2012 09:43
julka julka julka !!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo