Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
05.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5690

Brooke, Donna i Katie świetnie się bawią. Wspominają dzieciństwo i zapewniają się nawzajem o swojej miłości. Bill zapewnia Steffy, że nikt nie dowie się o ich pocałunku. Bridget dzwoni do Sandy i mówi, że za dwa dni embrion będzie gotowy do wszczepienia. Zastępcza matka nie jest tym zachwycona.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 795

Michał i Dorota uczestniczą w pierwszej sesji mediacyjnej. Sabina i Władek próbują uzgodnić, gdzie będzie mieszkał Kajtek po ślubie mamy z Bogumiłem. Z nowym mężem kobieta chce stworzyć synowi dom, ale Kajtek nie chce wyprowadzać się od dziadków. Sabinę i Władka zaczepia Sylwek, homofob, który kiedyś prześladował Cieślaka. Po koncercie charytatywnym Patrycja urządza scenę zazdrości Hubertowi, a ten postanawia iść do Klary. Dawid pociesza dziewczynę. Klara mówi Hubertowi, że powinni przestać się spotykać. Chłopak wcześniej wraca do domu.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 61

Tomek nie może się zdecydować, jak ubrać się do szkoły, przez co opóźnia braciom wyjście z domu. Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra, fundują mu wyjazdy do lunaparku i do kina. Spotyka się to ze sprzeciwem Kuby i Tomka. Okazuje się, że miała to być dla nich nauka.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 137

Sławek jest przekonany, że Monika go zdekonspiruje. Ta jednak zapewnia, że jest po jego stronie. Potajemnie liczy na to, że dzięki Sławkowi zdobędzie dostęp do pieniędzy Janickich. Julia jest zachwycona rozmową z Jankiem. Darek zostaje aresztowany. Julia i jej przyjaciele wpadają na pomysł, który ma na celu zdemaskowanie Agnieszki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1559

Mikser obiecuje pomóc Radkowi rozliczyć się z Dragonem. Razem z Wekslerową udają się do banku, by wypłacić pieniądze na rzekomy okup. Kiedy są gotowi sfinalizować układ z Dragonem, okazuje się, że w miejscu spotkania nie ma Patrycji. Bartek i Marian przyjeżdżają do Wrocławia, by odnaleźć Aurelię. Postanawiają zatrzymać się u Pawła, który właśnie wyjeżdża na wakacje. Po usilnych staraniach udaje im się zwabić Aurelię do Barbariana, ale podczas spotkania Mariana czeka rozczarowanie. Pod nieobecność matki Szymon opiekuje się Zbyszkiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Jak zerwać zaręczyny, ale nie zakończyć związku?

Ania żałuje decyzji, którą podjęła w przypływie euforii. Teraz chciałaby to jakoś zakomunikować swojemu chłopakowi, boi się jednak, że go urazi...

Bujne życie erotyczne studentów: Na jakich kierunkach uprawia się najwięcej seksu?

Socjologowie wzięli pod lupę łóżkowe doświadczenia młodych żaków.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2012 11:06
dzisiaj rodzinka.pl jupiii!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie