Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
04.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5689

Bill prosi Justina, żeby został jego drużbą. Dr Caspary pobiera jajeczka Bridget. Steffy prosi Spencera o rozmowę. Wyznaje mu, że ma wyrzuty sumienia z powodu ich pocałunku. Katie zaprasza Brooke i Donnę na wieczór panieński.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2333

W domu Stasi ciągle panuje napięta atmosfera. Jeremiasz jest zazdrosny o żonę i nie pochwala pomysłu wspólnego spędzania czasu z Wiesławem. Podczas spotkania z gościem zachowuje dystans. Grażynka przygotowuje się do pogadanki w przedszkolu na temat higieny i zauważa zły nastrój kuzynki. Czesia zwierza się jej z kłopotów z Darkiem. Krystyna, Alicja i Deptuła podejmują kolejne działania na rzecz ratowania instytutu. Paweł dowiaduje się, że realizacja inwestycji powstającej w pobliżu El-Medu może potrwać dwa lata.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 8

Wojtek odwiedza Izę i daje jej trochę pieniędzy na utrzymanie dziecka. Zostawia też byłej dziewczynie swój numer telefonu na wypadek, gdyby potrzebowała pomocy. Basia ma pretensje do męża, że w tajemnicy wysyłał pieniądze rodzicom. Agata zamierza wziąć rozwód, zostać w Polsce i dołączyć do spółki "Dobry Adres". Okazuje się, że oboje z Pawłem bardzo tęsknili za sobą. Wspólnicy rozważają rozszerzenie działalności po wejściu Agaty do spółki. Leszek proponuje otworzyć hostel. Okazuje się, że włoska policja złapała gwałciciela Franceski.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 794

W Zakrzewiu dochodzi do spotkania Natalii i Ksawerego. Po południu Natalię odwiedza Daria, koleżanka z liceum. Prosi dziewczynę o poradę prawną w sprawie konfliktu z właścicielem kamienicy. Natalia decyduje się poprosić Rybińskiego o konsultację. Teresa namawia Marię, by zerwała z Markiem. Seba uważa, że związek z Marią źle wpływa na Marka, radzi mu, by zakończył znajomość. Marlena mówi Bartkowi, że podejrzewa Daniela o napady na kobiety. Daniel próbuje tłumaczyć Sarze, dlaczego uciekł przed policją. Ich spotkanie przerywa nadejście Bartka.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1558

Radek musi kontynuować współpracę z Dragonem. Tym razem chłopak chce wyłudzić sto tysięcy złotych od Wekslerowej pod pretekstem zebrania okupu dla porywaczy, którzy przetrzymują Patrycję. Adam jest gotowy rozpocząć pracę. Zamierza utrzymać ten fakt w tajemnicy przed Kingą. Śmiałek niepokoi się o Aurelię, która nie wróciła do Wadlewa.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 70

Janusz i Magda zatrzymują się w Hotelu 52. Przyjechali na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Podczas nieobecności Iwony Wysocki zobowiązuje się do prowadzenia niedomkniętych przez żonę spraw. Pomaga Natalii w kwestiach papierkowych, które nie są jej mocną stroną. Między Beatą i Andrzejem znowu dochodzi do kłótni. Lipska spotyka Kajtka. Chłopak zabiera ją do znajomych, z którymi tańczy w zespole. Zaprasza do wspólnej zabawy. Przy nim Natalia zapomina o dniu pełnym zmartwień. Robert zaprasza Beatę na randkę.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 5

Przyjaciółki są zaniepokojone złymi wynikami badań Patrycji. Najwyraźniej ma ona problemy hormonalne, które mogą być przyczyną tego, że nie zaszła w ciążę. Zuza i Inga martwią się też o Ankę, która coraz częściej zagląda do kieliszka. Inga i Rafał spotykają się w restauracji, szybko okazuje się, że to nie był dobry pomysł. Para zmienia lokal na klub taneczny, do którego chodzili w liceum. Inga pierwszy raz od rozstania z mężem wydaje się być szczęśliwa. Rafał wykorzystuje moment i postanawia zbliżyć się do niej. Zuza spotyka się z Wojtkiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Studenckie ZAPOMOGI finansowe: Koniec z rozdawaniem pieniędzy na prawo i lewo!

O zastrzyku gotówki mogą zapomnieć nawet najpilniejsi uczniowie.

7 powodów, dla których nie warto wyjeżdżać do pracy za granicę: Lepiej zostań w Polsce!

Wszyscy wmawiają ci, że powinnaś poszukać pracy poza granicami kraju? My znamy powody, dla których lepiej zostać na miejscu.

Julia TVN

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 5

Joanna wybiera sprawę śmierci pensjonariusza domu opieki społecznej, który umarł na raka. Mimo że starszy pan miał przekroczoną ilość morfiny we krwi, śledztwo w sprawie zabójstwa umorzono. Joanna zbiera informacje. Wyniki dochodzenia są zaskakujące. Po raz pierwszy kobieta ma podstawy, by wykazać błąd Kaszowskiego. Joanna ma dobrą informację dla szefa - była świadkiem spotkania Kaszowskiego z gangsterem Łańcuchem. Wszystko wskazuje na to, że Kaszowski kupował narkotyki. Znajomość Joanny i Młodego wchodzi w nową fazę.

TVN, 17:25, Julia, odc. 136

Maciek dowiaduje się, że Agnieszka zarezerwowała ekskluzywny rejs dla dwóch osób. Rezerwacja została dokonana w dniu, w którym odbyła się jej operacja. Okazuje się, że Agnieszka nie ma pieniędzy, aby za niego zapłacić. Monika szykuje dla Sławka niespodziankę. Wieczorem czeka w jego mieszkaniu. Przypadkowo jest świadkiem rozmowy Malickiego z Agnieszką.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1642

Współpracownik Gajnego wychodzi z aresztu. Igor czeka na niego, by się dowiedzieć, ile działacz mu zapłacił za wzięcie winy na siebie. Tadeusz nieoczekiwanie odwiedza Marię. Daje jej w prezencie piękny szal. Włodek widząc to robi dobrą minę do złej gry. Michał jest przekonany, że z łatwością może pokonać Bud-Maks w przetargu, ponieważ dokładnie zna możliwości rodzinnej firmy. Jest w potrzasku.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2012 22:06
Przyjaciółki . Iza jest najlepsza !:D mój charakter.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2012 21:29
ogladajcie przyjaciolki na ipla tam jest jeden odc do przodu za free,ten co dzis bedzie w tv ja juz go ogladalam w tamten czwartek, Dzis pewnie dodadza ten co dopiero bedzie w przyszlym tyg. Polecam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2012 15:54
Ja też sie nie mogę doczekać ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2012 11:32
Przyjaciolki :D POtwierdzam to co przede mna zostalo napisane :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2012 09:46
Przyjaciółki!? GENIALNIE! :)) uwielbiam je...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie