Co dziś w serialach?

Sprawdź, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.
Co dziś w serialach?
03.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5688

Donna postanawia nadal prowadzić program w telewizji. Oświadcza Justinowi, że interesuje ją wyłącznie praca. Taniec, który Pam wykonała na antenie "Wybiegu", znalazł się w Internecie i wzbudza ogromne zainteresowanie. Justin stwierdza, że powinien zaangażować ją na stałe. Nick, Bridget i Sandy podpisują umowę w sprawie zastępczego macierzyństwa. Nick chce się dowiedzieć czegoś o Sandy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2332

Maciek nie może pogodzić się z decyzją sądu rodzinnego, który w orzekł, iż nie jest on wystarczająco samodzielny, aby zawrzeć związek małżeński z Martyną. Chce udowodnić, że jest inaczej, i postanawia samodzielnie przygotować obiad. W domu Stasi i Jeremiasza panuje napięta atmosfera. Zazdrosny mąż nie może zaakceptować spotkań żony z panem Wiesławem. Basia zauważa, że koleżanki ze szkoły bardzo źle traktują Kasię. Agnieszka odwiedza rodziców i informuje o rozwoju inwestycji przed parkingiem El-Medu.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 7

W kamienicy trwają prace remontowe. Między wspólnikami pojawiają się różnice zdań w kwestiach finansowych. Wojtek przypadkowo spotyka byłą dziewczynę. Iza opowiada Szczepańskiemu o trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazła. Sylwia przeżywa dylemat w związku z propozycją Pawła. Ola martwi się, że już nigdy nie spotka tajemniczego rowerzysty. Paweł udaje się do Olgierda Szawarskiego, by uprzedzić go, że próby zniesławienia Wojtka skończą się w sądzie. Róża i Janek organizują grilla, na którego zapraszają przyjaciół Wojtka.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 793

Maria zaprasza Marka na rodzinną kolację. Wieść o wizycie mężczyzny wszystkim psuje nastroje. Agata wychodzi z domu, Wojtek chowa się w pokoju, Staś uskarża się na ból brzucha. Natalia wyjeżdża na weekend do Zakrzewia, by Magda i Tomek mieli mieszkanie dla siebie. Seba nie może uwierzyć w przemianę Marka, którego nie interesowało życie rodzinne. Po rozmowie ze Stasiem Maria zastanawia się, czy dla dobra dzieci powinna zakończyć związku z Markiem. Sara i Marlena zaczynają podejrzewać, że Daniel stoi za napadami na kobiety.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 493

Piotr proponuje Hanie, żeby się do niego wprowadziła. Wiki prosi Tomasza o konsultację w sprawie nastoletniego pacjenta Leśnej Góry. Lena czuje się przemęczona opieką nad dzieckiem. Cieszy się na organizowaną przez Hanę kolację z przyjaciółmi. Rozchodzi się wiadomość, że Borys jest synem Wasiakowej. Wiki pomaga Francuzowi przygotować oświadczyny. Z powodu nieporozumienia Andre dostaje zastrzyk, przez który grożą mu komplikacje. Ludmiła chce odwołać wyjazd do Izraela. Wiki wykorzystuje zainteresowanie Tomasza, by wzbudzić zazdrość Przemka.

TVN, 17:25, Julia, odc. 135

Maciek rozpoczyna pracę w biurze podróży, w którym pracuje Agnieszka. Monika próbuje uwieść Sławka. Jej poczynania zauważa Tadeusz. Bożena w tajemnicy przygotowuje randkę Moniki z Darkiem. Tymczasem Julia odbywa z Jankiem wirtualną, lecz bardzo szczerą rozmowę.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1641

Igor w tajemnicy spotyka się z prokuratorem. Odkrywa, że do nadużyć Gajnego przyznał się współpracownik działacza, Krawczyk. Relacje między Izą i synem są bardzo przykre. Maks obraża matkę, zabiera rzeczy osobiste i opuszcza dom. Michał podpisuje umowę o pracę. Dostaje własne biuro, służbowy samochód i telefon. Otrzymuje także pierwsze zadanie: ma napisać ofertę do przetargu. Jego rywalem będzie Bud-Maks.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1557

Adam zwierza się Szymonowi, że przegrał w kanadyjskich kasynach zarobione tam pieniądze. Kinga nie wie o tym. Szymon załatwia Adamowi fuchę. Chłopak jest w szoku, kiedy dowiaduje się, co będzie musiał robić. Marysia jest pod wrażeniem nagrania, które zrobił dla niej Szymon. Hubert jest zazdrosny o nowego sąsiada. Dragon namawia Patrycję na wspólny wyjazd za miasto. Dziewczyna prosi Mirkę, by ta kryła ją przed bratem i w razie czego kłamała, że nocuje u niej. Kiedy oboje są już w hotelu poza miastem, Dragon kontaktuje się z Radkiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

7 powodów, dla których nie warto wyjeżdżać do pracy za granicę: Lepiej zostań w Polsce!

Wszyscy wmawiają ci, że powinnaś poszukać pracy poza granicami kraju? My znamy powody, dla których lepiej zostać na miejscu.

Wymarzona PRACA po STUDIACH: Ile czasu (średnio) trzeba jej szukać w Polsce?

Sprawdź, jak długo ludzie po studiach siedzą w Polsce na bezrobociu.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 17:04
daga wgl nie była w ciązy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 16:45
A co się stało z dzieckiem Dagi i Miksera z Pierwszej Miłości?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 12:47
ta patrycja z pierwszej miłosci mnie tak wk***rwia jak mało kto ;/ niech spada z tego serialu.....
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 10:44
o matko kiedy skończą emitować Klan??? starczy tego!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo