Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
02.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5687

Sandy, kandydatka na matkę zastępczą, odwiedza Nicka i Bridget. Robi na nich bardzo dobre wrażenie. Katie ma problem z wyborem ślubnej sukni.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2331

Stasia ponownie spotyka się z panem Wiesławem, tym razem w towarzystwie męża. Na uczelni trwa akcja protestacyjna. Deptuła zwołuje konferencję prasową, ale nie radzi sobie z odpowiedzią na pytania dziennikarzy. Krystyna zabiera głos w obronie instytutu. Antek próbuje wdrożyć plan wywołania zazdrości u żony; niestety, bez skutku. W sądzie rodzinnym Maciek i Martyna czekają na decyzję w sprawie zawarcia związku małżeńskiego.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 792

Mieszkańcy Zacisznej i osiedla "Pod sosnami" są zaszokowani kolejnym atakiem bandyty. Prawdopodobnie to ten sam mężczyzna, który napadł na Anitę. Sara mówi Marlenie, że podjęła decyzję o powrocie na Jamajkę. Iga przedstawia Marcie Lolka, dziennikarza, który będzie współpracował z nią przy redagowaniu "Szoku". Chłopak prezentuje Walawskiej pomysł na artykuł szkalujący Huberta i jego rodzinę. Daniel pomaga Sarze, gdy w trakcie spaceru z Johnem dziewczyna ma kłopot z popsutym wózkiem. Spotkanie przerywa nadejście patrolu.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1640

Michał zostaje przyjęty do pacy w dużej firmie budowlanej. Nie przypuszcza, że przyczyniła się do tego Ilona Zdybicka, z którą kiedyś zdradził Kingę. Roman i Mikołaj remontują sklep Honoraty. Tymczasem wystawili przed sklep kartony z używaną odzieżą. Po chwili zebrała się spora grupa zainteresowanych klientek. Podczas sesji Agnieszka wyznaje terapeucie, że bardzo brakuje jej Rafała.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 5 (sezon 2)

Agata prowadzi sprawę egzaltowanej aktorki teatralnej, która wytoczyła pasierbowi proces o testament po zmarłym niedawno mężu. Niespodziewanie aktorka zostaje aresztowana pod zarzutem zabójstwa małżonka. Dorota walczy o prawo do zatrzymania domu przez młode małżeństwo. Krewny, który podarował małżonkom dom, uznał że zachowali się oni niewdzięcznie, wyprzedając znajdującą się w nim cenną kolekcję obrazów. Maciek coraz częściej nocuje u Agaty. Planuje wspólny wyjazd. Agata początkowo podchodzi do tego pomysłu z rezerwą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1556

Wbrew zakazom Grzegorz zamierza skontaktować się z matką żołnierza, który postrzelił się podczas służby. Tego samego dnia odwiedza też poszkodowanego. Po powrocie do kraju Adam z wielkimi oporami zabiera się za szukanie pracy. Szymon namawia go, by wybrał się z nim do klubu, w którym on będzie prowadził imprezę. Podczas wypadu Szymon wypytuje Adama o Marysię. Mikser próbuje pocieszyć Olę po rozstaniu z Robertem. Niestety, swoim zachowaniem i słowami sprawia jej jeszcze większą przykrość. Ola postanawia o tym porozmawiać z Kingą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego warto być kobietą? 20 czarujących powodów! Niech faceci nam zazdroszczą :-)

Nasza płeć ma wielkie powody do zadowolenia!

Espresso zamknięte w pysznych muffinkach (+ czekoladowy krem). CUDOWNY smak!

Jeśli lubisz kawę & czekoladę ten przepis jest dla Ciebie! Łatwy i szybki, a smak babeczek - niepowtarzalny...

Julia TVN

TVP1, 18:15, Wszystko przed nami, odc. 6

Wojtek, Paweł i Leszek podpisują umowę spółki, której nadają nazwę "Dobry Adres". Decydują, że jako pierwsze otworzą pub i kancelarię. Wojtek rozpoczyna starania o kredyt na uruchomienie biznesu. Przed bankiem spotyka Szawarskiego, który daje mu do zrozumienia, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie kamienicy. Wojtek próbuje odnaleźć Olę. Stefan przyjeżdża do Lublina, by zająć się remontem kamienicy. Paweł zaprasza na kolację Sylwię, koleżankę ze studiów, która jest w nim zakochana. Dziewczyna wiąże z randką duże nadzieje.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 933

Michał uważa, że w Maria-Medzie potrzebne są zmiany. Organizuje wyjazd do nowoczesnej przychodni w Warszawie. Po wizycie jest zły, że Julka pouczała lekarza. Lekarka ma dość uwag Łagody, składa wypowiedzenie. Żaryna zachęca Marcina do udziału w walce z Grimakowem. Kwaśniakowa przyprowadza do Mostowiaków kuzynkę Ninę, by poznać ją z Markiem. Agnieszka proponuje Gosi projektowanie zieleni wokół domu, który kupił Werner. Dochodzi do szarpaniny między Ryszardem i Marcinem, który odmawia zeznań w sądzie przeciwko Weronice. Ryszard grozi mu zemstą.

TVN, 17:25, Julia, odc. 134

Sławek usiłuje przekonać Agnieszkę, aby wyjechała z Krakowa. Maciek zgłasza się na rozmowę kwalifikacyjną w biurze podróży. Julia zastanawia się nad złożeniem dokumentów rekrutacyjnych na ASP. Sławek wspiera ją w tej decyzji. Maciek jest gotowy pomóc przyjaciółce w pewnych przygotowaniach.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2012 10:37
nie warto.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2012 10:29
dziewczyny ogladacie ten nowy serial Wszystko przed nami? Warto???
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo