Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
29.09.2012

Sobota, TVP 1, 20:25, Komisarz Alex, odc. 17

W hotelu zostaje zastrzelony dziennikarz śledczy, pracujący nad sprawą nielegalnej utylizacji odpadów toksycznych. Jedynym świadkiem morderstwa jest niewidoma telefonistka, która słyszała głos zabójcy. Policja próbuje ustalić, kto może być zabójcą, ale nie ma dowodów. Tymczasem morderca czyha na życie telefonistki. Komisarz Bromski i Ola zbliżają się do siebie.

Sobota, TVP2, 22:05, Stan gry, thriller

W waszyngtońskim metrze młoda kobieta ginie pod kołami pociągu. Wiadomość o śmierci dziewczyny jest wstrząsem dla kongresmana Stephena Collinsa. Ofiara była jego asystentką oraz kochanką. Doświadczony dziennikarz śledczy Cal McAffrey otrzymuje od przełożonej, Cameron Lynne, pozwolenie na zbadanie podejrzanej historii. Zadanie staje się dla dziennikarza kłopotliwe, bo Collins jest jego przyjacielem, a w trakcie śledztwa na światło dzienne wychodzą zaskakujące fakty i intrygi sięgające szczytów władzy.

Sobota, TVN, 21:40, Step Up II, film muzyczny

16-letnia Andie po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sary. Ku rozczarowaniu opiekunki Andie nie radzi sobie w szkole, całą uwagę i energię skupiając na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy Sarah postanawia odesłać podopieczną do ciotki, do Teksasu, kolega Andie namawia Sarę, by dziewczyna spróbowała dostać się do renomowanej szkoły tańca.

Sobota, Polsat, 20:05, Noc w muzeum, komedia sensacyjna

Larry Daley chciałby stać się autorytetem dla swojego 10-letniego syna Nicka. Mężczyzna postanawia szukać pracy w Muzeum Historii Naturalnej. Zostaje zatrudniony jako nocny stróż. W muzeum co noc eksponaty ożywają. Larry musi radzić sobie m.in. z gigantycznym dinozaurem, grupką Hunów, miniaturowymi kowbojami i starożytnymi Rzymianami. Otuchy dodaje mu Teddy Roosevelt, który wygłasza przemowy. Larry szybko uczy się odpowiedzialności i wreszcie staje się dla syna wymarzonym ojcem.

czas honoru

Niedziela, TVP1, 23:25, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, dramat obyczajowy

Adam Miauczyński musiał przejść długą i bolesną drogę, nim zrozumiał, że przez alkohol przegrał życie i poranił najbliższych ludzi. Niegdyś miał pracę na uczelni, rodzinę, znajomych, dziś nie ma nic prócz poczucia klęski i woli pojednania się z synem. Po latach pijaństwa jest wreszcie gotów do wyznania przed Sylwkiem swoich win. Obaj wspominają przeszłość, która każdemu z nich jawi się inaczej. Są to dwie różne opowieści, które łączy doświadczenie strachu, wstydu i poniżenia, a także pragnienie, aby mimo wszystko odbudować utracone więzi.

Niedziela, TVP2, 21:15, Czas honoru, odc. 57, sezon 5

Janek zostaje aresztowany przez UB. Karol Ryszkowski informuje Wasilewskiego o pierwszym sukcesie. Wasilewski przesłuchuje Janka. Zwalnia go z aresztu, lecz wcześniej pokazuje mu zdjęcie, na którym jest Lena. Bronek trafia do obozowiska uchodźców. Zaniepokojeni nieobecnością Michała i Władka Bronek i Ruda ruszają ich śladem do chaty Jezierskiego. Karol czyha na Wandę. Oferuje kobiecie pomoc, ale Wanda nie chce mieć z nim nic wspólnego. Maria i Otto docierają do Wrocławia, wita ich żona Otta, Berta. Celina dostaje zadanie od Buttermanta.

Niedziela, TVN, 21:00, Chłopaki nie płaczą, komedia sensacyjna

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 powodów, dla których mężczyźni się żenią (NAWET JEŚLI WCALE NIE SĄ ZAKOCHANI)

Dla facetów miłość wcale nie musi być decydującym czynnikiem, by powiedzieć sakramentalne `tak`.

Wymarzona PRACA po STUDIACH: Ile czasu (średnio) trzeba jej szukać w Polsce?

Sprawdź, jak długo ludzie po studiach siedzą w Polsce na bezrobociu.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 20:07
skroc.pl/5580 idealne na jesień!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 15:41
chłopaki nie płaczą :) uważam ten film za najlepszą polską komedię :D muszę obejrzeć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 02:25
Chłopaki nie płaczą! :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie