Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
01.10.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5686

Steffy kieruje sesją zdjęciową, podczas której Katie, Brooke i Donna prezentują nową kolekcję Hollywood. Ridge jest dumny z córki i zadowolony, że Spencer dał jej szansę. Steffy pokazuje Billowi zdjęcia, które bardzo mu się podobają. Nick i Bridget są zachwyceni Sandy. Myślą nad wyborem jej na matkę zastępczą swojego dziecka.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2330

Norbert jest podekscytowany propozycją asystentury u profesora Jaremy. Ola studzi jego entuzjazm i radzi, aby nie zwalniał się jeszcze z pracy w archiwum sądowym. Antek i Małgorzata spotykają się, by wspólnie zastanawiać się, jak uratować związki. Bolek znajduje pretekst do rozmowy z Halszką i umawia się z nią na spotkanie. Stasia spędza popołudnie z panem Wiesławem w cukierni, wspominając lata spędzone w Kazachstanie.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 791

Marek zapewnia Marię, że zależy mu na niej i ich związku. Teresa mówi córce, że powinna porozmawiać z Agatą, Wojtkiem i Stasiem, by wyjaśnić im, co ją łączy z Markiem. Basia słyszy telefoniczną rozmowę Sary z mamą, domyśla się, że dziewczyna chce wrócić na Jamajkę. Nowy mieszkaniec osiedla zwraca uwagę na Sarę. Blanka zwierza się Szymonowi, że nie kocha Dawida. Chłopak radzi jej, by jak najszybciej zakończyła związek. Informuje też przyjaciółkę, że dostał pracę w Londynie. Marlena wyprowadza się od Kasi. Kolejny raz zostaje zaatakowana.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 932

Operacja Ani przebiegła pomyślnie. Michał dzwoni do Madzi z wieścią, że Hoffman przywraca dotacje. Magda wierzy, że Michał dla niej rozwiedzie się z żoną. W kancelarii Wernera policjanci wypytują o prowadzoną przez Budzyńskiego sprawę sprzed kilku lat. Prawnik zasłania się tajemnicą zawodową. Budzyński zauważa, że jest obserwowany. Paweł odwiedza Laurę w szpitalu, odmawia przyjęcia pieniędzy. Paweł wymyka się z kolacji na Deszczowej. Czeka na niego Joanna, która prosi o rozmowę w cztery oczy. Żona Michała odwiedza Madzię.

Lekarze TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 133

Maciek jest przekonany, że Agnieszka ma wspólnika. Tymczasem Sławek coraz bardziej obawia się, że jego układ z Turczyńską wyjdzie na jaw. Maciek planuje zatrudnić się w biurze podróży, aby obserwować Agnieszkę. Anita zrywa z Pawłem. Monika robi wszystko, żeby zbliżyć się do Sławka.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1639

Decyzją Izy projekt Maksa zostaje odrzucony. Andrzej przekazuje bratankowi tę wiadomość. Filip i Iwona porządkują mieszkanie przed przeprowadzką. Marta przyjeżdża, by zabrać swoje rzeczy. Rozgoryczona kobieta wyznaje byłemu mężowi, że gdyby nie Ksawery, nie miałaby po co żyć. Danka jest przygnębiona brakiem zrozumienia ze strony męża. Marek, widząc jej nastrój, stara się naprawić wzajemne relacje. Danuta proponuje wspólne lekcje tanga, ale spotyka się z odmową.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 5

Krzysztof przyjeżdża do Torunia. Nie ustaje w próbach zbliżenia się do Alicji. Nie zniechęca go też widok ukochanej całującej się z Maksem. Dochodzi do wypadku na pobliskim moście. Lekarze są zaangażowani w pomoc poszkodowanym. Okazuje się, że Orda nie potrafi pracować pod tak dużą presją. Ordynator Jasiński, a także pozostali koledzy lekarze na czele z Alicją, wykazują się zrozumieniem dla jego słabości. Alicja powoli ulega urokowi Maksa. Keller, wychodząc z pracy, natyka się na piękną dziewczynę, która na powitanie namiętnie go całuje.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1555

Aurelia jest zaniepokojona zachowaniem Śmiałka. Sądzi, że ma on problemy zdrowotne, a co gorsza dotyczące impotencji. Malwina uświadamia jej, że Marian ugania się za inną kobietą. Grzegorz ma problemy w pracy, jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby. W świetle prawa Król jest odpowiedzialny za zdarzenie, może trafić do więzienia za narażenie życia i zdrowia podwładnych. Renata postanawia odłożyć rozmowę z Grzegorzem na temat jej romansu. Robert wyznaje Oli, że od czasu powrotu Kingi do Polski nie może przestać o niej myśleć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 powodów, dla których mężczyźni się żenią (NAWET JEŚLI WCALE NIE SĄ ZAKOCHANI)

Dla facetów miłość wcale nie musi być decydującym czynnikiem, by powiedzieć sakramentalne `tak`.

Wymarzona PRACA po STUDIACH: Ile czasu (średnio) trzeba jej szukać w Polsce?

Sprawdź, jak długo ludzie po studiach siedzą w Polsce na bezrobociu.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2012 14:46
m jak miliosc ,pierwsza milosc wygrywa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2012 07:53
Na Muche w m jak miłość nie mogę patrzeć:/ jest Okropna!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo