Co dziś w serialach?

Pierwsza miłość, Julia, Rodzinka.pl – który serial obejrzysz dzisiaj najchętniej?
Co dziś w serialach?
28.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5685

Steffy Forrester triumfuje. Jej propozycja nowej kampanii reklamowej zyskuje aprobatę Billa. Steffy zostaje szefową działu PR. Bridget i Nick decydują się na wynajęcie surogatki, która urodzi im dziecko. Wybór pada na Sandrę Sommers. Zdrowy tryb życia i zainteresowania przemawiają za jej kandydaturą.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 59

Kuba planuje wygranie sporej sumy pieniędzy. Zanim je dostaje, zdąża skłócić rodzinę. Wysłannik sekty odwiedza Boskich, próbuje ich przekonać do swoich poglądów. Natalia postanawia porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper dzwonią do nieznajomych, robią głupie dowcipy. Potem razem z Tomkiem wypożyczają film. Marek i Ludwik tęsknią za beztroskimi latami młodości. Natalia pomaga im otrząsnąć się z nostalgii. Dzięki Marii i Markowi okazuje się, że ten, kto kocha, zawsze liczy pieniądze.

TVN, 17:25, Julia, odc. 132

Agnieszka jest wściekła na Sławka, że zataił przed nią, iż jest synem Janickiego. Tadeusz kłóci się z Hanną, która wytyka mu faworyzowanie Sławka. Julia chce porozmawiać z Agnieszką, by przekonać ją do podpisania ugody. Sławek odradza jej spotkanie z Turczyńską. Równocześnie prosi wspólniczkę, żeby nie kontaktowała się z Julią. Obawia się, że jego współpraca z Agnieszką wyjdzie na jaw.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1554

Mikser dochodzi do wniosku, że nie może prosić Dagi, by przez niego rezygnowała z imprezy, na którą zaprosił ją Oskar Bill. Ma się spotkać z dziewczyną po przyjęciu. Niestety, bankiet rozkręca się i Daga zapomina, że umówiła się z chłopakiem. Renata rozważa, by wyznać Grzegorzowi prawdę na temat Jarka. Temat schodzi na dalszy plan, kiedy Grzegorz opowiada jej o swoich problemach w pracy. Jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby i nie wiadomo czy przeżyje. Aurelia szuka sposobu, jak zaradzić chandrze Śmiałka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Propozycje Reserved na jesień: Buty i torebki (Fajne połączenia kolorystyczne, dobre ceny)

Urocze dodatki, które rozweselą ponure, jesienne dni!

Polska reklama ma jedną twarz? Emma promuje setki naszych rodzimych produktów!

Jak to możliwe, że jedna kobieta reklamuje soczewki kontaktowe, zupy, lody, kursy językowe, soki i wiele innych towarów?

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 19:06
a gdzie barwy szczęścia ?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 18:25
rodzinka,pl jest najlepsza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 12:33
rodzinka pl < 3 pierwsza miłość < 3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 11:33
radziu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2012 11:25
z podanych tylko i wyłącznie rodzinka.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo