Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5684

Dom Mody Forrester i Jackie M poszukują tematu przewodniego nowych kolekcji. Steffy przekonuje Billa do swojego pomysłu. Temat kolekcji to styl dawnych ikon Hollywoodu. Nick i Bridget myślą o wynajęciu matki zastępczej, która urodzi im dziecko.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2329

Maciek z niecierpliwością oczekuje ślubu, musi jednak poczekać na ostateczną decyzję sądu. Zyta z koleżankami wciąż poszukają lokalu; w tym czasie Elżbieta zajmuje się Stefankiem. Kamila spotyka Bartka na uczelni. Okazuje się, że chłopak studiuje informatykę. Kasia skarży się matce na koleżanki i nalega na zmianę szkoły. Norbert informuje Olę, że otrzymał propozycje pracy jako asystent profesora.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 789

Anita jest pewna, że Maro i Steryd na nią napadli. Jest wściekła na Bartka - sprowadzając kumpli do klubu, naraził wszystkich na niebezpieczeństwo. Bartek i Sara idą na policję, by przyspieszyć ujęcie napastników. Patrycja jest zła na Huberta - przez to, że Klara wychowała się w jego organizacji, ma problemy z Rickiem. Dziewczyna szuka pocieszenia w towarzystwie Dawida. Hubert przeprasza Klarę za zachowanie Patrycji. Prosi, by zgodziła się na jego udział w koncercie. Anna i Jerzy tęsknią za Malwiną oraz Kacprem. Planują wyjazd do córki.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1553

Szymon przeprasza Marysię za to, że tak hałasował i obudził jej dziecko. Korzysta z okazji, by poflirtować z sąsiadką. Seweryn zamierza uderzyć w konkury do Makowskiej. Daga boi się powiedzieć Mikserowi, że nie został zaproszony przez Oskara Billa na imprezę z okazji otwarcia jego nowego butiku. Ma wątpliwości, czy chłopak nie będzie miał nic przeciwko temu, że ona pójdzie tam sama. Mikołaj udaje przed Dagą, że nie widzi w tym problemu. Adam proponuje Kindze i Marysi, by wybrali się wspólnie na otwarcie nowego klubu muzycznego jego kolegi.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 4 (sezon 6)

Igor wrócił do Polski. Uciekł od pogrążonej w depresji Marzeny. Gdy dowiaduje się, że dziewczyna prawdopodobnie próbowała popełnić samobójstwo, podejmuje decyzję o powrocie. Iwona jedzie razem z nim. Beata prosi Natalię, aby znalazła kogoś na jej miejsce. Kuba zarezerwował termin w urzędzie stanu cywilnego. Jeremi w towarzystwie dwójki dzieci, 9-letniej Małgosi i 12-letniego Bartka, przyjeżdża do Hotelu 52. W Warszawie ma ważne spotkanie biznesowe. Natalia spotyka Kajtka pod drzwiami swojego mieszkania. Rodzice wyrzucili go z domu.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 4

Inga spotyka się z mężem, by omówić warunki rozwodu. Andrzej przyprowadza prawnika, który stawia jej warunki nie do przyjęcia. Zuza umawia się z Wojtkiem. Chłopak wybrał lokal i zamawia lunch. Zuza nie protestuje, chociaż wybrane przez niego menu, nie odpowiada jej. Wkrótce Zuza traci przytomność. Patrycja też mdleje, jest przekonana, że spodziewa się upragnionego dziecka. Rafał zabiera Ingę i Hanię do wesołego miasteczka. Zuza i Patrycja postanawiają udać się do przychodni i zrobić test ciążowy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Propozycje Reserved na jesień: Buty i torebki (Fajne połączenia kolorystyczne, dobre ceny)

Urocze dodatki, które rozweselą ponure, jesienne dni!

Polska reklama ma jedną twarz? Emma promuje setki naszych rodzimych produktów!

Jak to możliwe, że jedna kobieta reklamuje soczewki kontaktowe, zupy, lody, kursy językowe, soki i wiele innych towarów?

Julia TVN

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 4

Ksiądz przychodzi do komendy, aby porozmawiać z Kaszowskim. Duchowny wie o strasznych rzeczach, lecz obowiązuje go tajemnica spowiedzi. Wkrótce Kaszowski dostaje wezwanie - na wsi ksiądz popełnił samobójstwo. Nikt z miejscowych nie chce rozmawiać na ten temat.

TVN, 17:25, Julia, odc. 131

Hanna martwi się o Janka. Czuje, że jej rodzina się rozpada, a ona jest bezradna. W prasie ukazuje się artykuł z sensacyjną informacją na temat Janickich. Personel kliniki oczekuje wizyty Agnieszki, która ma zdecydować, czy podpisze ugodę. Panuje nerwowa atmosfera.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1638

Danka jest rozgoryczona obojętnością Marka. Na kursie tanga instruktor uświadamia Danucie, że w jej tańcu brakuje emocji, ponieważ nie ma własnego partnera. Po powrocie do domu Zimińska z żalem zarzuca mężowi, że ich związkowi brakuje pasji. Szymek odwiedza Daniela i Bolka w pubie. Nieoczekiwanie do Szymka podchodzi jakaś starsza kobieta. Okazuje się, że to jego dziewczyna. Igor spotyka się z byłą sekretarką Gajnego, którą ten zwolnił.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2012 10:09
Przyjaciólki dzisiaj :) co myślicie o tym serialu, oglądacie czy to dno
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie