Filmowy przewodnik weekendowy

W sobotę i niedzielę warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!
Filmowy przewodnik weekendowy
22.09.2012

Sobota, TVP 1, 20:25, Komisarz Alex, odc. 16

Pewien prywatny detektyw zostaje zamordowany w pokoju hotelowym. Policjanci ustalają, że śledził kobietę, która mieszka w tym samym hotelu, podejrzewaną przez męża o zdradę. Niewierna kobieta i jej kochanek mają niepodważalne alibi. Trop prowadzi do parku, w którym detektyw wykonał ostatnie zdjęcia śledzonej pary. Mejer odkrywa, że w parku kwitnie handel narkotykami. Okazuje się, że prywatny detektyw nieświadomie sfotografował dilerów.

Sobota, TVN, 21:40, Nie wszystko złoto, co się świeci, komedia

Ben "Finn" Finnegan nie ustaje w poszukiwaniach zaginionego Posagu Królowej - czterdziestu skrzyń złota, które zatonęły w tajemniczych okolicznościach na początku XVIII wieku. Po latach bezskutecznych poszukiwań udaje mu się w końcu trafić na ślad zatopionego statku. Potrzebna mu jednak pomoc miliardera Nigela Honeycutta, który zgadza się wziąć udział w przedsięwzięciu. Na jego luksusowej łodzi Ben spotyka także byłą żonę, Tess. Okazuje się, że załoga Finna nie jest jedyną, która za wszelką cenę chce dotrzeć do Posagu Królowej.

Sobota, TVN, 23:55, Sin City – Miasto grzechu, sensacyjny

Sin City, zwane Miastem Grzechu, dla jednych jest domem, dla drugich piekłem. Znaleźli tu przystań gangsterzy, oszuści, skorumpowani policjanci i prostytutki. Film przedstawia trzy zazębiające się opowieści, ale wątkiem przewodnim jest historia Marva, szukającego zabójców kochanki, Goldie. Równolegle toczą się losy Dwighta, który chroni prostytutki z Old Town przed skorumpowanym stróżem prawa, oraz emerytowanego policjanta Hartigana, który próbuje ustrzec striptizerkę Nancy przed psychopatą Żółtym Draniem.

Sobota, TV 4, 22:00, Wielki podryw, komedia

Max (Sigourney Weaver) i Page (Jennifer Love Hewitt) to doskonale działający zespół, który do perfekcji doprowadził umiejętność oczarowywania mężczyzn i owijania ich sobie wokół palca. Jedną z ich potencjalnych ofiar jest tytoniowy magnat, William B. Tensy (Gene Hackman). Jednak w czasie zastawiania na niego sieci, Page zupełnie nieoczekiwanie zakochuje się w mieszkającym naprzeciwko chłopaku (Jason Lee). Z biegiem czasu dziewczynę ogarniają wyrzuty sumienia i zaczyna zastanawiać się nad moralną dwuznacznością czynów swoich i swojej matki.

Wielki podryw

Niedziela, TVN, 15:45, Córka prezydenta, komedia romantyczna

Anna Foster wiedzie w Białym Domu życie w luksusie. Bycie córką prezydenta łączy się jednak z ciągłym towarzystwem agentów służb specjalnych. Nic więc dziwnego, że podczas podróży po Europie Anna postanawia zakosztować niezależności. Na własną rękę rusza na podbój Starego Kontynentu. Kiedy poznaje przystojnego Brytyjczyka, Bena Caldera, nie zdradza mu prawdziwej tożsamości, bojąc się, że wtedy pryśnie czar zwykłej znajomości.

Niedziela, TVP 1, 20:20, Siła wyższa, odc. 4

Do klasztoru przybywa czterech polityków; każdy z innej opcji. Mnisi opracowują plan kursu i przydzielają sobie role, ale kursanci nie są przyzwyczajeni do surowego trybu życia. Wkrótce wybucha skandal z politykami. Dorota wciela w życie plan zemsty. Jej ataki kierowane są w ośrodek buddyjski. Buddyści odkrywają, że wśród nich jest złodziej. Tomek wzywa byłego komisarza Helskiego, który szybko rozwiązuje sprawę. Przed klasztorem dochodzi do milczącego protestu mistrza Ga. Demonstracja niespodziewanie zamienia się we wspólną, niemą modlitwę.

Niedziela, TVP 1, 21:20, Szaleństwa miłości, komediodramat

Steve jest obiecującym fotografem, Monica - nauczycielką z ambicjami. Mają wspólne plany na przyszłość. Pierwsze dwa i pół roku znajomości upływa im jak złoty sen. Ale później na ich miłości zaczynają pojawiać się pierwsze rysy. Wreszcie dochodzi do rozstania. Każde z nich tęskni, ale żadne nie chce wykonać kroku do zgody. W końcu Steve decyduje się zadzwonić. Intymne spotkanie ma być pojednaniem. Jednak zgoda między partnerami nie trwa długo. Wspólna kolacja staje się początkiem kolejnego kryzysu.

Niedziela, TVP 2, 21:15, Czas honoru, odc. 56

Wasilewski dostaję reprymendę od Ady za brak postępów w sprawie skoczków. Karol zatrudnia Woźniaka, każe mu szukać nazwisk w gestapowskich dokumentach. Trafia na trop Janka. Maria i Otto wyruszają do Polski. Zostają napadnięci przez ukrywających się esesmanów. Bronek oznajmia Wandzie, że musi zniknąć. Helena zauważa plakat przedstawienia "Śluby panieńskie", jest na nim nazwisko córki. Władek i Michał ruszają na spotkanie z komendantem Jezierskim. Znajdują zwłoki komendanta i jego współpracownika. Wpadają w ręce Sowietów.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Niepozorne CZYNNOŚCI, które b. działają na mężczyzn - zdziwisz się, co ich podnieca!

Aby oczarować faceta, nie musimy wcale kręcić pupą na wysokich obcasach!

Utrata błony dziewiczej - czy może do tego dojść inaczej niż w czasie pierwszego razu?

Martyna zapytała nas o deflorację. Nasz ekspert rozwiewa jej wątpliwości.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 15:08
Wielki podryw polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 12:08
i nie zapominiajmy o kolejnej powtórce Oświadczyn po irlandzki na tvp1 w niedzielę :P ale to całkiem fajny film, więc można i kolejny raz go zobaczyć ;]
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 10:47
tvn7 21;30 pamiętnik ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 00:27
Uwielbiam Wielki podryw. :D
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo